An cafe
Antic Cafe is Back! Nyappy all cafekkos!
An cafe
Antic Cafe is Back! Nyappy all cafekkos!
An cafe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

An cafe

Forum cu an cafe din Romania
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Life...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Rika ^^
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Rika ^^


Numarul mesajelor : 2091
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 29
Localizare : nicaieri

Life... Empty
MesajSubiect: Life...   Life... Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 6:37 am

Alice

Life... Normalabsolute27360515[/URL

-are 29 de ani si sta cu toata familia in casa si ii place foarte mult sa deseneze haine

Patroana (Kristen)

[URL=https://2img.net/r/ihimizer/i/2008thewomen006.jpg/]Life... 2008thewomen006.th


-are vreo 47 de ani dar nu prea se observa ca s-a dat cu prea mult machiaj


Life... 55709506Life... W350

-Julie este colega "cea mai buna" a lui Alice...iar hainele de firma toate astea le are de la fostul ei sot pentru ca (virgula) castiga nenumarate procese ca sa-i deie bani pentru ca a batuto (dar el nu a facut asa ceva niciodata)


Part 1

Suna ceasul la ora 4:00 iar eu ma lupt cu somnul de dimineata.
In minte imi vine un singur lucru: munca de dimineata pana seara...m-am saturat de facturi,saracie peste saracie,de imprejurimi.Visul meu e sa devin designer vestimentar ...iar eu ce fac? Stau in acest oras...cu 2 scorpii la magazin.In gand mi-a intrat tot felul de lucruri si de idei...chiar si sa plec de acasa si in alta tara.M-am sculat din patul meu cald si ma imbrac iar la 4:55 ies din casa si ma duc spre magazin.Intru iar patroana cu un aer rece ma "intampina".
-Domnisoara ai intarziat 5 minute!
Vai 5 minute. 5 MINUTE MOARE!
-dar...intrerupand-o ..eu fac naveta si ajung foarte greu aici...iar 5 minute..
-iar 5 minute inseamna clienti...iar clienti bani!
"iar 5 minute inseamna clienti...iar clienti bani!" in gandul meu...cine cumpara din acest magazin de haine derapanat? in gandul meu..ce n-as da sa o calce un tren..ORICE! Imi face viata amara...mai amara decat o lamaie. Mi-as schimba viata cu o musca, macar aia e libera si nu mai depinde de nimeni.Intru in pauza de masa si ma duc afara cu o cafea in mana.Macar cafeaua asta ma face mai libera...sa uit de toate problemele mele.Colega mea Julia este o fiinta "minunata" care imi vine sa-i torn cafeaua asta in cap.Pauza mea de masa s-a terminat iar cele 2 scorpii ma privesc ca si cum as fi omorat pe cineva.
-Alice,sterge si tu praful ...spune "scorpia rosie (patroana)..
Of Doamne! ce sunt eu sluga ei? si nici macar te rog nu a zis! nu mai sport...
Se apropie ora 5:00 Iar eu trebuie sa plec acasa.Cand ma gandesc la muntele de facturi care deabia pot din salariul meu sa platesc una..imi vine sa ma arunc de pe un pod.Ajung acasa iar nepotii mei ma intampina cu o imbratisare calduroasa.
-Buna ziua tuturor! spun eu cu un zambet stupid pe fata.
-Buna ziua mama draga! spune mama cu o blandete de nedescris.
Ma duc in camera mea,ma schimb iar intre mama si sora mea se iveste un scandal monstru.Mama nu e deacord ca si "sotul" (nici macar nu sunt logoditi) surorii mele sa se mute la noi in casa...iar ea spune ca daca nu il acceptam se muta.Parca sunt 2 tate de la piata si se cearta pe cartofi,iar aici ii dau dreptate mamei.


sa-mi ziceti ce parere aveti ^__^"
Sus In jos
Yuzuki Naoki
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Yuzuki Naoki


Numarul mesajelor : 3538
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Moon.

Life... Empty
MesajSubiect: Re: Life...   Life... Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 12:29 am

Cute,cute!^^
Next.
Sus In jos
http://aochi-yuzuki.tumblr.com
 
Life...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» My life is...ONLY YOU! {ONE-SHOT}
» This is my life ..
» Is this the life..??
» The life
» Perfect Life ...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
An cafe :: ^^Arhiva^^ :: o(≧∀≦)o Arhiva fan ficuri o(≧∀≦)o-
Mergi direct la: