An cafe
Antic Cafe is Back! Nyappy all cafekkos!
An cafe
Antic Cafe is Back! Nyappy all cafekkos!
An cafe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

An cafe

Forum cu an cafe din Romania
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Rika Jurnal

In jos 
+8
Wishie
SatanicKitty.
☆Яuru likes Coke ♫
Zaki
Yuzuki Naoki
Hurricane Venus
Rada ne~chan
Rika ^^
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Rika ^^
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Rika ^^


Numarul mesajelor : 2091
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 29
Localizare : nicaieri

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 4:34 am

=]] ne da Rada 0 puncte! =]]]]]
Sus In jos
Rada ne~chan
Admin
Admin
Rada ne~chan


Numarul mesajelor : 3160
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 29
Localizare : In catworld;))

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 6:39 pm

[IMG]http://i644.pho [IMG]http://i644.pho [IMG]http://i644.pho
sa stiti ca-mi place mancarea arsa deci poate va dau punctul din oficiu [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
http://www.weloveancafe.com
Rika ^^
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Rika ^^


Numarul mesajelor : 2091
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 29
Localizare : nicaieri

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 12:33 am

OMG! Deci atunci e bine =]]] macar ne-am straduit
Sus In jos
Zaki
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Zaki


Numarul mesajelor : 1184
Data de inscriere : 07/04/2009
Varsta : 30
Localizare : somewere in a place with a lot of snow

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeLun Iul 12, 2010 4:02 am

:]]] deci un zero cu steluta primim <333
Sus In jos
http://myspace.com/zaki_shadixx
Rika ^^
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Rika ^^


Numarul mesajelor : 2091
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 29
Localizare : nicaieri

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iul 18, 2010 3:55 am

Mood: Amused Rika Jurnal - Pagina 6 231779
Music: Kaoru Amane-Taiyou no uta

Deci...azi a fost o zi foarte amuzanta! =]] De dimineata pana seara nimic memorabil....seara pe la vreo 9 am iesit afara.Eram eu,Iulia,Florin si Codrin. (Niste prieteni).Ne ducem la magazin...Codrin era sa dea peste un om si face omul ala "Ai grija sa nu-mi spargi ouale!" Rika Jurnal - Pagina 6 231779 Rika Jurnal - Pagina 6 231779 Am iesit...dupa,iar ne ducem la magazin sa luam inghetata si era una in fata noastra si zice: "Dati-mi o apa milionara"! Toti am iesit afara de ras si face Florin "A castigat apa la loto" Rika Jurnal - Pagina 6 231779 Rika Jurnal - Pagina 6 231779 A 3 a tura la magazin ca sa-si ia Codrin un bec...mergem la magazin,Codrin ii zice vanzatoarei "Dati-mi un lindic de 100 de wati" =]]]] Rika Jurnal - Pagina 6 231779 Rika Jurnal - Pagina 6 231779 Rika Jurnal - Pagina 6 231779 si inspre casa...era unu beat....Codrin era in fata mea,eu in spatele lui si Florin in spatele meu.Barbatul ala a incercat sa-l sperie pe Codrin si el a tipat si a fugit ca o fetita.Florin s-a intors inapoi in magazin =]]]] Rika Jurnal - Pagina 6 231779 Mdeeh...cam atat! xD =]] inca ma mai doare burta de ras.
Sus In jos
Zaki
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Zaki


Numarul mesajelor : 1184
Data de inscriere : 07/04/2009
Varsta : 30
Localizare : somewere in a place with a lot of snow

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:30 am

mai...ouale omului erau pretioase...acu si voi [IMG]http://i644.pho
tare ala cu apa lui milionara


Ultima editare efectuata de catre Elaine Aesthetic in Mar Aug 03, 2010 2:14 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://myspace.com/zaki_shadixx
Rika ^^
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Rika ^^


Numarul mesajelor : 2091
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 29
Localizare : nicaieri

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Iul 22, 2010 3:17 am

Daah....nu am mai putut de ras =]]
Sus In jos
Rika ^^
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Rika ^^


Numarul mesajelor : 2091
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 29
Localizare : nicaieri

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeSam Aug 14, 2010 4:16 am

mood: BAD!
music: Mucc-LIBRA

Deci...13 se pare ca pentru mine e cu ghinion.M-am despartit de Andrei...e un mare DOBITOC! (scuzati limbajul meu dar sunt cam nervoasa la ora asta) mi-a zis mie foarte senin ca are pe alta de 3 zile si o iubeste enorm...bine la inceput m-a apucat plansul tremuratul...i-am explicat ca il iubesc dar asa e in dragoste! Mama a incercat sa ma consoleze sa zica ca nu merita sa plang eu pentru el...si prietenii m-am incurajat in special Waka *huuuugsss*. Si acum am rupt aproape jumatate de jurnal (32 de pagini) ca era scris numai despre el...si vroiam sa-i trimit cadou.MDA!...se pare ca nu merita tot efortul.Deci Me+Andrey=OVER!...incerc sa trec peste totul...
Sus In jos
Nyappyshizu-chan
Best cafekko
Best cafekko
Nyappyshizu-chan


Numarul mesajelor : 675
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 27
Localizare : Rm Valcea

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeSam Aug 14, 2010 1:32 pm

Wow,Rika...Lasa,nu merita...adica nu merita sa fii cu cineva care de 3 zile are deja o alta prietena si care iti spune asa de senin totul...ceva de genul "Eee..lasa ca intelege ea pana la urma.Eu doar trebuie sa zambesc frumos si sa ma retrag in liniste"..Oribil!!! [IMG]http://i644.pho
Anyway..cel mai bine in momentele astea e sa fii inconjurat de multi,multi,muuuuuullllttttttiiiiii prieteni care sa te faca sa uiti totul.Asa ca Ganbatte kudasai!!!o(≧∀≦)o
Sus In jos
Rika ^^
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Rika ^^


Numarul mesajelor : 2091
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 29
Localizare : nicaieri

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeSam Aug 14, 2010 6:17 pm

Arigato Shizu...cred ca stiti cum e! Mintea incearca sa accepte situatia,sa-l respinga sa uite...dar inima nu prea poate! Te face sa plangi...cam asa ma simt eu in momentul asta...but...sper sa castige mintea! =]]
Sus In jos
SatanicKitty.
Nyappy
Nyappy
SatanicKitty.


Numarul mesajelor : 262
Data de inscriere : 28/06/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 2:09 am

Damn Rika,nu merita.
I mean,ma frate,cum naiba sa te duci si sa-i spui ca "ai de 3 zile pe altcineva"?

But gandeste-te ca e mai bine ca ti-a spus el,si nu ai aflat tu din alte parti,ca ar fi iesit mai cu scantei.
Stai,defapt nu te mai gandi deloc la el,caci it faci mai mult rau.Fa in asa fel incat sa fii inconjurata numai de persoane dragi.Just distract your mind.

Acum ar fi tare sa te duci cu altu fix prin fata lui,sa vezi ce i-ai lua fata XD
Sus In jos
Rika ^^
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Rika ^^


Numarul mesajelor : 2091
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 29
Localizare : nicaieri

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 3:46 am

SatanicKitty merci de sfat dar...acu ma simt mai happy

Mood: GOOD ^^
Music: Nightwish-Amaranth

Deci...nu am dormit toata noaptea.Pur si simplu nu am putut.Mama trebuia sa vina dimineata de la servici la ora 7 si tata a plecat la ora 4 jumatate (la peste -.-") si dupa ce a pleca el dupa ce am rupt cele 32 de pagini din jurnal despre cineva anume (nu vreau sa-i pronunt numele) le-am ars.Am luat cutia de chibrituri si le-am dat foc.M-am culcat dupa aia dupa ce a venit mama de la 8 pana la 11. Apoi am iesit cu Yoko afara,am jucat Sims 3 m-am simtit bine.Seara a inceput sa ma injure...si eu (stiu ca nu am facut bine ca l-am injurat si eu) but...mi s-a luat o piatra de pe inima si m-am descarcat! Acum daca l-as vedea in fata ochilor l-as scuipa fix intre ochi! (scuzati expresia)....nu stiu cum se face dar era persoana la cea care am tinut cel mai mult...si nu stiu cum ma "ridic" cel mai usor (daca ma intelegeti ce vreau sa zic).Cred ca am invatat ca nu ma merita si nu trebuie sa plang dupa el....

Ps: Scuzati ca ma plang pe aici...dar ma descarc si in jurnalul meu nu vreau sa mai scriu despre chestia asta.Deja am ars 32 de pagini O.o""
Sus In jos
SatanicKitty.
Nyappy
Nyappy
SatanicKitty.


Numarul mesajelor : 262
Data de inscriere : 28/06/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 4:11 am

Imi place atitudinea ta!
Asa sa te mentii!Cu timpul ai sa vezi ca daca te intreaba cineva ceva de el,nici n-o sa mai stii cine e =D
Sus In jos
Rika ^^
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Rika ^^


Numarul mesajelor : 2091
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 29
Localizare : nicaieri

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 4:19 am

Hehe (^///^) Arigato ^^ Mda...se pare ca cu timpul am invatat ca nu merita baietii adica na! Si trebuie sa fii cu privirea sus si inainte si sa treci obstacole...Nu e ultimul baiat de pe pamant...voi gasi altul mai bun decat el! xD
Sus In jos
SatanicKitty.
Nyappy
Nyappy
SatanicKitty.


Numarul mesajelor : 262
Data de inscriere : 28/06/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 4:22 am

Yep,la baieti nu trebuie sa tii prea mult,pentru ca stii ca se plictisesc repede,so mai bine screw them all =D
Si pun pariu ca o sa gasesti altul care chiar merita ;]
Sus In jos
Rika ^^
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Rika ^^


Numarul mesajelor : 2091
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 29
Localizare : nicaieri

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 4:36 am

Viata merge inainte si cu bune si cu rele...^^ Drumul nu e acoperit numai de petale de trandafiri...te asteapta si spinii xD
Sus In jos
SatanicKitty.
Nyappy
Nyappy
SatanicKitty.


Numarul mesajelor : 262
Data de inscriere : 28/06/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 4:52 am

Yep,adica ce ar fi viata fara putina suferinta?

Lol asta suna emo =]]
Sus In jos
Rika ^^
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Rika ^^


Numarul mesajelor : 2091
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 29
Localizare : nicaieri

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 4:59 am

Lol =]] eehh...xD oricum nimeni nu-i perfect si nimeni nu duce o viata perfecta! xD oricum o sa se intoarca roata....xD
Sus In jos
SatanicKitty.
Nyappy
Nyappy
SatanicKitty.


Numarul mesajelor : 262
Data de inscriere : 28/06/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 5:21 am

Aici ai dreptate,si sunt mai mult decat sigura ca se va intoarce ;D

Just keep a smile on your face,and everything will be alright !
Sus In jos
Rika ^^
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Rika ^^


Numarul mesajelor : 2091
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 29
Localizare : nicaieri

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 5:38 am

Vezi ca ai mesaj privat =]]
Sus In jos
SatanicKitty.
Nyappy
Nyappy
SatanicKitty.


Numarul mesajelor : 262
Data de inscriere : 28/06/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 5:53 am

Vezi ca si tu ai =]]]
Sus In jos
Rika ^^
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Rika ^^


Numarul mesajelor : 2091
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 29
Localizare : nicaieri

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 6:10 am

Am observat (LOL....daca ne prinde Rada cat Off facem =]])
Sus In jos
Rika ^^
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Rika ^^


Numarul mesajelor : 2091
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 29
Localizare : nicaieri

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:06 pm

Mood: ....
Music: 2PM-Fly to Seoul
Eat: Chips


Nu o duc chiar prea bine.Mi-am vazut pentru prima oara bunica (de pe tata) adevarata si atunci cand o vad e pe patul de moarte.E foarte bolnava si peste cateva zile cred ca ma pregatesc de inmormantare.Nu o mai duce mult...e sub orice critica si am aflat ca bunica mea sta la 1 strada distanta de fostul meu prieten (Andrei) O__O""" m(____)m....si insista sa ne vedem. Ma mai gandesc...=]] si cum ziceam roata s-a intors! Fosta lui prietena i-a facut fix ce mi-a facut el mie...si si-a cerut scuze fata de mine ca acum stie cum m-am simtit cand el m-a lasat si mi-a marturisit ca inca mai tine la mine. (MDA DA....).Cred ca am inceput sa tin la cineva...*blush* e un veechi prieten care acu cateva zile l-am vazut si eu tocmai peste 5 ani. E asa de scump...><.Stiu ca nu trebuie sa ma bucur de necazul altuia dar...intr-un fel sunt fericita ca Andrei si-a dat seama cat am suferit si a aflat pe pielea lui. ^__^"
Sus In jos
Yuzuki Naoki
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Yuzuki Naoki


Numarul mesajelor : 3538
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Moon.

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 12:43 am

Imi pare rau pt bunica ta.
Sper sa se faca bine.
Eu nu m-am mai indragostit de cineva de 1 an
. eyeglasses
Sus In jos
http://aochi-yuzuki.tumblr.com
Rika ^^
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Rika ^^


Numarul mesajelor : 2091
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 29
Localizare : nicaieri

Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 2:58 am

De unde sa se mai faca bine? Azi la 11 dimineata si-a dat duhul. Rika Jurnal - Pagina 6 984628
Sus In jos
Continut sponsorizat





Rika Jurnal - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Rika Jurnal   Rika Jurnal - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos
 
Rika Jurnal
Sus 
Pagina 6 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Elvira Jurnal
» Nyappy Birthday Rika..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
An cafe :: ^^Have fun^^ :: o(≧∀≦)o Jurnal o(≧∀≦)o-
Mergi direct la: