An cafe
Antic Cafe is Back! Nyappy all cafekkos!
An cafe
Antic Cafe is Back! Nyappy all cafekkos!
An cafe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

An cafe

Forum cu an cafe din Romania
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Pandora Hearts

In jos 
AutorMesaj
Pinky Short Cake~
Cafekko
Cafekko
Pinky Short Cake~


Numarul mesajelor : 176
Data de inscriere : 29/05/2009
Varsta : 31
Localizare : Screen of Indoors

Pandora Hearts Empty
MesajSubiect: Pandora Hearts   Pandora Hearts Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 2:04 am


Poveste:Oz Bezarius, mostenitorul unei familii nobile, tocmai a implinit 15 ani. Viata lui este bogata si linistita, umbrita de absenta constanta a tatalui sau, insa de ziua sa de nastere totul se schimba complet. Este trimis intr-o alta dimensiune cunoscuta sub numele de Abyss, singura modalitate de a scapa este sa i se alature unui "chain" pe nume Alice, legendarul iepure negru.

Personaje Preferate
Oz Bezarius : este mostenitorul unei familii nobile, tocmai a implinit 15 ani. Viata lui este bogata si linistita, umbrita de absenta constanta a tatalui sau, insa de ziua sa de nastere totul se schimba complet. este trimis in Abyss si singura lui scapare de acolo poate fi semnarea unui contract cu Alice.

Break: este un personaj foarte dragut personalmieimiplace detsul de mult.Face partedin organizatia Pandora ^^ daca va intereseaza mai multe puteti urmari anime-ulxDDDD

Parere
ermh....anime-ul pana acum este foarte bun am vazut putin din el pentru ca este inca on-going fiind aparute pana in prezent doar 8 episoade din anime...azi dimineata am mai vazut 5 deci am terminat cele 8 aparute ^^abia astept sa mai apara cateva xDDD
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Pandora Hearts Empty
MesajSubiect: Re: Pandora Hearts   Pandora Hearts Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 3:39 am

Doamne ador pandora hearts

imi place povestea si Alice e o draguta scumpa de ea .. si oz la fel..

Da Break e un scarb .Vreau sa-l omor pentru ca o dat in alice . Lady sharon aia mi se pare cam in plus iar gil ravenitu ala

umm mi-a fost mila de el cand l-a taiat Oz si e si mumusel al dracu brunet cu ochii verzi
Sus In jos
 
Pandora Hearts
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
An cafe :: ^^Have fun^^ :: o(≧∀≦)o Anime o(≧∀≦)o-
Mergi direct la: