An cafe
Antic Cafe is Back! Nyappy all cafekkos!
An cafe
Antic Cafe is Back! Nyappy all cafekkos!
An cafe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

An cafe

Forum cu an cafe din Romania
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ultimul copy-paste

In jos 
+15
Raxii
Beatrix
White_Raven
Yσкσ
Yuzuki Naoki
₪Orange Dream₪
Nyappyshizu-chan
~Sayuri~
Rika ^^
Fox-Chan
Mizuhashii
Rada ne~chan
CrazyForYourLove
Wishie
Berry
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Urmatorul
AutorMesaj
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 4:52 am

http://194.88.148.151/bocanci-new-rock-cu-tepi/7e1c97f749e840489/650/0/1/85/bocanci-new-rock-cu-tepi.jpg

off: apropo Irma, poza aia cu Reita este trucata deoarece uita-te mai atent la gat si ai sa vezi :D
Sus In jos
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 4:54 am

Ma rog dar oricum arata ca ..... HELL! [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 5:09 am

this:
mitza pervy
Sus In jos
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 6:14 am

[IMG]http://i644.pho
Mitza pervy ... Hmm .. Suna a Bea [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 6:29 am

da exact! E Bea si noua ei porecla mitza pervy sau pervix

this:
0
Sus In jos
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 2:55 pm

Sus In jos
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 30, 2011 12:49 am

Asa deci =)) Surorile CHEMPETZ :)) Va iubescc pitzipoancelorrr <3
[IMG]http://i644.pho
Ii un comm pe care l`am dat pe Fb [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 30, 2011 4:12 am

asta:
my baby
Sus In jos
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 30, 2011 5:41 am

https://www.youtube.com/watch?v=rD8ovTR9QIg
Un vid cu AnCafe postat de mine pe YouTube . xD
Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 30, 2011 10:19 pm

Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 01, 2011 5:40 am

This:
Capitolul 7 – Betivilor!...

Hmm...ce dracu! Ca deja mi-am dat si plapuma jos de pe mine, apoi ce dracu ma mai incalzeste asa mult? Imi spun in gand
Dupa care incerc sa imi deschid pleoapele, dar ochii mei sunt orbiti de lumina soarelui care patrundea prin perdele, dupa ce ochii mei se obisnuiesc cat de cat cu lumina, casc una mare si ma intind prin pat pana cand sesizez ca am o mana pe burtica si incep sa tip ca nebuna, intre timp ce eu tipam Kanon sa speriat atat de mult incat a cazut de pe pat, iar eu la fel dupa care ma ridic si incep sa tip din nou, deoarece era TERUKI in pat, ce dracu asta a dormit cu mine? OMG! Si cel mai rau era, ca era doar in boxeri, asa ca am tipat deoarece m-am si speriat si eram si socata deoarece cand a aparat Teruki langa mine si OMG am dormit cu Teruki? Dar gandurile mele au fost intrerupte de vocea lui Teruki
- Termina si nu mai urla ca poate iti bag doua, daca nu sti eu nu am dormit toata noaptea ca tine! Incepu’ Teruki sa mormaie cu jumatate de gura
- Cica auuu la tine, imi bagi doua? Poate iti bag eu trei! Ii spun lui Teruki foarte nervosa si cat pe ce sa ii dau vreo doua peste cap, numa ca avea noroc cu Kanon care a actionat si ma tinut, ca in rest ii dadeam vreo 2
- Aoleu! Ma pis pe mine de frica! Termina Bou si nu te prosti ca o fata! Se face Teruki auzit tot mormaind.
Iar eu doar atunci mi-am dat seama ca el nici macar nu si-a descis ploapele sa vada cu cine vorbeste, dar cel mai important lucru acum este „ ce cauta el in patul meu?”
- Auzi ma, inainte sa ma ameninti cu „iti bag doua” uitate cu cine vorbesti clar? Ii spun lui Teruki nervoasa si cu o voce foarte dura dupa care ma uit la Kanon, care inca ma tinea si ii spun, acuma deja ma poti lasa Kanon.
Iar Kanon mi-a dat drumul dupa care Teruki s-a „trezit” si el dupa o miie de ani si dupa ce ma amenintat, si sa uitat la mine de parca eram senzatia lumii.
- Ce te uiti asa? Il intreb tot nervoasa si cu o voce dura
- S-scu-scuze! Dar tu? Cand ai schimbat cu Bou? Daca vroiai sa dormi cu mine puteai sa imi spui, nu trebuia sa te trezesti noaptea pentru a schimba cu Bou si sa dormi cu mine! Imi spune Teruki calm si parca fericit
- Ai tu! Fifar sa fie! Bou ha? Incepeam sa urlu la el, daca nu stiai eu am adormit din gresala, ce-i drept, pentru ca va asteptam pe voi, defapt eu pe Bea o asteptam si am adormit aici si vi tu acuma cu duma aia ca EU am schimbat cu BOU numa pentru a dormi cu TINE? Il intreb nervoasa cat pe ce sa ii dau vreo doua.
- Ah! Bine, calmeaza-te, scuze, atunci eu sunt de vina! Credeam ca ii Bou, nu am fost prea atent, adica m-am bucurat ca am putut ajunge pana aici mai ales cand le-am carat pe Miku si Bea. Se face Teruki auzit dupa care isi trece mana prin parul lui negru.
- Credeai ca sunt Bou? Ma vezi pe mine cu parul BLOND? Si ma vezi BAIAT? OMG, inseamna ca trebuie sa imi vopsesc parul si sa fac rapid un transplant!!! Ii spun eu ironica dupa care termin si ma calmez si il intreb ca ce a patit Bea cu Miku ca le-ai „carat” dupa tine?
- Pai au baut cam mult si Bea dupa prima doza de bere o fost gata, dar a reusit sa ajunga pana la cinci doze iar Miku pe la opt o fost gata, iar eu care am baut zece inca eu o trebuit sa le car pana aici ca nu au fost in stare sa vina pe picioarele lor, deoarece mi-am cheltuit toti banii pe ei si nu am mai avut de taxi, deoarece Miku cu Bea nu au avut nici macar un ban la ei, asa ca am fost si beat si obosit deoarece din celalalt capat a orasului am venit si cum dormeai tu cu o mana pe podea, iar cealalta sub capul tau, credeam...defapt nici nu am fost atent cine era in pat, doar m-am bucurat ca in sfarsit am ajuns si sunt intr-un pat, ah da! Si inainte m-am dezbracat deoarece ar fi culmea sa dorm imbracat. Dar tu de ce esti imbracata? Si Bou unde este? Ah da! Si pe Bea am duso in cealalta camera cu Miku...cred...asa ca ei nu stiu ce au facut! Se face Teruki auzit.
Iar eu am ramas socata, dar si Kanon desigur! Dupa care am fugit repede in cealalta camera sa vad ce dracu sa intamplat cu Bea si fara sa ii mai raspund de ce am dormit imbracata intr-un maieu si pantaloni scurti...
Iar cand am ajuns acolo, l-am vazut pe Miku dormind singur in patul meu, defapt care vroia sa fie patul meu, cu...hmmm...cum so fi numit plusu ala lui Kanon...hmmm....
- Piyoko! Se face Kanon auzit, dupa care merge si ii ia dintr-e picioarele lui Miku, pe Piyoko.
Exact „Piyoko”, se pare ca si Kanon a ajuns dupa mine, dupa care il vad pe Bou la perete, iar Bea imbratisandu-l, dar...hmm...ce e ala de pe capul lui Bea? Oricum, noroc ca Bea era imbracata, defapt de pe Miku lipsea doar bluza si hanoracul deoarece era in bustul gol.
OMG! Cred ca stiu ce e ala de pe capul lui Bea...e...e...e bluza lui Miku! OMG! Ce dracu o facut fata asta? Hmm....
Deci prin urmare Kanon a dormit singur, Teruki cu mine, deoarece a crezut ca sunt Bou, Miku cu Piyoko, numa ca nu stiu ce io fi cautat intre picioare...iar Bea imbratisandu-l pe Bou...
Sincer, ma bucur ca nu au cazut nici unu in coma alcoolica, mai ales Bea care nu bea niciodata...hmm...oare cine la comvins sa bea? Hmm...
Si imediat a aparut si Teruki in camera numai in lenjerie intima, dupa care le-a trezit pe astea, Bou a inceput sa urle...hmm...de asta zicea Teruki ca imi „baga doua” deoarece chiar am reactionat ca Bou sau Bou ca mine? Hmm...intr-un final se calmeaza si il cheama Kanon la o parte si ii povesteste tot, iar intre timp se trezeste si Miku cu Bea care erau destul de...hmmm...mai bine nu comentez...dar amandoi au spus doar atat „ Ma doare capu” si imediat au fugit la baie, va puteti imagina ce sa intamplat nu?...
- Mahmureala asta! Se face Kanon auzit, dupa care eu si Bou dar desigur si Kanon incepem sa radem, numa Teruki nu radea, el...pai el astepta sa iasa careva de la baie si spera ca nu boraste pe covor...

*FlashBack*

P.O.V. Bea

- Bea! Du-te puneti si tu rucsacul in portbagaj la astea! Se face Miku auzit in timp ce ma impinge
Iar eu m-am dus si iam spus sa imi duca si mie rucsacul, dar Heny nu prea a fost incantat de idee fiindca se vedea pe fata ei. Dupa ce au plecat Bou, Kanon si Heny, iar dupa ce am scapat de bagaj l-am intrebat pe Miku de ce mo pus sa scap de bagaje cand si noi peste cateva minute mergem la hotel, iar el mi-a zambit dupa care mi-a zis razand ca mergem sa mancam ceva deoarece lui ii foame, sapoi sa nu purtam bagaje dupa noi.
Am inteles si ma bucuram intr-un fel deoarece si mie imi era foame fiindca azi nu mancasem absolut nimic, taxiul a venit dupa nici un minut de la plecarea celorlati. Am urcat in taxi Teruki statea in fata langa sofer iar eu si Miku stateam in spate, dupa care Miku a spus ca la primul fast food sa ne duca, zis si facut, soferul a oprit in fata unei MC’Donalds dupa care am coborat din masina si ne-am dus la MC’Donalds unde Miku a comandat un Big Mac, Teruki un McPuisor, iar eu mi-am comandat un McChicken si ne-au si dat pe loc dupa care Teruki a platit in locul meu, deoarece portofelul meu era in rucsac si ma simteam super prost fiindca o trebuit sa plateasca el pentru mine, dar oricum, cand ajungem la hotel primul lucru va fi sa ii dau bani, dupa ce am rezolvat faza cu comandatu am cautat un loc unde sa ne asezam, iar dupa ce am mancat si am baut fiecare cate un suc care la platit tot Teruki, am zis ca mergem acasa, dar inainte sa mergem acasa, Teruki a vrut sa mergem la un club ca sa bem o bere, eu nu prea am fost de acord, dar Miku a fost de acord indata ce a auzit propunerea lui Teruki, asa ca eu nu prea am avut de ales, deoarece dupa ce mi-a platit sucu si mancarea sa „bag fite” si sa nu ma duc? Oricum deja ma simt prost...asa ca sa nu fiu rea am fost de acord, iar peste 50 de minute dupa ce am mancat si am baut toti, pe bani lui Teruki am mers sa cautam un club, am cautat un club prin apropiere si am si gasit unu numa ca scria pe o foaie alba care era lipit pe usa din fier ca deschide la ora 1:30 asa ca am hotarat sa mergem intr-un alt club, deoarece nu o sa stam in fata clubului 40 de minute pana ce a deschide, asa ca Teruki cu Miku au hotarat sa mergem la un alt club, in timp ce ne indepartam de clubul care se deschidea la 1:30, am observat ca defapt era un night club si iam zis baietilor ca defapt este un night club cu animatoare si nu un club normal.
- Atunci aici trebuie sa vina Kanon! Se face Teruki auzit dupa care incepe sa rada
- Hmm...cred ca ai mai uitat pe cineva...hmm...defapt, nu! Nu ai uitat pe nimeni, deoarece eu nu am nevoie de night club mai ales ca am aici o „puicuta”. Se face Miku auzit in timp ce vine spre mine si cat pe ce sa ma imbratiseze, doar ca a fost intrerupt de Teruki care la prins de brat.
- Vezi, vezi Miku! Poate te atingi de ea! Tin sa te anunt si sa iti reamintesc ca Bea nu este proprietatea ta! Se face Teruki auzit, dupa care ii da drumul lui Miku.
- Da, da Miku, l-ai auzit pe Teruki, Teruki are dreptate si in plus daca te atingi de mine...hmm...Heny te rupe in doua daca afla! Ii spun eu lui Miku in timp ce zambeam, dar simteam cum fata imi arde si cu siguranta sunt rosie.
- Eh! Atunci o las sa ma rupa in cate bucati vrea ea, cu-i ii pasa? Pana cand nu stie, nu imi face nimic! Se face Miku auzit dupa care zambeste pervers si ma imbratiseaza, dar in loc sa ma prinda de talie sau de brate sau stiu eu de unde, el ma prinde de fund.
Iar eu am inrosit imediat, dar noroc ca o reactionat Teruki si m-a salvat dandu-l jos pe Miku de pe mine, i-am fost foarte recunoscatoare lui Teruki bine inteles, oricum Miku e mai pervers decat ma asteptam, dar el le ia pe toate ca pe o gluma si nu ca niste perversiuni.
Am cautat un club timp de o ora si ceva aproape doua ore si nu am gasit nicaieri numa night cluburi.
- Hmm...oare cat ii ora? Ne intreaba Miku
Dupa care toti trei ne-am luat telefoanele din buzunar si fiecare a avut cate 8-10-15 apeluri pierdute, dupa care desigur toti am fost socati cum de nu ne-am auzit telefoanele, dar dupa ceva timp de „meditatie” am realizat toti ca ne-am pus telefoanele pe silentios in caz ca suna cineva in timp ce repetau la studio, sa nu sune telefoanele si de aceea ne-au fost puse telefoanele pe silentios, dar am ales sa nu ii sunam pe astea, adica pe Heny, Kanon si Bou deoarece era deja ora 3:40 noaptea si cu siguranta ca deja dormeau toti, mai ales Kanon cu Bou, dupa cum ziceau Miku si Teruki, doar ca nu stiu daca si Heny doarme atat de linistita ca cei doi, Kanon si Bou.
Dupa 20 de minute de cautare, am gasit in sfarsit un club normal, numa ca...faza era, ca era pe celalalt capat a orasului, oricum cei doi, defapt si eu m-am bucurat nespus de mult ca in sfarsit am gasit un club deoarece era deja 4 dimineata.

P.O.V. Bou

Am ajuns la hotel, Kanon ia lasat bagajul lui Bea la ei in camera, dupa care noi ne-am dus in camerele noastre, primadata Kanon a facut un dus rapid dupa care m-am dus si eu si deja o trecut 20 de minute de cand noi am venit, iar astea numa nu apar, la un moment dat si Kanon deja incepea sa isi faca griji asa ca l-a sunat pe Miku si Teruki dar nici unu nu iau raspuns, oare chiar so fi intamplat ceva cu ei? Hmm...
Dar gandurile mele si a lui Kanon presupun au fost intrerupte de Heny care a dat buzna peste noi fara sa bata macar la usa, iar eu m-am speriat de credeam ca crapa inima in mine, dupa care ne intreaba...hmm...nu stiu ce! Deoarece eu eram concentrat la altceva dupa care o intreb ceva
- Esti cumva si tu o perversa nemernica ca si Miku cu Kanon? O intreb curioasa pe Heny
- Nu, nu sunt! Dar ma rog, de unde ai luat intrebarea asta stupida? Ma intreaba Heny bagand un zambet ironic.
Dupa care ii arat ca e doar intr-un prosop, dar vad ca ea nu realizeaza asta asa ca ii spun ca ii doar intr-un prosop, dupa care inroseste la fata si brusc si „dispare” dupa care vine inapoi peste ceva vreme imbracata intr-un maieu si pantaloni scurti negrii si ne intreaba tot felu si isi face grij de Bea, dar noi deja eram obisnuiti cu Miku si cu Teruki asa ca ea a plecat, iar noi ne-am pus in pat dar numa nu puteam adormi, deoarece camera avea niste culori amestecate ingrozitor asa ca peste ceva timp isi face din nou aparitia Heny intrebandu-ne tot cam aceeasi lucruri, dupa care vad ca se indreapta spre usa suparata, dar am oprit-o eu zicandu-ii daca are chef sa joace carti mai ales ca nici eu cu Kanon nu puteam dormi, nici ea, asa ca jucand carti timpul va trece mai repede, dar ea nu peste mult timp a adormit in patul meu si a lui Teruki, deoarece asa era ca intr-un pat dorm Kanon cu Miku, deoarece eu nu vreau sa dorm cu niste obsedati perversi! Iar eu cu Teruki intr-un alt pat, doar ca Heny a adormit pe patul nostru asa ca a zis Kanon sa nu o trezim si sa ma duc cu el in celalat pat, defapt inainte de asta vroia el sa doarma cu ea, dar cine stie ce ii facea si bag mana in foc ca o pipaia peste tot, asa ca eu nu vreau sa ma trezesc din vis la urlete si tipete, asa ca am mers in celalalt pat cu Kanon, iar nu peste mult timp am adormit si noi, iar cand aveam visul cel mai fain, Kanon se intoarce si nu stiu cum dracu, dar ma impinge jos si ma trezesc la realitate atunci cand sesizez ca sunt pe podeaua rece, deoarece Kanon ma impins din pat si era 4 dimineata...
Acuma inteleg de ce se cearca Kanon cu Miku care sa doarma la perete, ca de la perete nu cazi jos in caz de te impinge celalat, asa ca ma ridic somnoros si ma duc in cealalta camera unde vroia sa fie a fetelor si ma pun intr-un pat si am adormit imediat.

P.O.V. Teruki

Am ajuns in sfarsit in fata unui club si era deja 4 dimineata, asa ca am intrat toti fericiti, dupa care ne-am asezat la o masa si am comandat o bere dupa care si Miku si-a comandat o bere, numa Bea a comandat un suc.
- Spune-mi ca glumesti! Ii spun eu lui Bea dupa ce am auzit ce si-a comandat
- De ce? Ce am facut? Intreaba Bea in timp ce zambeste dar era foarte rosie la fata, oare de la ce? Hmm...
- Pai cum adica ce ai facut? Ne faci de tot rahatu! SUC? OMG! Se face Miku auzit in timp ce se tine de cap
- Off...bine, bine! Apoi vreau si eu o bere! Se face Bea auzita.
- Asa te vreau! Ii spun eu
Dupa care ma duc sa iau comanda si le duc la masa, am inceput sa bem dupa care eu am mai comandat una, Miku la fel numa ca Bea parea cam ametita, era deja gata, dupa cum vad nu prea consuma alcool. Imi spun in gand, dar imediat am fost intrerupt din gandit de vocea lui Bea care imi urla in ureche, ca sa o aud, deoarece eram la club si muzica era foarte tare.
- Si eu mai vreau inca o doza de bere!
Imi spune ea, dupa care se pune pe fotoliul aflat in fata mesei, am zis „ok” de ce nu? Daca fata vrea, asa ca am mers si am mai comandat inca 3 doze de bere, si le-am dus la masa, dar imediat in cateva minute dozele au fost goale, asa ca eu mi-am mai luat una dupa care a cerut si Miku inca una si fara sa o mai intreb pe Bea, i-am luat si ei inca o doza de bere, dupa care si alea peste cateva minute au fost goale, si am mai mers sa iau inca trei doze, deoarece stiam ca ii trebuie si lui Miku si, si lui Bea.
Cum am ajuns la masa cu berea, imediat cei doi au sarit pe mine, era deja a 4 a doza pe care o beam, iar Bea devenea din ce in ce mai beata, Miku...hmm...si Miku la fel.
Dupa care eu m-am ridicat de pe fotoliul in care stateam si m-am dus sa dansez cu o tanara domnita aflata prin preajma mea, care ma excita super bine.

P.O.V. Miku

Dupa ce am baut patru doze de bere care mi le-a platit Teruki, am mers catre Bea care statea pe fotoliul cel rosu si ma privea, asa ca nu am ezitat mult, deoarece acuma era momentul perfect ca sa o atac, deoarece Teruki dansa cu o roscata si se parea ca ii face pe plac lui Teruki, asa ca m-am apropiat incet de Bea, iar cand am ajuns acolo, ea mi-a facut cu degenu ca sa ma aplec, parea a fi perversa rau, dar era toata rosie la fata, oare o fi de la alcool?
Eu bine inteles ca m-am dus si m-am aplecat, dar nu am lasat-o sa imi spuna ceva deoarece m-am aplecat la urechea ei si i-am urlat ca de soptit nu am putut ca nu se auzea, daca vine sa danseze cu mine, iar ea mi-a zis ca nu stie, cica, oricum eu nu cred asta!
Asa ca am apucat-o de incheietura maini si am traso dupa mine pana cand ne-am amestecat printre oamenii care dansau, m-am oprit brusc si m-am intors catre Bea, am luat-o usor de talie dupa care am traso stramt de mine incat am lipito de mine, dupa care era o piesa lenta pentru indragostiti. Excelent! Este timpul meu, acuma pot actiona! In timp ce piesa lenta se varsa in trupul nostru, asa fetele noastre se apropiau din ce in ce mai mult, ii vedeam ochii cei verzi cum stalucesc in timp ce ea se uita in ochii mei, iar eu ma apropiam din ce in ce mai mult de fata ei, deja ii simteam fiecare rasuflare cum se zbate de pielea mea, dar pe cand sa ii savurez buzele ei moi, Teruki a intervenit intre noi cu o doza de bere.
- Firar tu sa fii! Ii spun urland lui Teruki, dar el numa radea.
- Miku! Ai grij cum vorbesti si ce faci, ca poate deseara nu ajungi la concerc ca dupa cum zicea Bea...Heny ii cam periculoasa! Se face Teruki auzit.
Iar eu ii zambeam ironic, dar el mi-a intins si mie si lui Bea o doza de bere, am si acceptat doza si am si plecat de acolo, cautand o fata frumoasa ca si Bea.

P.O.V. Teruki

- Auzi, eu nu vreau sa fiu dadaca sau ceva de genu! Dar ai grija cu Miku! Mai inteles Bea? Stiu ca esti beata dar totusi, mai inteles? Il intreb in timp ce astept sa imi raspunda la intrebare, iar ea da din cap in semn ca a inteles ce tot vorbesc eu, dar eu nu cred ca a inteles nici macar un cuvat, deoarece ii cam beata...hmmm...cred ca asta ii al 5 lea doza de bere pe care il bea Bea, a mea e al 7-lea iar a lui Miku...hmm...cred ca tot cinci.
Bravo! Miku a disparut, oare de aceea ca i-am zis sa nu se atinga de Bea? Hmm...oricum doar glumeam, sa fim seriosi...Heny e o fata, nu cred ca s-ar pune cu un baiat...sau? hmm...
Oricum nu am timp sa ma gandesc la tampenii de astea, OMG! Deja Bea a si baut berea? Se pare ca da
- Hei da-mi 5 lei Teruki! Ca imi trebe pentru bere! Se face Miku auzit
Ce era sa fac? I-am dat 5 lei ca sa isi ia o bere, dupa ce a plecat Miku o vad pe Bea apropiindu-se de mine si isi impreuneaza mainile in jurul gatului meu.
- Hei sexy boy! Ce facem? Se face Bea auzita la urechea mea.
Cum adica ce facem? Nu am inteles, dar pe cand sa o intreb simt cum o linie umeda se face simtit pe gautul meu, semn ca Bea ma lins de gat!
Cred ca fata asta nu-i asa de rusioasa pe cum se da si cum credeam, doar trebuie imbatata si devine o salbatica perversa!
Dupa ce m-a lins de gat se apropie de buzele mele foarte repede si pe cand sa vad ce face, deja sesizes ca buzele noastre sunt strams lipite printr-un sarut, limba ei isi face loc printre buzele mele, dar pe cand sa ii raspund la sarut, simt cum o mana ma apuca de bratul drept si sunt tras in spate, dezlipindu-ma de Bea, asa ca m-am uitat nervos cine a avut tupeul sa ne intrerupa sarutul, dar nu am apucat sa il vad deoarece l-am recunoscut dupa vocea lui nervoasa, care tipa din tot plamani la mine.
- Ce crezi ca faci Teruki? Nu ma lasi pe mine sa o ating zicandu-mi ca imi face Heny nu stiu ce, sapoi o saruti?
Incepea Miku sa urle la mine, pana cand m-am luat si m-am dus, iar pe cei doi le-am lasat in urma mea.
M-am dus si am baut inca 2 doze de bere pana cand se face si Miku vazut cerandu-mi bani sau sa ii fac cinste pentru 2 beri, asa ca i-am luat 2 beri, iar intre timp ce a baut mi-a cerut scuze pentru iesirea lui de adineaori, dupa ce a baut cele doua doze sa luat si sa dus zicandu-mi ca pe Bea a lasat-o singura si merge acuma la ea, iar eu mi-am luat inca o doza de bere si m-am indreptat si eu spre ei dar nu inainte de a bea berea.
Dupa ce am bauto m-am dus spre ei, dar am vazut ca pe la masa noastra se face un cerc mare care striga „striptiz”, asa ca m-am repezit imediat acolo si am ramas soc cand am vazut ca Miku era in bustul gol, iar Bea era intr-un sutien alb, imediat m-am dus si i-am dat, defapt pentru cateva momente eu am facuto pe mama iar cei doi pe copilasi mici de 3 ani, deoarece eu m-am dus si i-am imbracat, numa ca hanoracul lui Miku nu l-am gasit, dar nu asta era cel mai important lucru ci cel mai importana lucru fiind sa nu cumva sa fi fost ceva paparazzi prin apropiere, deoarece maine in toate ziarele, parca vad ca o sa fie „Miku vocalistul trupei Antic Cafe a fost vazut cu o tanara domnita facand striptiz intr-un club”
Si asta chiar nu ne trebuie acuma...off...atata sper sa nu fi fost nici un paparazzi si ca cei de acolo sa nu il fi recunoscut pe Miku. Imi spun in gand in timp ce ies in graba tragandu-l dupa mine pe Miku si Bea. Cei doi nu prea au fost deacord, asa ca dupa ce i-am tarat dupa mine cativa kilomertri, am gasit un parc si ne-am dus si ne-am asezat pe o banca, dar nici bine nu am ajuns la banca ca cei doi incepeau sa imi faca gura si ca ei vor inapoi...
Fi calm Teruki...calmeaza-te! Imi spun in gand, dar observ ca cei doi tot nu inceteaza.
- Gata! Ce mama naibi! Ii dupa voi? Mergem la hotel si gata! Am inceput sa urlu in gura mare, cat m-au tinut plamani.
Cei doi, adica Bea cu Miku, imediat au tacut din gura si dupa fetele lor s-au speriat una buna, dupa care am vrut sa chem un taxi, dar cand credeam ca mai ghinionist nu pot fi, atunci am realizat ca nu mai am nici un ban la mine...
- Off...asta imi mai lipsea! Ma fac auzit suspinand zgomotos
Dupa care ii iau pe cei doi si ii tarasc cu greu pana...habar nu am pe unde suntem...
- Tot drept, dupa care la stanga, iar la stanga, la dreapta si suntem acolo! Imi spune Miku ametit
Dar de unde stia el ca unde suntem? Hmm...mai ales ca venim din celalalt capat a orasului, oricum mai am un pic si imediat ajung...
Am mers dupa cum mi-a spus Miku si intradevar am gasit hotelu unde Miku a inchiriat camere, asa ca am cerut o cheie de la ambele camere si m-am dus, dar cu greu le-am dus pe cei doi sus pe scarii, ajungand la primul etaj, am gasit si camera fetelor asa ca pe Bea am pus-o in fata usii impreuna cu Miku, iar eu m-am dus in cealalta camera.
Deschid usor usa ca sa nu se trezeasca Bou cu Kanon, intru incet si vad ca Bou doarme cu o mana sub el, iar celalalta mana ii era atarnat in jos, iar Kanon dormea in aceeasi pozitie, imi dau bluza si pantalonii jos aruncadu-ii pe undeva dupa care ma pun in pat si realizez ca pe Miku l-am lasat in fata usii impreuna cu Bea pe hol, dar mi-e prea lene si sunt prea obosit ca sa ma ridic plus ca e deja 6:00 dimineata, cu siguranta vor intra in camera, iar daca nu...eh atunci sa doarma pe hol amandoi, ca eu deja nu mai ies ca ma dor toate cum iam carat pe cei doi si peste cateva secunde am si adormit
Iar de-odata sunt trezit de Bou care urla ca un tantalau...

P.O.V Miku

Sunt putin beat si confuz, simt cum totul se invarte in jurul meu iar eu sunt nespus de fericit!
Dupa cateva minute, realizez ca sunt in holul hotelului impreuna cu Bea care se razama de mine, cum am ajuns eu aici? Hmm...sunt prea fericit sa ma gandesc acuma la asta!
O iau pe Bea de mana si intru in camera dar cu greu deoarece am dat de tocul usii dupa care de usa si m-am impiedicat de...
- Piyoko! Incep sa tip, dar imediat ma trezesc cu o palma peste spate
- Taci si nu mai urla ca prostu! Vrei sa o trezesti pe Heny? Incepe Bea sa murmuie in spatele meu
Iar eu suspin dupa care ma intorc spre Bea, iar aceasta imi zambeste si vine spre mine si ma imbratiseaza punandu-si mainile in jurul gatului meu, iar eu imediat am prinso de talie si am traso spre mine, ea imi pupa buzele dupa care se dezlipeste usor de mine.
- Atat a fost? Doar un pupic? Ma fac eu auzit dupa ce raman in soc, deoarece ma asteptam la un sarut ceva nu la un pupic.
Dar ea nu imi da nici un raspuns si se indeparteaza putin de mine dupa care vine spre mine si cu niste miscari lente isi baga mana sub bluza mea dupa care o ridica si ma dezbraca de bluza, dupa care continua sa se joace cu degetele, mangaindu-mi trupul si creandu-mi fiori la fiecare miscare facuta de ea, dupa care vreau sa trec si eu la actiune, dar brusc mi-am amintit ca Heny ii cu noi in camera si se poate trezi in orice clipa si apoi sa zis cu mine! Asa ca o sarut scurt pe Bea dupa care ii spun sa doarma cu Heny si m-am dus si am impins-o pana la pat, unde ea sa pus langa Heny, iar eu l-am luat pe Piyoko cu mine, deoarece daca cu Bea nu am putut face nimica...eh! Trebuie sa ma descarc si eu cumva, nu? Mai ales dupa ce mi-a creat atatea fiori. Asa ca m-am „jucat” cu plusul lui Kanon, pana ce am adormit.
Dar nu pentru mult timp, deoarece sunt trezit de Teruki...

*EndFlashBack*

Dupa ce si Teruki in sfarsit a ajuns la baie, toti trei s-au pus sa doarma, adica Bea, Miku si Teruki deoarece...mahmureala
Iar Kanon, Bou si cu mine ne-am dus la un restaurant din apropiere ca sa halim ceva, deoarece ne era chiar foame, mai ales mie care nu am mancat de ieri.
Ajunsi acolo eu am comandat o pulpe de pui, cartofi piure cu salata de varza, intradevar ca chelnerita sa mirat ca mananc asa ceva dis de dimineata, dar nah, imi era foame...Kanon a comandat o portie de gulas, iar Bou a comandat carne de porc cu orez si ceva branza, deci prin urmare m-am bucurat ca nu eram singura care mananca dis de dimineata asa ceva, cu siguranta si lui Bou ii era foame.
Dupa ce am mancat ne-am mai dus la plimbare prin parcuri, pe la muzeul din Bucuresti, iar dupa aceea ne-am dus la hotel, deorece era deja 16:30 si astea cu siguranta ca s-au trezit deja!
Cand am ajuns la hotel, am mers sa ii vedem pe astea, iar astea, adica Bea, Teruki si Miku stateau si vorbeau despre ce au facut ei aseara, iar cand am intrat noi ei s-au speriat, iar noi am ras una buna de ei dupa care ne-am asezat si noi pe pat si am asteptat toti, adica eu, Kanon si Bou sa ne povesteasca, unde au fost si ce au facut.
- Mai cu curaj! Ma fac auzita, cerand un raspuns ca unde si ce au facut ca nu au venit la hotel numa la...habar nu am la cat au ajuns la hotel macar
- Pai eram cam piliti toti...cred ca singurul care isi aminteste tot este Teruki! Se face Bea auzita
Iar noi ne uitam toti spre Teruki sa ne explice...
- Bine, bine! Am prins ideea, pai am fost sa mancam dupa care am cautat un club dar nu am gasit numa night club dar pe la 4 dimineata am gasit un club care era pe celalalt capat a orasului, dupa care am baut bere, Bea a baut 5 doze, Miku 8 doze iar eu 10 si tot eu o trebuit sa ii aduc pana la hotel...ah da! Sa nu va speriati daca in ziar va aparea ca „Miku vocalistul trupei Antic Cafe a fost vazut cu o tanara facand striptiz”, aceea fata fiind Bea, doar sa speram ca nu au fost paparazzi prin preajma si ca nu l-au recunoscut pe Miku. Se face Teruki auzit, dupa care toti ramanem socati, defapt eu, Bou si Kanon ramanem foarte socati.
- CEEEE? Incepem sa urlam Bou, Kanon si eu in cor, deoarece nu ne venea sa credeam urechilor, dupa care m-am uitat nervoasa spre Bea, ca daca chiar apare asa ceva in ziar, noi am patito rau de tot, deoarece am si fugit de acasa si acuma sa mai apara ca Bea a facut striptiz...OMG! Nici nu imi pot imagina fetele mamelor noastre! Imi spun in mine in timp ce ma uit nervoasa inca la Bea, care facea o fata de nevinovata!
- Bine ca faza cu mine si Bea ca am facut striptiz o poti spune, dar ma Teruki, imi spui mie sa nu o ating pe Bea, dupa care peste 5 minute ma trezesc ca va sarutati! Se face Miku auzit
- Ceeeeeee? Incep sa urlu ca nebuna deoarece eram socata nu-i de ajuns ca a facut striptiz, sa mai sarutat si cu Teruki?
- Nu o fost ceea ce crezi! Imi spune Teruki incercad sa se scoata.
- Amandoi sunteti niste natafleti! Cum ati putut sa va folositi de Bea? Mai ales tu Teruki! Era beata, iar tu ce faci? Sari pe ea ca un animal obsedat! Ii spun eu nervoasa si tipand la Teruki
- Asta o durut, nu-i asa Teruki?! Se face Kanon auzit in timp ce bufneste in ras.
- Heny! Gata termina! Ce a fost a fost si gata! Se face si Bea auzita.
Oare ii convenea faza ca sa sarutat cu Teruki? Si ca nu stiu cati oameni o vazuta dezbracata...Hmm...incep sa cred ca nu o cunosc pe prietena mea, dupa care ma ridic si ma duc de acolo, fara sa mai spun sau fara sa mai fac ceva, deoarece eram foarte nervoasa si mai bine ma duc de acolo decat sa sparg tot ce imi vine in cale.
Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 4:12 am

This: Naruto Shippuden
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 5:37 am

Oliver Sykes
Sus In jos
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 5:56 am

Hmm Henii ... Ce vroiai sa faci cu ell ? [IMG]http://i699.pho [IMG]http://i699.pho
Haaa euu il stiu pe Oli de la Bea ... [IMG]http://i699.pho [IMG]http://i699.pho
Waaa~!
Ultimul meu copy`paste ...

GlamourJapanLover : Yeah and you will came in Romania ?
OliviaBubble : I think ... But that's not sure ... So I don't know for sure .. But anyway we talk more soon , ok ? I need to go . Bye !
GlamourJapanLover : Okay , good . Bye !

E o conversatie cam scurta cu o prietena din Anglia ...
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 6:06 am

pai am dat copy ca sa vad despre cine e vorba si cum arata tipu, dar m-am speriat [IMG]http://i644.pho cand am vazut tatuajuu.....e atat de......hmmm......suuupeeer [IMG]http://i699.pho si eu vreau tatto [IMG]http://i699.pho

ultimu copy:
D:\Heny
Sus In jos
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 6:20 am

Si eu vreau un tatoo [IMG]http://i699.pho
Asa .. .eu nu mai am copy`paste ... [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 6:38 am

nyappy ken
Sus In jos
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 4:45 pm

[IMG]http://i644.pho Nyappy ken :[IMG]http://i644.pho
Sus In jos
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 6:00 pm

Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 9:32 pm

asta:
plafar
Sus In jos
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 9:37 pm

Asta ... [IMG]http://i699.pho

You are really good. You are a true Cafekko. They are one of my favorite bands too. I hope you got these right on your own and didn't cheat.
Sus In jos
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 9:37 pm

Ii de la un test cu An Cafe ^.^
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 9:39 pm

tot acelasi lucru:
plafar [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 14, 2011 3:24 pm

Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 14, 2011 7:14 pm

asta:
Kanon
Sus In jos
Continut sponsorizat





ultimul copy-paste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ultimul copy-paste   ultimul copy-paste - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
ultimul copy-paste
Sus 
Pagina 4 din 17Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ultimul status!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
An cafe :: ^^Have fun^^ :: o(≧∀≦)o Games o(≧∀≦)o-
Mergi direct la: