An cafe
Antic Cafe is Back! Nyappy all cafekkos!
An cafe
Antic Cafe is Back! Nyappy all cafekkos!
An cafe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

An cafe

Forum cu an cafe din Romania
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 The blood dolly's pages

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
ragdoll
Best nyappy
Best nyappy
ragdoll


Numarul mesajelor : 874
Data de inscriere : 24/06/2009
Localizare : Central Hollywood

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 5:23 am

O_O nu am avut niciodata un jurnal...

Mood: intense
Music: Nici una. Desi aud replicile din The Grudge 1 in fundal
Dear diary:
Am decis ca odata cu mutarea vreau sa incep o viata noua. Sa imi las trecutul deoparte si sa incerc sa imi schimb personalitatea. Nu pentru altii, ci pentru mine.
Intr-un fel ma simt aiurea, dar vreau sa incep sa fiu mai prietenoasa. Probabil sa ma apropii de mai multe persoane, nu doar de una.
Desi prima impresie pe care si-o face lumea despre mine este de obicei una foarte rea, azi am incercat sa nu mai arunc privirea aceea indiferenta la ei, ci sa zambesc. Nu s-a intamplat nimic diferit, am auzit aceleasi susoteli in super-market, dar macar eu m-am simtit mai bine. Am ajutat un copil sa ia cereale de pe raftul de sus. Platformele alea inalte sunt de ajutor cateodata...
Am acceptat deja faptul ca nu sunt ca ceilalti. Ca mi-e greu sa ma integrez, ca nu pot sa ma incadrez in vreun stereotip creat de o societate bolnava, ca sunt oaia neagra intr-o turma. Dar mi-a sarit azi in gand ca poate eu sunt cea care trebuie sa ofere o sansa societatii nu doar ceilalti mie. Si poate, incetul cu incetul, voi elimina ideile preconcepute despre persoanele ca mine, macar pentru un cadru restrans de persoane. Poate ca asa lumea va realiza ca nu trebuie sa se teama de ceea ce nu inteleg, de ceea ce e diferit, ci sa accepte si o alta varianta a prototipului uman. Hmmm...
Sus In jos
☆Яuru likes Coke ♫
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
☆Яuru likes Coke ♫


Numarul mesajelor : 2803
Data de inscriere : 29/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Wakayama

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 12:49 am

ce frumos ai scriiiiis [IMG]http://i699.pho adica imi place cum ai descris [IMG]http://i699.pho
si eu ma integrez greu,cauza ii comportamentu meu mai hyper >""< cateodata >"< da inainte intram in discutie cu toata lumea dar am zis sa ma retrag un pic [IMG]http://i644.pho[b]
Sus In jos
http://takuholic.deviantart.com/
ragdoll
Best nyappy
Best nyappy
ragdoll


Numarul mesajelor : 874
Data de inscriere : 24/06/2009
Localizare : Central Hollywood

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 1:39 am

mde, stiu cum e >_> inafara de partea cu hyperu. I'm not really hyper, mai degraba par foarte plictisita/sictirita O__O
Sus In jos
~Sayuri~
Best nyappy
Best nyappy
~Sayuri~


Numarul mesajelor : 931
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 32
Localizare : Cluj Napoca :)

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 4:08 pm

sa sti ca eu chiar nu am o parere rea despre tine!!esti foarte de treaba si chiar ma bucur ca you're a friend of mine [IMG]http://i699.pho

stiu ca vorbesti in general [IMG]http://i699.pho

ummm......sa nu te schimbi asa de tare ^^ [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
http://blue-pink-star.hi5.com
ragdoll
Best nyappy
Best nyappy
ragdoll


Numarul mesajelor : 874
Data de inscriere : 24/06/2009
Localizare : Central Hollywood

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 4:41 am

Mood: cvasi-alive
Music: Motley Crue - If I die tomorrow
Dear Diary:
Nu am stiut niciodata ce inseamna sa fii legat emotional de un obiect, sau de un loc. Sau chiar de o persoana. Poate de aceea imi vine greu acum sa inteleg toata tevatura asta sentimentala care se invarte in capul meu.
Nici macar nu pot sa descifrez complet toate emotiile care mi se invart acum prin cap, si toata ratiunea mea se transforma intr-o stare boema, de melancolie si dor de casa. Ma consideram, sincer, cel mai rational artist din cati cunosc. Si cunosc cativa...
Si asta pentru ca, pana acum, sentimentele nu faceau parte din lumea mea. Imi era atat de usor sa ma incui in mine inainte, incat nu am realizat, pana acum, cat de singura ma simt defapt. Pentru mine lumea exista in alb si negru, fara cale de mijloc. Poate de aceea, arta mea reflecta o lume vulgara, murdara... demonica in unele situatii, si totusi angelica, calma. Am cunoscut, azi, dualitatea fiintei mele (intre doua bile, la biliard si 3 noi cunostinte). Dualitate pe care pana acum o consideram perfect normala.
Din cauza ca azi, am inceput sa ignor lupta care se da in mine, privind la fetele oamenilor din club am realizat ca simplitatea lor existentiala e ceva la care eu tanjesc de mult.
Nu sunt cea mai responsabila persoana, si multe din lucrurile pe care le fac, le fac din cauza unei dorinte launtrice de a experimenta cat mai multe. Ma comport mai tot timpul ca o .. complete idiot... dar nu stiu de ce, tot timpul imi ies ca si dupa cea mai atenta planificare. Si asta pentru ca momentan mintea mea e un haos complet de calcule si metode de planificare, incat planific fara sa stiu. Dar e ceva la care, din acest moment, vreau sa renunt. Pentru prima oara in viata mea, vreau sa stiu cum e sa simti....
Sus In jos
Nana Sama
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Nana Sama


Numarul mesajelor : 2192
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 40
Localizare : Viena si uneori my corner of the JRock planet

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeMar Iul 28, 2009 4:17 pm

Aaa, Tina, da, si eu ma gandesc uneori ce usor o au unii oameni. Cu cat mai simplisti in gandire, cu atat mai fericiti. Masele si retardatii mintali sunt toti fericiti in lumea lor, necunoscand altceva. Dar intr-adevar, uneori ne dorim si noi ceva din simplitatea asta care pentru ei e subinteleasa. Iau lucrurile asa cum sunt, se integreaza, chiar daca nu isi dau silinta, traiesc cum ii taie capul si totusi nu-i critica nimeni...

Well, si pe de alta parte, cred ca e bine sa ramanem asa cum suntem. Eu una am ajuns de ceva vreme la concluzia ca e mai bine sa fi tu insati decat sa te lasi modelat (prea tare) de societate. Clar, traind in lumea in care traim, trebuie sa ne adaptam pana la un punct, dar oricum nu m-as lasa sa cad pana la nivelul unora de prostitutie intelectuala, haha. Deci sa ne respectam pe noi insine si sa fim mandre ca suntem altfel, sa privim inainte cu ambitie si cu incredere, candva lucrurile se vor mai schimba, mai ales daca dam si noi o mana de ajutor in directia potrivita...

Sa mai scrii din intamplarile tale... si sa nu te simti singura! Suntem aici for you! [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
http://crinamaria.fotopic.net
ragdoll
Best nyappy
Best nyappy
ragdoll


Numarul mesajelor : 874
Data de inscriere : 24/06/2009
Localizare : Central Hollywood

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeJoi Iul 30, 2009 3:53 am

Mood: addicted
Music: Leaves Eyes - Elegy
Dear Diary:
Totul in viata, in doze prea mari, devine un viciu. Ma gasesc in situatia de a fi dependenta si nu pot sa scap. Nu mi-am dorit niciodata asta... prima doza a fost destul ca sa ma lege de ea, sa vreau mai mult cu fiecare scapare.
Si vad chestia asta peste tot. Si imi alimenteaza dependenta
Trecand la cealalta parte a vietii mele... Cel mai bun lucru in a fi artist e ca ajungi sa cunosti multi alti artisti. Un amic fotograf m-a rugat sa fiu noul lui model pentru un portofoliu numit foarte sugestiv: "Gothisha". Vrea sa surprinda, dupa cum spune el, frumusetea din lucrurile neobisnuite, "sa caute lumina in intuneric". Vorbeste tot timpul in metafore, e asa simpatic. Abia astept sa pozez pentru el, e un fotograf excelent. Are o apetenta pentru detaliu si face poze superbe, fara sa le editeze. Ma simt onorata ca m-a ales pe mine, desi nu stiu de ce a facut-o.
O sa dureze o zi intreaga sedinta. Poate de asta am nevoie sa imio revin complet. O escapada artistica, inchisa intr-un studio slab iluminat.
Poate ochii lui albastrii nu o sa ma mai bantuie...
Azi am facut pe mecanicul si mi-am schimbat cureaua de distributie la masina. Piulite, suruburi si ulei de motor, ce si-ar putea dori o fata mai mult? Astea combinate cu un sunet fad de chitara care strapungea linistea din jurul garajului meu. Astea si ochii lui...
Sus In jos
Nana Sama
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Nana Sama


Numarul mesajelor : 2192
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 40
Localizare : Viena si uneori my corner of the JRock planet

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeJoi Iul 30, 2009 7:46 pm

Cred ca va fi minunata atmosfera la shooting, sa te simti bine, enjoy every minute! XD Eu ador sa fiu si in fata si in spatele aparatului, it's a true delight!

Si wow, trebuie sa-mi imaginez cum ai reparat masina, eu n-as fi in stare! XD Lol, good girl, esti tare de tooot! [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
http://crinamaria.fotopic.net
ragdoll
Best nyappy
Best nyappy
ragdoll


Numarul mesajelor : 874
Data de inscriere : 24/06/2009
Localizare : Central Hollywood

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeLun Aug 03, 2009 9:07 pm

Mood: Pissed and strange
Music: Emilie Autumn - Rapunzel
Dear Diary
Cred ca am trecut prin multe intr-o perioada foarte scurta de timp si ma simt epuizata.
Ma streseaza faptul ca stereotipizarea continua sa ma inconjoare. Si ma streseaza faptul ca trebuie sa vad cum niste persoane super ok sunt suficient de inteligente incat sa isi dea seama de ce se intampla in jurul lor, dar prea proaste sa faca ceva in sensu asta. [O iubeste! *roll eyes* Damn him!]
Deci cred ca e back to my old self, from now on. Party like a rock-star and hope the rotten apples gets to them!
Sus In jos
Nana Sama
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Nana Sama


Numarul mesajelor : 2192
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 40
Localizare : Viena si uneori my corner of the JRock planet

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeLun Aug 03, 2009 9:28 pm

ei Tina, stii tu cum e aia, chiar daca ai ceva in cap, nu inseamna neaparat ca nu te papa lenea uneori, sau mai tot timpul, depinde de persoana. Multi nu fac nimic ca sa-si schimbe situatia in care se intampla sa lancezeasca la un moment dat sau always. Motivele fiind cat se poate de diferite, deci lenea ar fi una, sau neputintele de un soi sau altul, etc... asta e... nu poti astepta de la nimeni prea mult... e bine sa stii cum iti e tie cel mai bine si cum sa tii capul sus in lumea in care traim, sa fii multumita de ceea ce creezi, lasa-i pe ceilalti sa se scalde in sos propriu daca asa vor :P
Sus In jos
http://crinamaria.fotopic.net
ragdoll
Best nyappy
Best nyappy
ragdoll


Numarul mesajelor : 874
Data de inscriere : 24/06/2009
Localizare : Central Hollywood

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeLun Aug 03, 2009 9:34 pm

^It's not my battle to fight. Nu e de datoria mea sa ii bag mintile in cap.
but i always have my head up, no matter what ^___^
Life is beautiful!
Sus In jos
Nana Sama
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Nana Sama


Numarul mesajelor : 2192
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 40
Localizare : Viena si uneori my corner of the JRock planet

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeLun Aug 03, 2009 10:04 pm

yup, yup, that's the attitude XD

Daca o sa-si bage singur mintile in cap, bine, daca nu asta este...
Sus In jos
http://crinamaria.fotopic.net
ragdoll
Best nyappy
Best nyappy
ragdoll


Numarul mesajelor : 874
Data de inscriere : 24/06/2009
Localizare : Central Hollywood

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 1:13 am

Mood: Grateful
Music: Kansas - Dust in the wind
Dear Diary
Am aflat azi ca a murit Les Paul. Nu m-a socat vestea, era batran si destul de bolnav. Oricum e intr-un loc mai bun acum. Ii sunt recunoscatoare, totusi pentru ca el este cel care a adus chitara electrica in stadiul in care e acum. Nu numai eu, ci toti chitaristii ii sunt extrem de recunoscatori, sunt sigura de asta. Aaanyway...
I'm going through changes...
Ma simt mult mai bine in pielea mea momentan. Am inceput sa am mai multa incredere in corpul meu si de aceea vreau sa pozez in Playboy. Da.

Ok, profit de chestia asta, nu stiu cate il cititi O__O But wha'ever... sa prezint noua mea idee.
Sunt pe punctul de a lansa o colectie de haine. Haine pentru rock-metal chicks.
In primul rand, in romania nu prea sunt magazine pentru fetele care asculta rock. In afara de bocanci si fuste lungi si pantaloni/tricouri XXXXL nu prea gasesti nimic. De aceea, am inceput sa lucrez la niste design-uri pentru a face the rock-chicks sa arate a fete.
Rockeritele trebuie sa fie sexy. Trebuie sa se simta feminine, sa se simta bine in pielea lor si sa nu se mai ascunda in tricourile cu trupe care arata ca niste rochii. Ar fi dragut sa avem si noi de unde alege, nu doar baietii, asa ca un magazin cu niste tricouri mai mulate, dar totusi care pastreaza imaginea hard-rock/punk/metal, cu un design bad-ass, ar fi binevenit.
Si lucrul asta isi propune Chaos District Inc. O sa pun niste designuri pe care le am pana acum mai incolo. pentru ca fac asta pentru voi, adica ma rog... pentru toti, astept sugestii la: tina_mayhem@yahoo.com
Sus In jos
Nana Sama
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Nana Sama


Numarul mesajelor : 2192
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 40
Localizare : Viena si uneori my corner of the JRock planet

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 2:56 am

RIP Les Paul, da, sa fie happier acolo sus!

Imi place la nebunie ideea cu colectia de moda, si eu am vrut mereu sa contribui la asa ceva.. crezi ca sunt sanse de reusita serioase? Ca I'd like to contribute too in cazul asta... XD Looove designing clothes...
Sus In jos
http://crinamaria.fotopic.net
ragdoll
Best nyappy
Best nyappy
ragdoll


Numarul mesajelor : 874
Data de inscriere : 24/06/2009
Localizare : Central Hollywood

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 3:07 am

Mai, am facut un studiu de piata si am primit WAAAYY positive feed-back.
Bine, persoanelor cu care am vorbit le-am prezentat si ceva idei pe care le am si fara falsa modestie [IMG]http://i644.pho sunt destul de ok. Adica fiecare tricou in parte, ma rog, cel putin la inceput, sau fiecare pereche de pantaloni o sa fie unica, pana imi permit sa fac productie in serie.
Si oricum o sa fie ceva foarte nou, piese originale, si modelele le desenez cu mana pe hartie inainte de a le scana si a le imprima. Deci nu o sa fie nimic luat de pe net, totul o sa fie semnat Tina Mayhem [IMG]http://i644.pho
Si nici macar nu o sa fie simple tricouri, o sa aibe taieturi, panglici legate, gauri, fundite, nasturi, tot felu de tampenii.
Deci da, am mare incredere in chestia asta, pentru ca stiu sigur ca prietenele mele vor vrea asa ceva din moment ce toate hainele pe care si le cumpara mi le aduc mie sa le personalizez/decorez, deci ar fi o chestie sa le cumpere gata facute.
oricum, nu e doar o idee, e deja pusa in practica. Am vorbit cu furnizori, cu o imprimerie and stuff, momentan ma ocup de niste tricouri ca sa vad cum raspunde piata, cum merg preturile and stuff, si apoi inregistrez firma si ma apuc serios de treaba. Daca ai ceva sugestii sunt bine-venite. Momentan nu imi permit sa angajez pe nimeni, but i can give you products as payment :D ma rog, dupa ce o sa apuc sa ma stabilizez putin si cu facultatea si mutatul si my new job, si o sa apuc sa le fac concret. adica prin primavara/vara, pana atunci munca... [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
Nana Sama
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Nana Sama


Numarul mesajelor : 2192
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 40
Localizare : Viena si uneori my corner of the JRock planet

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 3:15 am

wow, hai ca ai planuri serioase, sper sa-ti iasa cat mai cu succes!! Discutam noi, eventual cand am desenat si eu ceva iti trimit :P Ca sa ai sugestii XD oricum, cu unicate e greu, tot productia in serie va aduce bani frumusei... hope for that!! si loads of work until then... dar sunt sigura ca vei izbandi!!
Sus In jos
http://crinamaria.fotopic.net
ragdoll
Best nyappy
Best nyappy
ragdoll


Numarul mesajelor : 874
Data de inscriere : 24/06/2009
Localizare : Central Hollywood

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 3:27 am

Stiu, dar deocamdata nu imi permit productie in serie, asa ca am nevoie de un profit intai. Asa ca un T-shirt here, o gentuta there, pana reusesc sa imi fac un "fan-base", un nume and stuff. Si apoi o sa ma ocup si de productia in serie.
it's a lot of work to do >_>
Sus In jos
Nana Sama
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Nana Sama


Numarul mesajelor : 2192
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 40
Localizare : Viena si uneori my corner of the JRock planet

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 3:33 am

dap, char e multa munca, de asta ai tot respectul meu ca te apuci serios si cu timpul oricum vei reusi sa ajungi acolo unde vrei. Intr-adevar cumparatori pentru rock goodies sunt destui XD deci poate fi doar cu succes specializarea pe asa ceva...
Sus In jos
http://crinamaria.fotopic.net
ragdoll
Best nyappy
Best nyappy
ragdoll


Numarul mesajelor : 874
Data de inscriere : 24/06/2009
Localizare : Central Hollywood

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 3:35 am

tehe, mersi :D
Rockers diserve good stuff too ^____^
Sus In jos
ragdoll
Best nyappy
Best nyappy
ragdoll


Numarul mesajelor : 874
Data de inscriere : 24/06/2009
Localizare : Central Hollywood

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 6:44 pm

Mood: Dead or Alive?
Music: Motley Crue - The Animal in me



This past night I've watched my life fall into the depths of hell and struggle to come back with nothing to hold on to.
It kind of sucks watching my dreams being shattered by my own parents. And among feeling like I'm Useless, Incompetent, Unimportant, I felt myself betrayed. Not only by people around me, but by my own self. Giving that my current state of psychology does not allow me to even think about how I want my life to turn out, I am left to wander in my bed with NO dream to fight for, with no hopes for the future. What saddens me even more is that the only thing left for me in this current moment is becoming that feared dragon lady. Emotionless, heartless...
My art has failed me. I have failed me, and that kills me, cell by cell, and leaves me in a painful puddle of nothing. As much as I try to find inspiration and healing in things that once helped me, I watch how they turn against me.
The perfect sound of his guitar that once made me smile and stand up and fight, now screams at me and stabs me for the way I acted last night, making me beg him to stop playing. His voice now screeches in my head, and his smile is now hateful.
What saddens me even more is seeing myself fall into this kind of thoughts AGAIN, and the simple thought of having to watch myself make these decisions again, kills me.
I want to learn from my mistakes but I can't decide what IS my mistake. Giving up on my dream? Or the fact that I began fighting for it, later on, hoping that it might come true?
I think that in the end, I'll put a stop to all this, pack my things and leave. Maybe starting from ground 0, meeting some possibilities will help me.



But then again.... Watching myself write all this gets me angry, because I realize I've lost my own essence. I didn't chose Tina MAYHEM just for fun, but because there is mayhem in me. Depression, Addiction, Suicidal thoughts... all this came in collision with my Happy, Strong self. I do come from CHAOS DISTRICT, I am Weird and fuck... I AM MAYHEM. My life is a current battle between my ROCKSTAR self and my BUSINESS-WOMAN side, and I'm getting tired of it.
I am mayhem.... and fuck, I won't give this up for the sake of my corpse rotting in an office, as nice as that sounds.
I am NOT going to that place again. I will continue to fight every day to get better. I will continue to REALLY want my dream to come true... fuck, I won't give up. Because I am... Tina Mayhem.

You can't quit until you try....
You can't Live until you Die...

I've died once. I won't die again.....
Sus In jos
Nana Sama
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Nana Sama


Numarul mesajelor : 2192
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 40
Localizare : Viena si uneori my corner of the JRock planet

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 9:30 pm

Tina, just be yourself, that implies all of your personalities, talents, states of mind, etc. Asta e lumea in care traim, si care ne cere sa ne purtam diferit in fiecare sitatie. Dar poti totusi sa ramai true to yourself, indiferent de moment. I really believe that. Si daca iti faci asta un soi de religie, then there's nothing stopping you! Choose the proper face pentru fiecare ocazie, because they are all YOUR faces and it's all YOU :) Cred ca e cel mai bine sa ai multe sides de aratat lumii and to yourself, ca ar fi boring daca ar trebui sa fii mereu the same in orice situatie... cred ca de asta dau unii in depresii...
Sus In jos
http://crinamaria.fotopic.net
ragdoll
Best nyappy
Best nyappy
ragdoll


Numarul mesajelor : 874
Data de inscriere : 24/06/2009
Localizare : Central Hollywood

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 4:29 am

Mood: Shitty. But i don't care
Music: Origa - Inner Universe

Dear Diary.
I feel like shit for a certain reason I can't tell. I betrayed my principles. Myself. My own self.
Me and my best friend are not in the best relationship, although i love her more than ever. We're just going through rough times. Like myself, that is.

I got hired at a magazine,which is fine. My clothing line is on hold, i'm too busy.
Oh well.
내가 마약에 얼씬도있습니다.
Sus In jos
Nana Sama
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Nana Sama


Numarul mesajelor : 2192
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 40
Localizare : Viena si uneori my corner of the JRock planet

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 5:55 am

Hey, congrats on the new job! Sounds great! What exactly are you doing? Bag si eu nasul ca ma intereseaza XD

About that relationship, relax, things will get better, sunt uneori momente din astea, they will go away :) Asa e cu best friends, you can show them your true self, chiar daca e mai gri inchis uneori, si ei pot face la fel, avem pozitia de privilegiati deci trebuie sa acceptam toate iesirile de genul. Because we must be there for them si pentru ca altcuiva nu s-ar putea destainui. And they need to vent sometimes too sau au nevoie de un sac de box, ceea ce iar e datoria noastra to provide :P

*hug*
Sus In jos
http://crinamaria.fotopic.net
White_Raven
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
White_Raven


Numarul mesajelor : 1318
Data de inscriere : 20/07/2009
Varsta : 32

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 10:41 pm

Dear Dude,

You're taking that shit WAY too seriously and I wanna talk to you about that and get aaaall the shit outta yuor head.

Your relationship with your best friend is WAAAY better than it was... 1-2 weeks ago or so.
Not even a BEST FRIENDSHIP can be perfect. NOTHING is.
again I'll talk to you more about this later ca ma simt smart acum in ceea ce privesc sfaturile, motivarile, consolarile and so on!

Tchuss.
Sus In jos
ragdoll
Best nyappy
Best nyappy
ragdoll


Numarul mesajelor : 874
Data de inscriere : 24/06/2009
Localizare : Central Hollywood

The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 4:38 am

OF COURSE I'M TAKING IT SERIOUSLY!!!! I don't wanna go through that shit again X_________________X

@ nana: traduc, transcriu, stuff like that :P
Sus In jos
Continut sponsorizat





The blood dolly's pages Empty
MesajSubiect: Re: The blood dolly's pages   The blood dolly's pages Icon_minitime

Sus In jos
 
The blood dolly's pages
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Blood+
» Blood Stain Child

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
An cafe :: ^^Have fun^^ :: o(≧∀≦)o Jurnal o(≧∀≦)o-
Mergi direct la: