An cafe
Antic Cafe is Back! Nyappy all cafekkos!
An cafe
Antic Cafe is Back! Nyappy all cafekkos!
An cafe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

An cafe

Forum cu an cafe din Romania
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Minte cangrenata

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Mabel
New cafekko
New cafekko
Mabel


Numarul mesajelor : 73
Data de inscriere : 22/04/2009
Varsta : 29

Minte cangrenata Empty
MesajSubiect: Minte cangrenata   Minte cangrenata Icon_minitimeJoi Aug 06, 2009 5:35 am

Ce zi frumoasa de vara, cu un inceput stupid de clasa I, al unui jurnal fictiv sau nu, creat din pura dorinta de a posta si de a acumla postari, creat din pure aluzii nebunesti si impins de o dorinta ptuernica de exuberanta.
Citind si eu niste chestii-trestii-lestii-blestii ale altor topicuri, incep si eu in a insira chestii-trestii-lestii-blestii pentru ca nah, stiti cum e, are nenea X si n'are tanti Y?

Aaaaaaaaaaaaaalors...
Agenta sub acoperire, detinatoarea bicicletei duble, inculptata acuzata de violare mintala a surorii sale, cu domiciliul prin orasul Bacau, avand momentan varsta de 14 spre 15 ani, intocmeste dovada clara a prezentei ei pe acest forum.

Monstru marin, vesnic in cautarea bidoanelor de Cola prin super marketuri, o iubitoare inraita a pisicilor, in special a albastrei de Rusia, iubeste sa arda pungi si sa frece menta.

Balanta veritabila, nascuta pe data de 18 octombrie, zi cunoscuta conform siteului meu favorit de astrologie, sub numele de 'ziua conducerii personale'. Ascendent in leu, deci o combinatia aer-foc care se cam bat cap in cap...

Trecand peste textele juridice, sunt multe lucruri de zis despre mine..chiar daca pare imposibil.

Ma gasiti prin second handuri cumparand haine la kilogram, curatand cartofi, imbracata clasic, sport sau elegant. Cersesc de obicei la intersectia bulevardelor ce duc spre strada principala, in sperana ca mi se va da un colt de paine.

J'adore:
-cote d'ore :]
-cola
-matele
-bunul gust
-luxul
-anime/manga/j'rock
-rock, pop, tot ce e bun.
-lucrurile scumpe
-talentul [nu..nu e vorba de piti/coca style...]
-sa calatoresc
-sa stau cu ochii lipti de PC 24 h si 5 min din 24 de h si 5 min pe zi.

Detest mofturile, orgoliile de doi lei [pe care le am si eu], hi5, Snelly, Fanta, sucurile naturale, Mihaela Moise, animeurile gen Bleach, emo s.a.


Cam atat..lene, doare mana, dor organele, doare totul, explodez de la atata Cola, vreau ciocolataaaaa, gata, gata, termin...
Sus In jos
lady.darkness
Best cafekko
Best cafekko
lady.darkness


Numarul mesajelor : 549
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 29
Localizare : Somewhere..cum somewhere??..with bla bla si z bineinteles(by rada)

Minte cangrenata Empty
MesajSubiect: Re: Minte cangrenata   Minte cangrenata Icon_minitimeMar Aug 11, 2009 3:41 am

[IMG]http://i644.pho [IMG]http://i644.pho Ma doare burta de la atat ras..

esti amuzanta...
Sus In jos
 
Minte cangrenata
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce iti vine in minte?
» Ce iti vine in minte?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
An cafe :: ^^Have fun^^ :: o(≧∀≦)o Jurnal o(≧∀≦)o-
Mergi direct la: