An cafe
Antic Cafe is Back! Nyappy all cafekkos!
An cafe
Antic Cafe is Back! Nyappy all cafekkos!
An cafe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

An cafe

Forum cu an cafe din Romania
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ultimul copy-paste

In jos 
+15
Raxii
Beatrix
White_Raven
Yσкσ
Yuzuki Naoki
₪Orange Dream₪
Nyappyshizu-chan
~Sayuri~
Rika ^^
Fox-Chan
Mizuhashii
Rada ne~chan
CrazyForYourLove
Wishie
Berry
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Urmatorul
AutorMesaj
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 8:17 pm

SHINee World
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 8:20 pm

Yuri Matsumoto
Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeLun Feb 20, 2012 4:36 am

Drew - emo boy
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeLun Feb 20, 2012 4:52 am

- Shin! Shin! Tu fumezi cumva iarba?! Acuma la modu’ foarte serios! Il intreb pe Shin, putin speriata si panicata

[e ceva din fic'ul meu [IMG]http://i644.pho ]
Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeMar Feb 21, 2012 2:27 am

- Motivul pentru care am primit porecla de Bling Blling. Zice JongHyun
- Pentru ca iti place muzica rap, esti smexy si…ai o voce de innebunesti toate fanele? Insir eu dar cand mi-am dat seama de ceea ce am zis am inrosit

[ceva din CH8]
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeMar Feb 21, 2012 3:22 am

Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeMar Feb 21, 2012 5:46 am

adam lambert - marry
joe jonas - DUMP
bill kaulitz - date

Next: [PS primii doi is emo]

Alex Evans [model]
Andy Clayton [cantaret canta piesele Bring me down si who will save you - asteas preferatele mele]
Andy Sixx [Black Veil Brides]

<3
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeMar Feb 21, 2012 9:07 pm

Mester Tamas
Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 1:45 am

Oh Yeah!
Saranghe!
Sarang sarang saranghe!
Oh You!
Aishiteru!
And I Love You!!

By Bea pentru T... [Nu ii Taemin <3]
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 4:15 am

Lc5
Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 4:31 am

Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 4:32 am

- Deci, ce e?! O intreb pe Hachiko in timp ce ma uit la ea si las fumul de tigara sa devina una cu aerul din incapere
- Pai, Shin te place! Adica...defapt ce i-ai facut? Cand o iesit din camera era cu un zambet pervers si cand am intrebat ce a patit a rosit brusc! Deci, ce i-ai facut? Ma intreaba ea curioasa
- Ce? Eu? Nimica! Nu, eu nu! Spun cu zambetu pe buze, in timp ce ma gandeam, cum naiba iam facut eu ceva cand chiar el mi-a facut mie ceva si partea rea este ca eu habar nu am ce!
- Hello, Nana! Mai esti pe pamant? Sau esti cumva pe planeta Shin?! Incepe ea sa faca misto
- CEEE?!!! Ce Shin? O intreb dupa ce m-a „trezit” la realitate
- Doamne Nana! Spune ea speriata de zici ca a vazut o fantoma
- Ce este? De ce esti asa speriata? S-a intamplat ceva? Eee? Eee?
- Tu! TU! TUUU! Tu te-ai indragostit de Shiiiiiiiin! Si imediat dupa spusele ei ii apare un zambet pervers. Offf sunt atat de fericita, hai vino-ncoa sa te imbratisez! Dar nici bine nu am sesizat ce spunea mai devreme ca deja era la gatul meu, sufocandu-ma!
- Hoo, maai, hooo! Mai incetisor dude! Hai sa clarificam ceva! Ok?
- Ce sa mai clarificam „DUDE” este clar ca iti place de el! Ce mai! Tzac tzac! Spune ea fericita si chicotind
- Hachiko Yamaha! Tin sa te anunt ca nu imi place nici macar un pic de fraierul ala! Dapoi sa ma indragostesc de el! Este clar?! Este un fraier! GATA! Am incheiat! Pff nu imi vine sa cred ca ti-a trecut asa ceva prin cap! Pe ce planeta era? Pe planeta AKIHARU?! Ii spun nervoasa in timp ce ii fac semn spre usa, dar dupa un timp sesizez ca ea sta ca o stanca, nemiscata...hmm...oare aer lua macar?! Usa este chestia aia, pe care tu nu o cunosti! Ii spun ironica in timp ce arat cu ambele maini spre usa
- Exact! Si de aceea nu ies, deoarece nu stiu care e usa! Imi spune ea zambindu-mi si facand o fata de catelus plouat. Ah da! Si nu schimba tu subiectu! Ce il bagi pe Haru?! Era vorba de TINE si SHIN! Nu de mine si Haru! CLAR?!
- Off bine nah! Ii spun bosumflata dupa care incerc sa ma linistesc, inspirand si expirand aer, de parca as fi in toiul sarcini. Deci, nu imi place de fraieru ala, adica Shin! Si nu iam facut absolut nimic! A venit dupa o tigara iar eu iam dat, dupa care a parasit camera mea! Asta e toata povestea! Ii spun zambindu’i
- Sigur nu s’a mai intamplat si altceva?! Ma intreaba ea curioasa
- Mda, sigur...! Iar pe fata mea apare un zambet fals, nu imi place sa o mint, dar daca ii spun ca Shin m-a sarutat..pff nici macar nu imi pot imagina ce ar face cu mine, adica cu siguranta toata ziua m-ar tachina cu el si numa de Shin as auzi...pur si simplu mi-ar face capu calendarul cu Shin’ul ei!!!
Dar imdeiat observ si simt ca ma imbatiseaza si imi da un pupic pe fata dupa care o aud spunand „Bine! Tu sti!” iar nici bine nu a zis’o fiindca a si parasit camera. Pff nu imi venea sa cred ca a gasit chestia aia „paradisul” numita „usa”, la gandul asta am inceput sa rad de una singura in camera, de parca eram o nebuna evadata de la spitalul de nebuni sau poate si mai rau!
Doamne, doamne?! Ce as putea eu face?! Hmm...imi iau castile mi le bag in urechi si dau drumul muzici, iar brusc ma arunc pe pat! Imi inchid usor pleoapele si imediat in „fata mea” imi sare scena dintre mine si Shin, cand m’a sarutat bineinteles! Pur si simplu nu mi-am putut scoate din cap aceea scena, dar tot gandindu-ma si gandindu-ma am atipit intr-un final.
- Nana! Naaanaaaaa!
Aud o voce ascutita care m-a trezit din pardis readucandu-ma in iad, adica pe pamant, vocea ei era asa ascutita incat imediat am tresarit si mi-am deschis pleoapele! Eram putin speriata si vedeam parca in ceata! In fata mea se observa o silueta de femeie! Ce naiba?!
- Am si murit deja?! Tu esti un fel de drac, o satana ceva sau ce naiba?! Intreb si eu asa aiurita
- Ce? Tu ai picat in cap?! Doamne Nana, tu chiar esti nebuna! Trebuie sa te duc la psiholog?! Imi spune aceea, dar imediat ochii mei is revin si imi dau seama ca este doar Hachi!
- Heh?! Mai dude! Cat e ceasu? Este deja dimineata? Incep sa mormai in timp ce ma intindeam
- Tu esti dusa rau cu parasuta! Tu fat’o o sa intarzi la locul de munca! Peste 20 de minute este ora 23 iar tu inca esti acasa, adica in pat! Si visezi draci..sau ce! Imi spune ea parca putin confuza
La auzitele lui Hachi, nu am mai putut spune nimic, cand am auzit ca peste 20 de minute va fi ora 11 am inceput sa ma panichez, deoarece nu mi-am putut permite sa fiu data afara din nou de la locul de munca, chiar daca nu imi pasa acuma eram nevoita sa indur mai ales ca stateam cam, defapt foarte prost cu banii, asa ca am inceput sa ma imbrac aruncandu-mi hainele pe ici-colo, una chiar ia aterizat si lui Hachi pe cap, dar nu-i stres. Iar peste, nici 15 minute eram gata imbracata si pregatita de...defapt nu eram pregatita, adica aveam o lene in mine, dar nah...trebuia sa ma duc la lucru...!
- Nana, nu iti face grij, iti aranjez eu hainele! Imi spune ea cu un zambet dragalas in timp ce isi lua de pe cap o bluza de’a mea.
- Oh! Mersi! Esti atat de dolshe, vai neko ce m-as face fara tine! Ii spun in timp ce o imbratisez. At ne vedem...maine dimineata! Noapte buna!
- Ok, grij de tine! Si vezi, nu fi nervoasa! Aishiteru! Imi spune, in timp ce imi facea cu mana in semn de „La revedere!”. Ah da! Nana! Am uitat sa iti spun! Sa nu te gandesti prea mult la Shin ca poate in loc de suc ii dai tzuica la saracu client!
Dar la auzitele ei m-am si impiedicat si era dracu sa cad si in nas, adica era sa cad pe treptele alea afurisite, ca doara batman, liftu nu merge!
- Ce? Termina Hachi! Ti-am mai spus, nu e nimic... dar m-am oprit brusc atunci cand mi-am dat seama ca vorbeam singura, deoarece Hachi de mult inchise-se acea chestie numita usa!
- Vai, domnisoara! Da tu vorbesti singura?! Vaaah! Si mai ziceau nepotii mei ca sunt nebuna, apoi eu nici macar nu vorbesc singura! Se face deodata o baba batrana din scara auzita, uitandu-se chiar in ochii mei si parea a fi revoltata
- Ce ai fa?! Ti-e rau?! Sunt de acord cu nepotii tai! Esti nebuna femeie! Vai, ce oameni!
- Ai grija fetit’o ca poate iti dau un sut, de nu te vezi! Spune baba, vecina, amenintatoare in timp ce isi ridica bota cee la mine
Dar cand am observat cat de penibila ii, nu am mai putut de ras, dar pe cand sa o iau din loc si sa trec pe langa ea, simt ca ma loveste in cap.
- Ce mama naibii faci?! Esti batuta in cap? Tu baba infecta! Incep sa tip la ea pana cand ies toti vecini pe’afara si se uitau la mine ca la felu 1000. Da voi ce naiba va uiti asa?! Nu aveti ce face? Am inceput sa tip si la vecinii din scara care au iesit pe-afara.
- Nana! Termina, ce faci cu vecina noastra?! O aud pe Hachi tipand la mine in timp ce coborea scarile
- Eu?! De ce tot timpu eu?! De data asta nu eu am inceput! Ci baba asta infecta! Incep sa tip si la Hachi, de parca ea ar fi cea vinovata
- Nana, calmeaza-te! Si nu mai vorbi asa! Imi spune cu o voce calma in timp ce imi facea semn sa ma linistesc, iar eu bag un zambet ironic. Hai du-te ca imediat intarzi la locu de munca! Imi spune ea in timp ce gesticula din maini. Iar eu nici nu am mai stat pe ganduri si am si mers. Peste cateva minute...
Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 4:39 am

Sarangheeeeeeeee
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 5:18 am

Three
You walked down your steps and opened the door and walked over to Adam, He was still laying in the grass. He patted the grass next to him, So you walked over and layed next to him. He took your hand and just heald it for a moment before saying "I love yo baby, And you look amazing", You smiled and said "I love you t-" But you were stoped by him kissing you, You kissed him back and he smiled into the kiss. After a moment of kissing you both pulled away and he said "Your the best girl I have ever met, And I'm so glad I met you. Your my life, I have never felt so meny sparks when kissing anyone else. You are truly my one and only". You smiled and kissed his cheek, As he pulled you closer to him and wispered "I love you ______ (Fill in your name), And I promise you I always will". You leaned in and kissed him, Then said "I love you more". After a few seconds of just looking into each others eyes, He said "Well, Do you want to go to a movie?, Or dinner? Or both? Or maybe a park? Or sk-" You cut him off with a kiss, And said "Anywhere as long as I'm with you".
Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:46 pm

Taeyang-dump
Gdragon-marry/date
top-date/marry
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 24, 2012 11:02 pm

understand?
Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeSam Feb 25, 2012 2:05 am

Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeDum Feb 26, 2012 12:28 am

Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeDum Feb 26, 2012 3:49 am

IL URAAAAAASC!!
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeDum Feb 26, 2012 4:24 am

- Ce desi?! Am vrut sa zic „deci”. Asa si cum ziceam, deci cu siguranta te place!
Ii spun intr-un final, desi mi-a fost cam greu sa aleg, dar mai bine nu ii spun! De ce sa fiu eu cea rea care ii spulbera visele erotice cu Hachi?! Hmmm...oricum lui Hachi cred ca ii place mai mult de Taku decat de tantalau...sau poate nu?! Eh! Cu-i ii pasa, vom afla mai incolo! Cred...sper...
Dar pe cand sa il intreb pe Taku cati ani are a sunat soneria de la usa si imediat se face auzita Hachi „Deschid eu!” iar peste cateva clipe se auzi vocea fermecatoare a lui splendidul de tantalau.
- Ceao! Scuze ca venim asa neanuntati, doar ca, asa era ca ne intalnim cu un prieten la bar, dar barul era inchis, asa ca ne-am gandid sa urcam pana la tine daca tot eram prin apropere! Se auzi vocea lui Haru
- VOI, sa urcam la voi, nu doar la tine! Il corecteaza fraieru, adica Shin
- Buna, numele meu este Teruki! Ii se prezinta lu Hachi
- Ce cunoscut mi se pare vocea aia...hmm...apropo si eu am un prieten pe nume Teruki! Se face Taku auzit in timp ce il apuca rasul.
- Interesat! Ma fac auzita, chicotind putin
- Oare barul la cat deschide? Ca am vorbit ieri cu prietenii sa ne intalnim la bar la ora 12, dapoi nah! Zise Takuya
- Aha. Sunt niste baieti pe care ieri i-am cunoscut! Unu ii blegu, iar celalat fraieru! Si Teruki...hmm... nu stiu cine este! Cred ca ar trebui sa mergem sa facem cunostinta cu ei! Ii spun lui Taku in timp ce ma ridic de pe canapea si o iau spre pat, unde imi era aruncat un pachet de tigari. Dar Takuya nici bine nu mi-a raspuns ca in camera mea isi face prezenta Shin! Iar eu observandu-l niste emotii isi faceau din nou prezenta, inima imi batea din ce in ce mai tare, in stomac simteam fluturasii zburatori, iar cand ma uitam la el, parca ma pierdeam in ochii lui.
- Hey, ai sa imi dai o tigara?! Se face el auzit in timp ce vine spre mine, iar pe Takuya nici macar nu il observa
- NUUU! Mars afara din camera mea! Incep sa urlu panicata, fiindca mi-a fost oarecum frica sa nu ma sarute...
- Ce ai?! Vai da ce mai primire calduroasa! Zise Shin, iar Ritsu chiar atunci apare la usa camerei mele sa ma salute, dar se oprise brusc cand a vazut ca Shin se apropie din ce in ce mai mult de mine!
- Nimic, doar ca...
- Uite, de data asta nu te voi mai saruta, daca nu vrei! Dar daca vrei te sarut de cate ori vrei! Ee ce zici?! Poate facem si noi mai mult decat un sarut! Dupa care imi face cu ochiul stang si pe fata lui apare un zambet pervers.
- SHIN! Incep amandoi, adica Ritsu si Taku sa urle ca doi descreierati
- Ritsu!!! Tu ce cauti aici? Cand? Cum? Unde?! Ma fac eu auzita, dar eram in soc tota, dupa care m-a intor spre Takuya:
- Iar Taku, tu...tu il sti pe fraieru?! Il intreb pe Taku, iar el da din cap in semn afirmativ, iar eu intru intr-un soc si mai mare
Adica pe Ritsu nici macar nu am auzito, cand naiba a venit?! Iar Takuya il cunoaste pe Shinya! Doamne soc, dupa soc! Ce naiba?!
- Tu ce cauti aici?! Il intreaba socat Taku pe Shin
- Nu, nu! TU CE CAUTI AICI?! Se face Shin auzit, iar dupa un moment de reculegere se face din nou auzit, adresandu-se tot lui Takuya:
- Dic, apoi noi te putem astepta frate in fata barului pan ne-or creste purici in cap!
- Pentru cunostinta generala, purecii sunt doar la animale, la oameni sunt paduchi, iar paduchi nu iti cresc in cap ci pe cap, ca doara nu ti sa baga in cap! Iti functioneaza macar un neuron? Se baga deodata Ritsu in seama, eu inca eram sunt influenta socului.
- Tu nu te baga pustoaica! Se face auzit Shin catre Ritsu
- Pustoaica’i bunicata! Ai auzit? Vezi ca poate primesti si doua peste cap si poate mai ramai si chel! Ii spune lui Shin nervoasa dupa care isi intoarce privirea spre mine.
- Doamne nu inteleg cum naiba l-ai lasat sa te sarute! Imi spune Ritsu, dupa care inrosesc brusc
- Cine a sarutat pe cine? Se auzi vocea lui Haru, Anto si Hachi deodata strigand din living
- NIMENI, NIMENI!!! Incep sa urlu panicata, dupa care privirea mea amenintatoare se indreapta spre Ritsu.
- TU! TU! Tu nu poti sa taci?! Nu ma sarutat nimeni! Dapoi fraieru asta! Are halucinatii! Ii spui lui Ritsu, cu o voce joasa ca sa nu ma auda astea din living si incercand sa ma scot, sperand ca Ritsu ma va crede pe mine nu pe Shin
- Da! Tu crezi ca m-am nascut azi? Ma intreaba Ritsu ironica
- Ce?! Tu vrei sa zici ca nu iti crezi cea mai buna prietena? Si il crezi pe fraieru asta?! O intreb socata, dar intre timp se baga si maretul Shin in seama
- Ce?! Ca nu ma mai face fraier! Cand o sa te fac eu fraiera atunci fa-ma si tu fraier! Zise el nervos in timp ce privirea lui se intalnise cu a mea, dar printr-o fractiune de timp privirea lui era atintita spre Ritsu. - Si daca vrei sa sti, ne-am sarutat! Ce? Ti-e cumva ciuda?! Se face asta auzit uitandu-se incontinu la Ritsu
- Ce ai ba rahatule?! Incepe Ritsu sa strige, dar pe cand sa ii de-a una era oprit de Takuya, care l-a prins de incheietura maini. Dar pe cand Ritsu sa ii mai spuna ceva isi face aparitia Hachi, topaind ici colo ca un iepuras de Pasti
- Awww! Nana! Nu iti vine sa crezi! Haru ii intr-o trupa de pop-rock! Imi spune Hachi topaind incontinu ici colo
- P-p-p-pof-poftim?! Tu glumesti, nu-i asa?! O intreb pe aceasta, sperand ca va spune un „Da” mare
- NUUU! Trupa lui se numeste An Cafe! Are mai multi membrii! Shin, Teruki, Sai, Yuuki si unu Takuya! Imi spune ea zambindu-mi
- Doamneee sa ma trezeasca cineva!!! Am inceput sa urlu mai rau ca o gorila
- Ce ai patit?! Ma intreaba Takuya, dupa care se uita spre Hachi si incepu sa mormaie ceva de genu:
- Si eu sunt Takuya din aceea formatie! Dupa care ii zambeste
- Ce am patit?! Doamne! Ma faci sa rad! Cum naiba! Adica voi aveti o formatie! Iar eu nici macar nu am auzit de ea?! De cat timp s-a format formatia asta? De acum o ora? Bine nah! Acum doua ore?! Ma fac eu auzita in timp ce nu am mai putut de ras, iar restu toti se uitau la mine, fiindca numa eu radeam, ba chiar si-a facut aparitia in camera mea si Anto, Haru ba chiar si Teruki, tipul cel nou cu care inca nu am reusit sa fac cunostita, tipul arata in jur de 20 de ani, o inaltime de 1.72 parul lui era de un negru ca carbunele, ochii ii straluceau, erau de un caprui inchis si nu mi-as fi permis sa nu observ ca tipu avea o gramada de cercei in urechii.
- Doamne hai gata, gata! Ajunge cu glumele, deja ma doare burta! Ma fac auzita la un moment dat in timp ce ma tineam de bura fiindca ma durea de la atata ras, dupa care m-am pus sa beau un pic de suc, care se afla in camera mea, langa patul meu.
- Deja de doi ani! Spune Shin calm
Iar eu cand am auzit ca de doi ani, fara sa vreau am scuipat tot sucul din gura, care a aterizat chiar pe Shin si mai era sa ma si inec dar noroc cu Hachi care mi-a sarit de ajutor.
- Da ce naiba faci?! Ma intreaba Shin nervos, in timp ce se uita la hainele lui...ude
- Pff imi pare rau...doar ca...pai...
- Pai ce?! A fost intentionat asai?! Incepe sa urle la mine de parca as fi o carpa
- Baai fraiere! Ti-am spus ca imi pare rau si daca vrei sa sti nu a fost intentionat, daca era intentionat varsam tot sucu pe tine! Am inceput sa urlu si eu la el, exact ca la o troagla de masina
Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeDum Feb 26, 2012 5:09 am

Buuuuuuuuuuuu
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeDum Feb 26, 2012 6:28 am

- Hei, calmati-va! Se auzi vocea lui Teruki, in timp ce se uita speriat la noi
- Da! Calmeaza-te tu, dupa ce esti tot ud si lipicios! Incepu’ sa strige la saracu Teruki, care chiar nu era vinovat cu nimic
- Hei, nu te lega de el! Ce ti-a facut?! De ce urli la el ca la o rabla?! Ma fac auzita in timp ce ii luam „apararea” lui Teruki
- Hey, gata! Terminati amandoi! Se face deodata Anto auzita
- Are dreptate! Se baga si Hachi
- Bine, bine! Unde este baia?
Intreaba Shin in timp ce isi da jos tricou de pe el, iar eu raman stanca de piatra pret de cateva secunde si gandu-mi zboara „Cum poate avea un corp atat de splendid cand e asa fraier?” dar am fost readusa pe pamant de vocea lui Ritsuka
- Nana, du-te! Imi spune ea in timp ce imi face semn spre Shin care era deja pe hol, mergand spre baie. Ma uit la Ritsu pret de cateva secunde cu o moaca de impins vagoane dupa care ea continua sa vorbeasca:
- Nu te uita asa la mine! Du-te si ajuta-l!
- Da, intradevar, du-te si ajuta-l! Se baga si Hachi, Haru, Taku, Anto ba chiar si Teruki in seama
Asa ca nevoita, m-am dus sa il ajut pe mister fraier! Spre fericirea mea am fost insotita de Ritsu, care a venit cu mine! M-am si burcurat intr-un fel, deoarece daca ii cineva cu mine atunci nu va incerca sa ma sarute, ma gandeam eu! Pe cand am ajuns acolo Ritsu ma impinge in buda.
- Ce faci aici, ai venit sa ma mai scuipi cu suc inca o tura? Ma intampina foarte calduros Shin
- Daca vrei, atunci da! Ii spun zambindu-ii provocator
- Nanaaaaa! O aud pe Ritsuka din spatele meu
- Bine nah! Am venit sa te ajut, deci ia da-mi mie tricou ala! Dupa care i-am si luat din maini tricou
- Deci...DISTRACTIE PLACUTA! Ne spune Ritsu, dupa care vedem ca inchide usa de la baie cu cheia si stinge lumina, dupa cateva secunde amandoi, eu si Shin am inceput sa ne panicam
- Ritsu deschide usa ca nu e amuzant! Am inceput sa urlam noi, dar drace, ca Ritsu a inceput sa urle ceva, adica canta ceva, iar vocea noastra nu s-a auzit de a ei.
- Hey oameni buni, Nana si Shin o zis ca vor sa discute ceva, doar ei doi si ne-au rugat sa mergem de acasa! Incepe Ritsu sa urle in gura mare, cat si vecinii o auzira.
- Ce face? Nu’i adevarat! Ritssuuuuuuuuuuuuuuuu! Am inceput sa urlu ca o nebuna in timp ce dadeam cu pumnii in usa
- Vedeti oameni buni, deja isi fac treaba! Zise ea mandra si urland bineinteles
- RITSUUU, DESCHIDE USA CA DE NU, ITI FAC VIATA UN CALVAR, NUMA SA EVADEZ DE AICI! Am inceput sa urulu din raspureri, sperand ca o voi speria pe Ritsu, dar drace dupa cateva minute au si disparut din casa toti, s-a facut o liniste totala!
- Doamne! Astea chiar au plecat! Ma fac eu auzita in timp ce ma las cu spatele pe usa si alunec usor in jos
Peste cateva minte se asterne o liniste totala, pana cand Shin a intrerupt aceea liniste asurzitoare.
- Nana, te rog intoarcete! Imi spune Shin serios
- Unde naiba sa ma intorc? Cand nici macar nu am habar unde dracu stai! Ii spun nervoasa si urland la bietu copil
Dar peste cateva minute, dupa ce m-am linistit cat de cat ma fac auzita pe un ton calm:
- Dar de ce ai spus sa ma intorc?! Il intreb in timp ce ma ridic de pe jos
- Pai ca vreau sa ma pis! Imi raspunde acesta
- CEEE?!!! Hapt acuma iti arde tie de pisat? Nu ma intorc nicaieri! Poate te pisi! Ai auzit? Nu cumva sa te pisi ca poate te pisi dracului langa buda apoi o sa calc in pisatu to, apoi sa vezi cum ti’or zbura dintii!
Ii spun nervoasa dar si panicata in aceeasi timp, fiindca nu am vrut sa faca pipi Shin, deoarece ma temeam ca va face langa wc apoi poate calc naibii in pisatul lui.
- Bine, bine! Nu fac nimic! Imi spune el calm
- Off Ritsu asta! O omoooorrr....pff...stai Ritsu ca o iei tu inapoi! Te inchid cu toti in buda! Si iti fac viata un calvar! Stai numa Ritsu, stai! Incep sa vorbesc de una singura, desi eram constienta ca Ritsu nu ma aude, dar am fost intrerupta de Shin
- De ce o omori?! Eu ii voi multumi! Imi spune Shin, iar pe vocea lui se auzea ca este fericit
- Ce face?! Nu am auzit bine!
- Ii voi multumi! Imi spune Shin again
- Tu..tu...tuuuuu. Tu glumesti nu-i asa?! Ii multumesti ca te-a inchis in buda? Ah apoi stai numa sa evadez de aici ca dupa aia te inchid si eu in buda sa imi multumesti si mie la urma, bun?! Il intreb ironica
- Atata timp cat sunt cu tine, e bun oriunde! Imi spune cu o voce blanda
- Shin! Shin! Tu fumezi cumva iarba?! Acuma la modu’ foarte serios! Il intreb pe Shin cu o voce tremuratoare si putin speriata dar mai bine zis panicata
Trece un minut, doua, trei, aud ca Shin tot nu imi raspunde, so fi intamplat ceva cu el? Sau poate chiar fumeaza iarba si Ritsu m-a inchis in buda cu un drogat?! La gandul aceasta am inceput sa ma panichez din ce in ce mai tare, iar prin gand imi treceau mii si mii de imagini, cum m-as putea apara in potriva lui, ce voi face cand va veni aproape de mine, de unde o sa stiu daca vrea sa ma loveasca, sau de unde voi sti unde sa dau cu pumnii sau cu picioarele in bezna asta, dar imaginatia mea a fost intrerupta de Shin
- Nana, ai spus mai devreme ceva? Ma intreaba linistit
- Da! De ce?! Am mormait incet
- Ce anume mi-ai spus sau mai intrebat?
- Tu chiar te droghez? Hai zi, promit ca nu spun nimanui!
- Da! Chiar acuma imi injectez drogu in vena! Imi spune pe un ton calm si parea a fi serios, adica pe vocea lui parea a fi serios, deoarece fata nu i-am putut vedea din cauza beznei, cand am auzit ce mi-a raspuns am inceput sa ma panichez gandindu-ma ca asta ma va omora dracu in buda sau poate ma viola si fara sa gandesc am inceput sa dau cu pumnii si cu picioarele in usa.
- RIIITSSUUUUUUUUU!!! AJUTOOOR!!! ORICINEE!!! M-AU INCHIS IN BUDA CU UN DROGAT!!! Am inceput sa urlu ca o haschilopata
- CEE?! Incepe sa tipe la mine ca un nebun
- Nu ca ce! Esti un drogat! Ii raspund, tot pe acelas ton, adica urland
- Tu ai innebunit? Cum sa ma droghez? Ma vezi nebun?! Imi spune Shin deadreptu revoltat
- Da, acuma scoate-te!
- Tu fat’o! Eu am glumit! Esti nebuna? Da ma vezi asa fraier incat sa ma droghez?! Ma intreaba acesta
- DA! Ii dau imediat un raspuns direct
- Mersi atunci! Imi spuse pe un ton calm si parca dezamagit
- Atunci adineaori de ce pisicii tai nu mi-ai raspuns cand te-am intrebat? Il intreb nervoasa
- Deoarece m-am gandit la...!
- La ce te-ai gandit? Il intreb curioasa

Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeLun Feb 27, 2012 4:48 am

BIITTTMPT

Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeLun Feb 27, 2012 4:52 am

- E ceva clown? Ne facem deodata auzite, Ritsu si io
- Nuuu! Spun baietii deodata
Iar peste vreo 30 de minute ne-am oprit la un restaurant pentru a manca
Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitimeMar Feb 28, 2012 1:12 am

Rock On Baby!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





ultimul copy-paste - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 9 Icon_minitime

Sus In jos
 
ultimul copy-paste
Sus 
Pagina 9 din 17Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ultimul status!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
An cafe :: ^^Have fun^^ :: o(≧∀≦)o Games o(≧∀≦)o-
Mergi direct la: