An cafe
Antic Cafe is Back! Nyappy all cafekkos!
An cafe
Antic Cafe is Back! Nyappy all cafekkos!
An cafe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

An cafe

Forum cu an cafe din Romania
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Da-mi un motiv! (+16) - Finish-

In jos 
+2
Raxii
Nana Mikami
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorMesaj
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeMier Aug 31, 2011 1:53 pm

Lol , Zoe cu Teruki s`o .... la tine in pat [IMG]http://i644.pho
OMFG . [IMG]http://i644.pho [IMG]http://i644.pho
Si Bou ii obosit , iar eu il "inveselesc" ... Mda , Irma intra in Actiune [IMG]http://i644.pho [Cu "A" mare, ce stiti voi [IMG]http://i644.pho ]
Aishiteru , pup, si vreau next cat mai repede [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeMier Aug 31, 2011 11:43 pm

Am venit cu next!
Si ma bucur ca va placut cap 54 [IMG]http://i644.pho
scuze de greseli, daca am, dar cu siguranta am [IMG]http://i644.pho

Cap 55 – „Adevar sau provocare!...”


- Ia stai! Voi ati dormit cumva impreuna? Ne intreaba Miku socat si se uita la mine si la Kanon cu niste ochii cat cepele
- Mda! Ma fac eu auzita rosind la fata
- Sapoi ai zis de mine si Zoe, dar tu ce dracu ai facut cu Kanon?! Ma intreaba Teruki revoltat
- HEEEIII! Noi macar am avut lenjeria intima pe noi, nu ca tine si Zoe! Ii spun revoltata lui Teruki care credea ca si eu cu Kanon ne-am culcat
- POFTIM? Intreaba Bea socata
- Pff...adica...Bea! Nu s-a intamplat nimic intre mine si Kanon! Sunt 100% sigura de asta! Ii spun Beiei serioasa
- De unde sti? Ma intreaba cu un zambet pervers, ceea ce era ciudat
- Deoarece sti bine ca nu ne suportam! Eu nu il suport pe Kanon iar el n...
Dar nu am mai apucat sa spun nimic deoarece Bea a inceput sa urle
- CEEE? NU IL SUPORTI? Ma intreaba socata si tipand la mine de parca as fi facut ceva crima
- Asta nu-i o noutate! Se baga si Miku in seama flexat
- In fine, eu am plecat sa dorm! Si serios Bea, stai linistita ca nu a fost nimica intre mine si Kanon, asa ca nu are rost sa va certati sau ceva de genul asta, iubiti-va mult in continuare! Ma fac eu auzita zambindule, deoarece pana la urma urmei Bea a fost cea aleasa nu eu, in plus eu cu Kanon nici nu ne suportam, adica azi a fost ciudat ca ne-am inteles dar noh...
- Hei, d...
Dar nu am mai auzit nimic din ce zice Bea, deoarece am trantit usa de la camera, dupa care m-am pus sa dor, la fel au facut si ceilalti...bine, inafara de Irma care ii facea masaj la Bou, dar dupa aceea s-au culcat si ei sa doarma, deoarece Irma nu a vrut sa o faca, fiindca zicea ca ii minora, o scuza inventata cu care sa se scoata...
Dupa care am dormit vreo 8 ore, iar cand ne-am trezit eram toti fresh, parca nici nu ne-am fi imbatat, doar ca era deja 21:00 seara, asa ca am iesit din camera si am coborat in living, acolo erau deja toti gramada.
- Si uite gasca de soc! Ma fac eu auzita razand
- Eh, ia mai taci, somnorici! Imi zice Irma razand, deoarece eu m-am trezit ultima, ca de obicei
- Hai stai jos ca jucam adevar si provocare! Zice Bea cu un zambet pervers, dupa care m-am pus si eu pe jos in stil turceste intre Miku si Takuya
De la stanga la dreapta era Takuya, Rada, Yuuki, Deea, Kanon, Bea, Zoe, Bou, Irma, Teruki, Miku si eu.
- Cine incepe? Intreb eu cu un zambet pervers
- EU! Se auzi vocea lui Miku. Deci Teruki, ce alegi adevar sau provocare?
- Provocare! Zice Teruki hotarat
- Bine atunci! Zice Miku dupa care se uita spre mine. Mai sunteti impreuna? Ma intreaba Miku confuz
- Nu, nu mai suntem! Spun eu pe un ton plictisit si relaxata
- Bine apoi! Deci...te provoc sa o saruti pe Zoe! Zice Miku catre Teruki zambind pervers
- Chiar nu mai suntem impreuna? Ma intreaba Teruki cam trist
- Pai...nu...spun eu pe un ton cam nehotarat, dupa care Teruki rasufla zgomotos si o saruta pe Zoe
- Urmatorul! Irma, adevar sau provocare?! Intreaba Miku de Irma
- Provocare! Zice Irma mandra si asteptand provocarea lui Miku
- Sa il masezi fundul lui Bou! Zice Miku
- Hmm...simplu! Zice Irma dupa care sta putin pe ganduri, iar noi intre timp toti am ramasi socati
- Nah, dai bataie! Maseaza’i fundu odata! Zice Miku nerabdator
- Pot sa refuz? Intreaba Irma in speranta ca poate refuza, dar era rosu la fata fiindca a inrosit dupa ce si-a dat seama ce provocare ia dat defapt Miku
- De ce sa refuzi? Intreaba Deea socata, dupa care Irma se uita la Deea cu o fata de „Ia mai taci!”
- Refuzi? Bine, ai cazut din joc! Ii zice Miku lui Irma dupa care se uita la Bou. Bou, adevar sau provocare! Intreaba Miku curios si nerabdator
- CE??? Cum adica am cazut din joc? Poate iti trag si doua suturi! Zice Irma nervoasa si cat pe ce sa incaseze vreo doua Miku de la ea
- Irma, linisteste-te! Ii spun zambind
- Exact, iubi! Linisteste-te! Ah! Si aleg adevar! Ii spune Bou lui Miku
- E adevarat ca...o iubesti pe Deea ca pe o amica? Intreaba Miku de Bou. Si apropo, mersi ca m-ati aparat de AIA! Si arata cu degetu spre Irma
- Da ii adevarat! Zice Bou hotarat
- AIA are nume! Se baga Rada in seama
- Hmm, fie cum zici tu Rada...hmm...Zoe, adevar s...
- Stiu, stiu! Adevar! Zice Zoe intrerupandu-l pe Miku
- Pai, ii adevarat ca nu o suporti pe Irma?
- FAAALSS! Zice Zoe, deadreptu revoltata
- Ok, Bea ce alegi?
- Adevar! Zice rosind la fata
- Hmm...pupa-ma pe...! Zice Miku cu un zambet pervers in timp ce isi intinde obrajul lui Bea ca sa il pupe, dar Bea roseste foc, dar cu chin cu vai a reusit sa il pupe
- Dar nu ai specificat unde sa te pupe! Ii spun lui Miku revoltata
- Ah! Pai pe obraz! Zice el rosind
- Aha! Apoi de ce nu ai zis ca pe obraz? Intreaba Irma care inca mai era nervoasa
- Deci...Kanon? Zice Miku schimband repede subiectu
- Mda, repede schimbi subiectu! Incep eu si Irma sa mormaim
- Adevar!
- Ii adevarat ca nu sti ce ai facut azi noapte cu Heny? Intreaba Miku de Kanon cu un zambet pervers
- Da! Zice Kanon rosind la fata
- Eu aleg provocare! Zice Deea fara sa mai astepte intrebarea de la Miku
- Te provoc sa il saruti pe Yuuki. Zice Miku bufnind in ras, dupa care Deea il saruta
- WOOOW! Spunem eu, Bea, Rada si Irma deodata, de la soc bineinteles
- Eu aleg adevar! Zice Yuuki
- Ii adevarat ca iti place de Deea? Intreaba Miku de Yuuki
- Mdah! Zice rosind la fata si cu o jumatate de gura
- Rada, adevar sau provocare!
- Rada alege adevar!
- Ii adevarat ca...te-ai sarutat cu Takuya? Il intreaba Miku pe Rada
- Rada nu stie! Zice Rada rosind la fata
- Eh, hai ca asta e imposibil sa nu sti! Ma bag eu deodata in seama, provocand-o pe Rada sa recunoasca ca s-a sarutat cu Takuya
- Dar Rada nu stie! Zice Rada rosind si mai si fata
- OK, in fine, ai cazut si tu din joc! Takuya ce alegi?
- Provocare!
- Dar Rada ce a facut ca a cazut din joc? Intreaba Rada socata si putin nervoasa, dar Miku nici nu o baga in seama
- Bine, atunci Takuya! Prinde-o de fund pe Rada, dupa care Takuya o prinde de frunte, iar noi am bufnit in ras toti, cu exceptia lui Rada si Takuya. Am zis de FUND nu FRUNTE! Zice Miku urland la Takuya
- Refuz! Zice Takuya rosind la fata
- Nu exista refuz! Zice Irma perversa
- Nu conteaza, eu tot refuz! Zice Takuya
- Bine, bine! Ai cazut si tu din joc! Atunci Heny, tu ce alegi?
- Provocare, desigur!
- Pai...saruta-l pe Kanon! Imi zice Miku privindu-ma pervers
- Poftim? Cred ca nu am inteles bine! Ma fac eu auzita
- E nu! Doar saruta-l! Imi spune Miku
- NU! REFUZ! Spun eu revoltata, deoarece ar fi culmea ca sa il sarut pe Kanon de fata cu iubita sa, mai ales ca iubita sa este una dintre prietenele mele cele mai bune
- E hai, nu te mai trage pe cur! Zice Teruki ironic
- Ce sa nu fac? Cine flocii tai s’o tras pe cur? Intreb eu socata
- In fine, deci: SARUTA-L! Imi spune Miku
- REFUZ! Si am cazut si eu din joc si gata! Hei, dar oricum am o idee si mai buna! Spun eu cu un zambet pervers
- O, O...asta e de rau! Se auzi vocea lui Bea
- Care? Ma intreaba Yuuki curios
Sus In jos
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 12:08 am

Wow ce enervant e Miku [IMG]http://i644.pho Ce provocare imi f..e [IMG]http://i644.pho
Next ca is in suspans, oare ce idee ti-o venit ? [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 1:30 am

Ma bucur ca ti-a placut [IMG]http://i644.pho
desi stiu ca a fost sec

noh next, special pentru IRMA [Kumiko Yoshizawa]

Si sorry de greseli

Cap 56 – „Seven minutes in heaven!...”
[prima parte]

- Hai sa jucam „Seven minutes in heavean”! Ma fac eu auzita, deoarece nu vroiam ca sa il sarut pe Kanon, asa ca mai bine schimbam jocu
- Waaaah! OK! HAI! Zice Irma entuziasmata
- Hmm...nu cumva iti trece prin cap o scena +18 cu Bou? Ma fac eu auzita, dar fara sa realizez ca am zis in gura mare, ceea ce vroiam doar sa gandesc
- Ce? Se face Bou auzit, rosind ca focul
- HENY! Zice Irma rosind si ea
- Ok, ok! Dar o singura rugaminte am! Nu in patul meu! Ii spun eu razand
- Ba da! Hapt acolo o sa mergem! Zice Irma ironica, dupa care toti am bufnit in ras chiar si Bou cu Irma care se simteau prost, defapt nu se simteau prost daca eu imi tineam gura, dar noh...
- Ce sa fac...ma luat gura pe dinainte! Deci...cum jucam? Adica cine scrie fetele sau baietii? Intreb eu
- BAIETI! Incep sa sara cu gura pe mine Bea, Irma, Rada, Zoe si Deea
- Ok, ok! Dar in ce punem biletelele? Ma fac eu auzita deodata ganditoare
- Pai, adu ceva farfuri! Se baga Rada in seama
- CE? Intreaba Bea cu Zoe socate
- Asta-i buna! Zice Yuuki
- Am eu o ciapilica, o putem pune in aia! Se face Bea auzita
- Da, buna idee Bea! Sau putem folosi peruca lui Yuuki! Se face Irma auzita pe un ton oarecum batjocurator
- HEI! Ce aveti cu baiatu? Se baga Miku cu Deea deodata in seama, revoltati amandoi
- Asa faceti de parca Irma s-ar fi luat pe puiul vostru! Ma fac eu auzita
- Esti mortala! Se baga si Irma in seama care a inceput sa rada
- Nah, aduc ciapilica sau nu? Zice Bea nerabdatoare
- Da! Strigam toti in cor inafara de Bea
Dupa care Bea a mers pana in hol, deoarece ciapilica ei era agatata in cui, asa ca dupa scurt timp a si „reaparut” gata de joc.
- Nah, sa jucam! Zice Bea
- Nu ai uitat ceva? Se baga Takuya in seama
- Ce? Intreaba Bea socata
- Pai de exemplu, pixuri, foi! In plus nu am stabilit nici locu! Incepe Takuya sa ii explice lui Bea ce a uitat
- Da chiar hey! Trebuie sa ne bagam intr-un dulap! Lol, ce funny! Zice Irma in timp ce incepe sa rada
- Il al meu sigur nu va bagati! Ma fac eu auzita
- Nici in al meu! Zice Zoe, Bea, Rada, Deea, Irma, Kanon, Miku, Takuya si Yuuki
- Pai atunci mai ramane dulapul lui Teruki si Bou! Zice Rada
- Dar trebuie sa ne bagam in dulap? Ne intreaba Kanon
- Da! Zice Zoe, Bea, Rada, Deea, Irma, Takuya, Teruki, Miku, Bou si Yuuki
- Nu! Ma fac eu auzita dupa ce a tacut din gura ciurda care urla in cor un „Da!” magnific
- Nah, apoi jumatete va bagati in dulap si jumatate stati in camera! Zice Teruki relaxat
- Ok, deci care camera ramane? A lui Bou sau Teruki? Intreaba Bea confuza
- BOU! Zice Irma cu un zambet pervers si cu siguranta ii trecea prin minte fulgerator o scena xxx cu Bou
- Doamne Irma! Ma fac eu auzita ironica
- Cum? Ce? Am hotarat? Adica ati hotarat? Ne intreaba ea socata
- Ce? Tu despre ce satan vorbesti? O intreaba Zoe pe Irma
- Eh, hai lasa-te de meserie ca nu iti merge! Ma fac eu auzita privind-o pe Irma
- Ce? Tu despre ce vorbesti? Ma intreaba Irma confuza
- Pff....in fine, vad ca esti prea epuizata! Ma fac eu auzita bufnin imediat in ras desigur
Dupa care noi am mers in hol si asteptam pana baietii scriu pe ceva foi*care le-au lasit sub masa* culoarea, intre timp Irma cu Zoe si Bea sateau la povesti la fel si Rada cu Deea, dar eu statea de o parte si mintea imi zbura la altceva, pana cand am fost intrerupta de Yuuki care zicea ca putem merge, Irma imediat a inceput sa tipe si sa topaie, mai rau ca un iepuras de Pasti, deoarece ea a vrut sa aleaga prima, asa ce am putea noi aface inafara sa o lasam sa aleaga ea! Asa ca a extras un biletel din ciapilica lui Bea.
- Ro-Rooz...Zice Irma nehotara si parca temandu-se ca nu l-a extras pe cel care l-a vrut ea.
- Hai iubire! Se face Bou auzit in timp ce se ridica de pe jos
- Yeeeeey! Incepe Irma sa urle in timp ce ii sare in gat lui Bou
- Tu, nebuno! Vrei sa il spanzuri? Ma fac eu azuita, glumin desigur, deoarece imediat am bufnit si eu si Irma, dar la fel si ceilalti in ras
- Nu, doamne feri! Zice Irma scotandu-si limba in semn de gluma
Dupa care ce-i doi pleaca la etaj, iar noi am stat si am povestit, Teruki cronometra, de parca ar fi la ceva cursa contra timp

* Bou cu Irma *

Bou cu Irma au urcat scarile, foarte repede! Deoarece nu vroiau sa piarda nici macar un minut, dupa care brusc s-au oprit la etajul unu, nici Irma dar nici Bou nu stia in care camera sa mearga, mai exact in ce dulap, dupa care Irma a intrerupt „confuzia” asta micuta care le statea in cale si a ales camera lui Bou.
Imediat au intrat in camera si fara sa mai aprinda lumina au intrat direct in dulap.
- Off, scumpule! Ce multe haine ai! Ii zice Irma lui Bou
- Da, stiu! Scuze!
- Nu-i nimic, puricel!
Dupa care Irma a vrut sa isi puna mainile in jurul gatului lui Bou, dar din pacate nu a reusit, deoarece s-a agatat intro futita a lui Bou.
- Auuuu! Zice Irma urland
- Ce ai patit? Il intreaba Bou dupa care a vrut sa fuga sa aprinda lumina, doar ca a dat de usa, deoarece a uitat sa deschida usa dulapului
- Ce a fost asta? Intreaba Irma speriata, deoarece era bezna si nu a vazut nimic
- Era capul meu! Zice Bou in timp ce se tinea de cap
- Auzi, puricel! Nu mai bine stam noi in camera decat in dulap? Intreaba Irma ironica
- Ba da!
Dupa care cu chin cu vai ies amandoi din dulap cu o zgarietura alta, cu parul ciufulit si cu o vanataie.
- In sfarsit! Zice Irma rasufland zgomotos
- Da! Deci, unde ai ramas? Intreaba Bou pervers
Dupa care Irma a luato spre Bou, adica incotr-o credea ca ii Bou, deoarece nu il vedea, dar a avut noroc, deoarece a ajung la Bou, dupa care si-a incrucisat mana in jurul capului, lui Bou si s-a ridicat pe varfuri, ca sa il poate saruta, dar imediat a simtit ca ii cuprinsa de talie de bratele lui Bou, dupa care Bou o dus-o incet spre patul lui, o lasat-o incet pe pat, ca nu cumva sa mai aiba ceva vanataie, dupa care s-a pus peste Irma, dar nu s-a lasat pe ea, fiindca se tine pe maini, dupa care i-a soptit vorbe dulci la urechea ei, una dintre ele fiind „Te iubesc!” dupa care i-a muscat putin gatul, lasandu-i o urma rosiatica dupa care i-a cuprins buzele printr-un sarut, Irma i-a facut loc limbii lui Bou, care i-a patruns in lacasul cel umed al Irmei, cautandu-si „partenerul” iar Irma i-a raspuns la sarut si limbile lor au inceput sa se „joace” dar intre timp mana lui Bou a ajuns sub bluza Irmei, mai exact pe sanul ei, dar cand erau sa intre in ceva acctiune au fost intrerupti de Teruki.
- HELLOOO! Haide-ti jos! O trecut 7 minute si 36 de secunde! Incepe Teruki sa urle din living ca un animal turbat
- FIRAR! Incep sa urle si Irma cu Bou din camera lui Bou
- Urmatorul fiind...zice Miku in timp ce se uita jur’imprejur
Sus In jos
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 1:51 am

Iai ce mult ador nextul [IMG]http://i644.pho Wahhh , mersiiiiii ca m-ai pus cu Bou [IMG]http://i644.pho [IMG]http://i644.pho Aishiteru si vreau next ! [IMG]http://i644.pho [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
Rada ne~chan
Admin
Admin
Rada ne~chan


Numarul mesajelor : 3160
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 29
Localizare : In catworld;))

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 2:21 am

Fiind?Haide spune-mi, ca sunt intr-un suspans extrem...
Vreau next...^^
Sus In jos
http://www.weloveancafe.com
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 6:23 pm

aww..ma bucur ca v-a placut [IMG]http://i644.pho

Am venit cu next! [IMG]http://i644.pho


Cap 57 – „Seven minutes in heaven!...”
[a doua parte]

- Cine? Il intreb pe Miku cu un zambet pervers
- Tu! Zice Miku indiferent
- EU? Il intreb socata
- Nah hai trage dupa care du-te! Imi zice Miku in timp ce imi intinde ciapilica ca sa scot un biletel, dupa care am scos un biletel dar nu am apucat sa il citesc deoarece m-a speriat Zoe care urla ca o nebuna
- HAIDETI JOS! Incepe Zoe sa urle ca o nebuna
- Zoe, nu mai urla! Incepe Rada sa o calmeze pe Zoe
- Nu, urla ca suntem aici! Zice Irma spre Zoe in timp ce vin in living langa noi
- O Marie! Dar de unde dracu veniti? Din boscheti? Ii intreb eu socata dupa ce am vazut cum arat amandoi, cu parul ciufulit, vanata, zgariati, aratau de parca acuma au fi scapat de la zoo
- Nu esti amuzanta! Se face Irma auzita ironica, dar era si nervoasa pe Teruki si Zoe fiindca nu i-au mai lasat
- Ce sunt boscheti? Ma intreaba Bou confuz dintr-o data
- Tufe?! Ii spun razand
- Bine, bine! Nu conteaza! Acuma zi ce ai tras! Imi spune Deea in timp ce vine langa mine ca sa vada ce culoare scrie pe biletelul extras din ciapilica Beiei
- Hmm...negru! Spun eu dupa ce am citit ce culoare scrie pe biletel
Dupa care vad ca se ridica Kanon de pe jos si o ia inainte, adica pana la scari, dar eu nu l-am bagat in seama, credeam ca merge in bucatarie sau la baie...ma rog.
- Deci? Cine e negru? Intreb eu confuza
- Vi odata? Il aud pe Kanon urland din spatele meu
- CEE? Voi glumiti nu-i asa? Ii intreb socata
- Nu! Kanon ii negru! Zice Miku calm
- Aha! Si tu chiar te astepti sa ma duc cu Kanon? Il intreb pe Miku nervoasa
- Ce e rau in asta? Se baga deodata Zoe in seama
- Cum ce e rau? O intreb socata
- Viii?!?!?! Il aud pe Kanon urland iar din spatele meu
- CUM? TU ESTI NEBUN?! Yo cu tine nu ma duc! Ii spun deadreptu revoltata
- DE CE? Ma intreaba Deea socata
- Dar de ce? Se baga si Rada
- Pentru ca: Vedeti voi...eu si Kanon nu ne suportam! Sapoi la jocul asta, trebuie sa faci ceva cu partenerul tau de joc..Incep eu sa explic pana cand sunt intrerupta de Rada care era putin speriata
- Ce anume trebuie sa faci?
- Pai...ca de exemplu: unii se combina, altii se saruta, unii chiar fac sex...
- CEEE? Se aude vocea lui Deea care era foarte socata
- Tu nu stiai? Se baga Bea in seama
- Nu?! Zice Deea oarecum confuza
- Pot sa extrag un alb biletel? Il intreb pe Miku, deoarece la el era ciapilica cu biletele
- NU! Incep sa tipe toti in cor inafara de mine si Kanon
- DE CE? Ii intreb revoltata. In plus ce drace sa facem noi? Care nu ne suportam?
- Faceti voi ceva! Zice Bea zambindu-mi pervers
„Fata asta se aude ce vorbeste? Eu daca as fi in lucul ei nu mi-as lasa iubitu cu o alta fata!” Imi spun in gand
- Kanon, tu nu zici nimic? Tie iti comvine? Il intreb pe Kanon care era deja la scari si cica ma astepta
- Mi indiferent! Asa ca hai odata sa scapam de tot cacatu asta! Se face Kanon auzit in timp ce imi face semn sa ma duc
- Ce cacat? Se baga Takuya in seama
- E o poveste lunga! Se baga Irma in seama
- Chiar are poveste „cacatul”? Il intreaba Yuuki pe Irma
- Da! Vine de la mancarea cacat a lui Miku! Zice Irma mandra
- Ii ciocolata! O aud imediat pe Bea sarind cu gura pe Irma
- Ba nu! E cacat! Zice Irma
- Nu ai vazut tu bine! Era ciocolata! Zice Bea mandra
- E catat! Ma bag si eu in seama
- Ba nu ca a fost...
* Kanon and Heny *

Dar nu am mai auzit, adica una zicea ca ii ciocolata, alta cacat...dar eu mi-am bagat mainile in buzunarul din fata al pantalonilor si am luato spre scari, dupa care am urcat INCET! Deoarece sa treaca timpul mai repede, dar oricum nu aveam eu fericirea aia sa urc scarile, adica sa urc 8 scari timp de 7 minute.
Dupa care, imediat am ajuns la etaj, asa ca ne-am oprit amandoi.
- In care camera mergem? Il intreb pe Kanon cu o jumatete de gura
Dupa care vad ca o ia inainte spre camera lui Teruki, deschide usa, dupa care ca un gentleman imi face cu mana sa intru, iar eu am intrat in camera, m-am indreptat spre patul lui Teruki, dar brusc mi-am amintit ca defapt ala era patul meu in care Zoe si Teruki o faceau aseara.
- Defapt, ar fi mai bine sa mergem in cealalta camera! Ii spun lui Kanon
Si fara sa mai astept raspunsul, sau intrebarea lui „DE CE?!” am luat-o inainte, adica am iesit din camera lui Teruki si m-am, defapt ne-am dus in camera lui Bou.
- De ce ai venit aici? Ma intreaba Kanon confuz
- Aa...pai vezi tu! Mi sa cam facut scarba dupa ce mi-am amintit ca aseara Zoe cu Teruki faceau sex, si cine stie, poate inca nu au schimbat lenjeria patului....
Ma fac eu auzita, dupa care Kanon a inceput sa rada de mine, iar eu m-am simtit cam prost.
- Deci? Ma intreaba Kanon, iar intre timp eu m-am „aruncat” pe patul moale a lui Bou
- „Deci” Ce? Il intreb pe Kanon
- Ce facem?
Ma intreaba in timp ce vine si se pune langa mine, dupa care se intinde si el.
- Nimic! Asteptam sa treaca cele 7 minute! Dupa care merem in living!
- Dar de ce sa stam pe degeaba, cand putem face ceva? Ma intreba Kanon si parca cu un zambet pervers
- Mda, ok atunci, hai sa coboram! Ii spun lui Kanon dupa care ma ridic de pe pat si dau sa plec
- Nu la asta m-am referit! Imi spune el, dar fara sa realizez ma trezesc peste el, m-a prins de mana si m-a tras peste el, eu doar atunci am realizat asta cand eram deja pe el si era cat pe ce sa il sarut...again!
- Ce faci? Il intreb socata si ma indepartez un pic de el
- Speram sa primesc inca un sarut! Imi spune zambindu-mi dragalas, ceea ce ii foarte, dar foarte ciudat
- Mars ma de aici ca poate te si carpesc! Si poate te folosesti de Bea ca iti si rup gatu! Fraiere! Ii spun lui Kanon nervoasa in timp ce ma ridic de pe el cu viteza 140/secunde si parasesc camera, coborand in living nervoasa, iar spre surprinderea mea Bea cu Irma inca se tot certau pe „cacat ws ciocolata”

Sus In jos
Rada ne~chan
Admin
Admin
Rada ne~chan


Numarul mesajelor : 3160
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 29
Localizare : In catworld;))

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 8:22 pm

Atat ?Doar atat?
Doar era sa-l sarute, ahh adica deja s-a terminat..
Heny asta n-a fost capitol pune next ca eu turbeaza arghhhhh
Sus In jos
http://www.weloveancafe.com
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 8:46 pm

[IMG]http://i644.pho
Ok, hai ca mai pun inca un next! Dupa nextu asta, apari tu si takuyachi [IMG]http://i644.pho

Next special pentru Rada! [IMG]http://i644.pho [IMG]http://i644.pho


Cap 58 – „Seven minutes in heaven!...”
[a treia parte]

- Hei, nu ati stat numa 4 minute! Zice Miku uitandu-se la mine
- Da, da! Exact! Asa ca du-te inapoi! Imi spune Bea uitandu-se la mine
- Da? WOW! Parca as fi stat o vesnicie acolo! In fine, urmatorul! Ii spun lui Miku nervoasa dupa care imi iau telefonul de pe masuta si m-am dus pe terasa unde m-am asezat pe un scaun si priveam luna, care era doar pe jumatate, din pacate! Iar pe Bea nici nu am mai bagat-o in seama, deoarece eram nervoasa pe Kanon, asa ca nu mai imi lipsea sa ma enerveze si Bea, asa ca in timp ce eu stateam pe terasa si priveam stelele si jumatatea din luna, astea jucau in continuare in living.
- Deci: cine e urmatorul? Intreaba Yuuki
- Pai...sa traga cineva! Zice Miku in timp ce intinde ceapilica spre fete, inafara de Irma, deoarece Irma a mai fost deja
- Pot sa trag eu? Se face Rada auzita
- Da! Zice Miku
- Off...se auzi vocea lui Bea, oftand
- Ce e? O intreaba Zoe
- Dapoi, ma gandeam sa trag eu! Dapoi noh...zice Bea mai trista
- Apoi hai trage tu! Ii zice Rada
- Sigur? Intreaba Bea enuziasmata
- Mda! Mai pot astepta o tura oricum! Zice Rada plictisita dupa care ii intinde ciapilica lui Bea ca sa scoata un biletel, dar intre timp a aparut si Kanon
- Hei, frate! Dar ce ai facut cu Heny? Il intreaba Miku
- Eu? Nimic! Zice Kanon in timp ce isi ia de pe masa pachetul de tigari si isi aprinde o tigara scoasa din pachet.
- Cum nimic? Apoi de ce era asa nervoasa?! Il intreaba Miku
- Habar *trage din tigara* nu am! Dupa care s-a pus intr-un colt si, si-a fumat tigara.
- Cine ii rosu? Intreaba Bea confuza dupa ce a citit culoarea de pe biletelul extras din ciapilica ei
- EEEEUUUU! Zice Miku entuziasmat si cu zambetul pana la urechi
- Wow...fain atunci! Zice Bea rosind la fata in timp ce privirea ei se indrepta spre pamant
- Hai sa mergem! Zice Miku bucuros
- Distactie placuta! Se auzi vocea lui Deea urland dupa Bea

* Miku si Bea *

- Mersi! Ii spun Bea si Miku deodata lui Deea dupa care Miku o ia de dupa cap pe Bea si urca amandoi scarile ca doi porumbei, doar ca Bea era rosie la fata ca mama dracului, dar si Miku era rosu la fata...
Dupa cateva secunde amandoi au fost la etajul unu dar ei nu am mai stat pe ganduri si au luato amndoi in camera lui Bou, deoarece era mai aproape, dupa care Miku ii deschide usa Beiei.
- Daca intru...nu ma vei inchide aici singura, nu?! Intreaba Bea putin speriata
- Nu! Intru si eu, stai linistita! Oricum am planuri cu tine! Zice Miku cu un zambet pervers, dupa care Bea intra cam nehotarata in camera lui Bou
- Ok, hai si tu inauntru! Ii spune Bea lui Miku
Dupa care Miku intra in camera, dar pe cand Bea a vrut sa aprinda lumina, fiindca ia fost frica, Miku o cuprinse de talie si o ridica
- Hei! Ce faci? Pune-ma jos! Incepe Bea sa spuna panicata in timp ce se fataia ici colo ca sa ii de-a drumul
- Hei, stai linistita! Nu te mananc! Zice Miku, dar intre timp Bea se tot fataia si se panica din secunda in secunda, pana cand Miku ajunge langa pat si ii da drumul Beiei.
Dupa care Bea se uita la el cu o fata foarte speriata, si incepea sa se panicheze cand ii vedea zambetul pervers a lui Miku care nu se stergea de pe fata lui. Dar Bea nu a putut privi prea mult chipul cu zambetul pervers a lui Miku deoarece Miku o lasa usor pe pat in timp ce se punea peste ea, inima lui Bea batea din ce in ce mai tare, la un moment dat o scuturau si frigurile, dar era inca foarte speriata, dar a devenit si mai speriata cand ia trecut un gand fulgerator prin mine, care a rostito cu voce tare.
- Nu ma vei viola, nu-i asa? Intreaba Bea rosind la fata, dar parca nesesizand ceea ce a spus
- Ba da! Zice Miku tot cu aceeasi fata perversa
- CEEEeee...
Dar Bea nu a mai apucat sa scoata nici un cuvantel deoarece buzele ei au fost cuprinse de buzele lui Miku, dar Bea s-a speriat atat de tare incat l-a impins de langa ea pe Miku, dupa care s-a ridicat de pe pat si a vrut sa mearga sa aprinda lumina, dar a cazut peste hainele lui Bou care erau aruncate aiurea, fiindca Bou ii tare dezordonat.
- Ce ai patit? Il intreaba Miku in timp ce o ajuta pe Bea sa se ridice de pe jos, fiindca Bea cazuse chiar la picioarele lui Miku.
- Cum ce am patit? M-ai...sarutat! Zice Bea rosind la fata, dar avea noroc ca era bezna in camera si nu s-a vazut nimic
- Si? Care-i faza ca te-am sarutat? Zice Miku pe un ton pervers
- Pai ca...hmm...
- Ce? Tu crezi ca Kanon nu a sarutat’o pe Heny? Sau nu au facut nimic? Tu chiar crezi ca au stat 4 minute numa asa, de-a pola? Zice Miku revoltat fiindca Bea facea „fite” de la un sarut amatar...
- Poftim? Dar cum intervine aici Kanon? Se face Bea auzita
- Pai ii iubitul tau! Si de aceea nu vrei sa faci nimic cu mine! Zice Miku tot pe aceeasi ton revoltat, dar nu a mai asteptat sa zica ceva Bea, fiindca a traso peste el, a prins’o de cap si a sarutato usor, Bea ia facut loc intre buzele ei, ca Miku sa isi poata introduce limba in lacasul ei umed, dupa care Bea ea raspuns la sarut fara sa se mai zbata sau ceva, asa ca au inceput, limbile lor, sa se „dueleze” usor dar foarte romantic, inimile lor bateau repede si fara oprire, dar pana la urma urmei, sarutul a luat sfarsit, deoarece Bea nu a mai primit aer, asa ca s-au dezlipit usor unul de celalat.
- Kanon e...
Bea a inceput sa ii povesteasca lui Miku o poveste destul de interesanta despre ea si despre Kanon...dar pana la urma, urmei si jocul lor a luat sfarsit...
- GATA! Au trecut 10 minute! Incepe sa urle Takuya din living
- Ce pacat! Zice Bea
- Las’ ca recuperam noi! Se face Miku auzit
- CEEE?!?!?! Intreaba Bea panicata din nou
- Hai sa mergem! Zice Miku dupa care o ia de mana pe Bea si cobor in living, dar pe cand erau in living deja erau lasati de mana, dar amandoi erau rosii la fata
- Wooow! Da ce dracu ati patit ca sunteti asa rosii la fata? Ii intreaba Bou care era socat
- Nah! Acuma nu-i aici Heny! Zice Irma nevoasa
- De ce? Intreaba Bea, Deea, Rada, Zoe, Bou, Miku, Teruki, Yuuki si Takuya socati

Sus In jos
Rada ne~chan
Admin
Admin
Rada ne~chan


Numarul mesajelor : 3160
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 29
Localizare : In catworld;))

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 9:16 pm

Yoy, ce chestiuta, Bea cu Miku....
Miku e chiar pervers, ce dura e faza
Nu ma vei viola, nu-i asa? Intreaba Bea rosind la fata, dar parca nesesizand ceea ce a spus
- Ba da! Zice Miku tot cu aceeasi fata perversa
[IMG]http://i644.pho
Si mda acum chiar astept cu nerabdare next-ul..
Sus In jos
http://www.weloveancafe.com
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 11:27 pm

[IMG]http://i644.pho
Ok, hai ca am venit cu next! [IMG]http://i644.pho

enjoy and sorry de greseli!

asta ii penultimu capitol!...

Cap 59 – „Seven minutes in heaven!...”
[a patra parte]

- Cum de ce? Pai zicea de mine si de scumpetele meu Bou, apoi voi *arata cu mana spre Bea si Miku* cum aratati? Zici ca acuma veniti din razboi! In plus sunteti si rosi ca niste raci! Aveti frezele ciufulite! Deci...parca chiar ca ati venit din rozboi! Dar acuma serios, ce coada lui pisicii lui Teruki ati facut?! Se face auzita Irma, curioasa, dar cei doi rosesc si mai si la fata, chiar si Miku era rosu ca un rac.
- Daca veneai cu noi, atunci aflai! Zice Miku ironic
- Irma, tu ce dracu ai cu pisica mea? Mai exact cu coada ei, deoarece ii fata! Zice Teruki pe un ton revoltat uitandu-se urat la Irma
- Hmm...nu stiu! M-am „molipsit” si eu de la...hmm...nu mai stiu care! Zice Irma ganditoare
- Apropo...daca veni vorba de asta, trebuie sa ma duc maine sau poimaine pentru pisica mea, deoarece ii la parinti! Care vine cu mine?
- Off...pe cine satan il intereseaza pisica ta! Next ca asa nu terminam in veci si deja imediat ii ora 10![22:00] Zice Irma
- Ce ai cu Nyako? Intreaba Teruki nervos
- Cine? Zice Irma socata
- Pisica mea Nyako, este femela! Zice Teruki mandru
- Deci putem sa continuam jocul? Se face deodata Rada auzita, bagandu-se in seama
- Mda! Se face Miku auzit
- Poate sa traga Rada acuma? Intreaba Rada, dar fara sa mai astepte vre’un raspuns trage din ciapilica o culoare. Albastru?! Cine ii albastru? Intreaba ea curioasa
- E...eu! Zice Takuya rosind la fata
- Pai...atunci...hai...Zice Rada oarecum timida

* Takuya and Rada *

Asa ca cei doi au mers din living si s-au indreptat spre etaj, la fel si ei au ajuns repede sus la etaj, si la fel ca toti, au ales camera lui Bou.
Dupa care amandoi intra in camera, iar Rada a vrut sa mearga sa stea jos pe pat, asa ca o luato intr-o parte in care o crezut ea ca ii patul, doar ca a dat peste gramada de haine aruncate pe jos a lui Bou, dar astea era o alta gramada, nu era tot aceeasi pe care o cazut Bea.
- Aaaa! Incepe ea sa urle, fiindca s-a speriat
Dar interesant era ca Rada o cazut cu spatele pe haine, nu cu fata, dar nu a patit nimica, din fericire
- Ce ai patit? Dar unde esti? Off nu vad nimic! Zice Takuya incercand sa o caute pe Rada, dandu cu mana in stanga, dreapta, jos si sus, dar numa nu o gasita.
- Rada a cazut pe jos! Zice Rada trista
- Stai ca ma dus sa te ridic! Numa sa te gasesc...
- Aww... Zice Rada in timp ce gandi „Ce dulce poate fi baiatul asta!”
Iar Takuya incercand din nou sa de-a peste Rada, s-a impiedicat de piciorul lui si a cazut chiar pe Rada.
- AuuU! Asta a durut-o pe Rada!
- Imi pare rau! Nu am vrut, doar ca m-am impiedicat!
- Nu-i nimic. Rada te iarta!
- Eh, priveste partea buna! Macar te-am gasit!
Zice Takuya razand, dupa care a inceput sa rada si Rada, dar nu pentru foarte mult timp deoarece Takuya s-a apropiat foarte mult de ea, si ea brusc inrosea pe secunda ce trecea.
- Ce faci? Intreaba Rada de parca habar nu avea ce vrea sa faca Takuya, oricum era evident ca vrea sa o sarute
- Stau...
Zice Takuya ironic, dupa care amandoi din nou au inceput sa rada pana cand Takuya sa apropiat de urechea ei, si rasuflarea lui Takuya se zbatea de pielea cea fina a lui Rada provocandu-i fiori cu fiecare rasuflare, inima lui Rada dar si a lui Takuya bateau aceeasi ritim, doua inimi care bateau chiar acelasi ritim.
- Rada...te iubesc!
Ii sopti Takuya, Rade’i la ureche, iar Rada era atat de fericita incat nici cuvinte nu avea, doar ii dadeau lacrimi ca de cristal.
Simtind asta Takuya ia lins o lacrima cu o miscare usoara si rapida de pe fata Rade’i dupa care ii cuprinse buzele intr-un sarut tandru si suav, patrunzandu-si limbuta il lacasul ei umed, ea raspunzandu-i desigur, iar dupa aceea au inceput sa se „joace” cu pasiune...ca doi copii mici.
- Nah gata! Haideeeeti! Se auzi vocea lui Zoe care urla ca o disperata
Dupa care Takuya intrerup-se usor sarutul si o pupa scurt pe buzele ei moi, dupa care se ridica de pe Rada, dar o ajuta si pe Rada sa se ridice desigur, dar inainte sa iasa din camera, Rada se apleaca la Takuya, dar era rosie la fata si tremura toata, de la emotii, desigur, dar s-a aplecat la urechea lui Takuya si a inceput sa spuna ceva in soapta
- Taku...Takuya...si eu te iub
Dar nu a reusit sa mai spuna ceva, deoarece buzele ei erau cuprinse de buzele dulci a lui Takuya.
- HEELLOOOO! Mai aveti 10 secunde sa coborati, daca nu! Ma duc eu dupa voi! Zice Zoe nervoasa
- Ar fi bine sa coboram! Zice Takuya catre Rada
- Da! Takuyachi are dreptate! Zice Rada chicotand
- Takuyachi? Intreaba Takuya surprins
- Pe Takuya il deranjeaza daca ii spun „Takuyachi”? Intreaba Rada trista
- Nu! Dupa care o pupa scurt. Inseamna ca suntem...sti tu...impreuna...asai? Intreaba el rosind la fata si mai si ca Rada
- Hmmm....cred...ca d-da! Zice Rada timida
- GATA! Ma duc dupa voi! Urla Zoe nervoasa
- NU TREBUIE! MERGEM! Incepe sa urle Rada de la etaj la Zoe
Dupa care Takuyachi o prinse de mana si coborara amandoi in living.
- Sunteti cumva impreuna? Intreaba Irma de ei si se uita la ei ciudati
- Da! Zic amandoi deodata si rosind la fata!
- In sfarsit! Deci, acuma eu urmez! Zice Zoe in timp ce extrage un biletel
- Ce scrie pe biletel? Intreaba Deea de ea
- Verde?! Zice Zoe cu o moaca de speriat ciori si se gandeste „Numa Yuuki sa nu fie!”
- Nah, hai sa mergem! Zice Teruki dupa care o pupa scurt pe frunte si o iau spre scari
- Huuuh...ce bine ca esti tu! Zice Zoe in timp ce ii da un pupic scurt pe buzele lui Teruki
- Hei Bou, tu ai vazut? Il intreaba Irma socata pe Bou
- Ce? Ah! Nu...eu eram atent la chipsu ala...asa as manca chipsu, dar mi lene sa ma ridic! Ii spune Bou lui Irma
- Off...baietii! Zice Irma nervoasa dupa care s-a ridicat si a mers dupa chipsu ala la care se tot uita Bou

* Teruki si Zoe *

Ajunsi la etaj au mers desigur in camera lui Teruki, dar nici bine nu au ajuns in camera, deoarece Zoe a inceput sa ii de-a jos bluza lui Teruki, dupa care au urmat niste saruturi fierbinti din partea lui Zoe, iar Teruki i-a dat imediat jos bluza Zoei.
- Defapt stai! Zice Zoe deodata
- Ce e? Nu vrei sa o facem? Intreaba Teruki socat, dupa ce Zoe lo bagat in calduri
- Ah! Nu e vorba de aia! Stai sa inchuiam usa cu cheia! Ii zice Zoe lui Teruki, iar acesta da din cap in semn ca „Ok, buna idee!”. Dupa ce Zoe a incuiat usa cu cheia, au urmat din nou niste saruturi fierbinti, bagandu-le pe amandoi in calduri, dupa care Teruki a luat’o in brate pe Zoe, iar ea si-a incrucisat picioarele in jurul taliei lui Teruki, dupa care Teruki a lasat’o usor pe pat, dar nu inainte de a lasa’o fara sutien, iar in timp ce Teruki ii provoca fiori cu saruturile suave, zoe ii desfacea pantaloni si cu o miscare usoara dar delicata a trecut peste „mandria” lui Teruki care era tare si destul de sculat, mai exact foarte sculat! Dupa care Teruki a inceput sa o linga, coborand peste sanul ei voluptos, ajungand pana la buric, de unde a inceput sa o dezbrace, lasand’o fara pantaloni si lenjerie, dar si Teruki a ramas in pielea goala.
Dupa care au luat stilul militaresti si Teruki printre miscari usoare de „dute-vino” a intrat cu grija in Zoe, provocandu-ii fiori si scotand din Zoe niste sunete de „Ah...uhh...ahhh”...
- O doamne! Am si uitat de Zoe cu Teruki si o trecut mai mult de 15 minute! Zice Miku panicat
- Ce dracu fac astea atata timp? Intreaba Irma ganditore
- Hmm...nu stiu! Dar sa ii anute cineva! Zice Bea ganditoare si ea
- Nu! Lasatii! Deoarece am ramas doar eu cu Yuuki, asa ca noi mergem in camerele noastre! Zice Deea dupa care imediat cei doi, Deea si Yuuki o iau spre camera lui Yuuki, unde fac aceeasi lucru ce a facut Teruki cu Zoe.

Sus In jos
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeVin Sept 02, 2011 12:21 am

Heny , acuma nu pot sa iti citesc nextu ca is la o prietena da promit ca iti las un comm [adica revin cu un edit [IMG]http://i644.pho ] cand ajung acasa ... [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
Rada ne~chan
Admin
Admin
Rada ne~chan


Numarul mesajelor : 3160
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 29
Localizare : In catworld;))

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeVin Sept 02, 2011 12:41 am

Haa am citit partea mea cu takuyachi si am ramas o god cat de pervers este
Dar dupa Zoe m-a lasat fara cuvinte OMG!!!
Deja lucrurile se incalzesc la propriu haha
Sus In jos
http://www.weloveancafe.com
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeVin Sept 02, 2011 1:27 am

Ioioioi ce de oameni perversi is in ficul asta [IMG]http://i644.pho
Doamne , cand citeste Zoe capitolul asta va innebuni [IMG]http://i644.pho [IMG]http://i644.pho
Next si aishiteru ! [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeVin Sept 02, 2011 1:49 am

@ Irma: de ce va inebuni? ne nervi? [IMG]http://i644.pho
Si ma bucur ca va placut!

Si pun next! Ultimul next...
sper sa va placa...nu e tocmai ceea ce am vrut, fiindca daca puteam toate ideeile mele in aplicatie, iesea mai mult de 100 de capitole! Asa ca am hotarat ca asta va fi ultima!
Sper sa va placa
Apropo, e cam siropoasa, dar noh....

Cap 60 – „Da-mi un motiv!...”

In aceea seara, Zoe cu Teruki se distrau, la fel si Yuuki cu Deea, iar Rada cu Takuya s-au retras si ei in camera lui Takuya, asa ca Bea, Miku, Kanon, Bou si Irma au hotarat sa se uite la un film de comedie, dupa o ora si ceva a fost gata, asa s-au hotarat sa se mai uite la vreo 4 filme, iar pe la ora 4 si ceva dimineata au mers la somn, Bou cu Irma in camera lui Irma, deoarece camera lui Bou „zboara” si nu au vrut si mai multe vanatai, dupa care Miku a mers la Bea in camera sa ca mai discute si subiectul am fost eu, iar Kanon inca statea si se uita la film, pana cand si-a amintit ca sunt pe terasa, asa ca a venit sa ma intrebe daca mai sunt suparat pe el si sa imi explice nu stiu ce tampenie, dar eu pe atunci deja eram adormita, doar muzica mai mergea, o singura piesa pusa pe repeat, aceea fiind „Olivia Lufkin – A little pain”.
In aceea seara ceva s-a intamplat cu siguranta...deoarece dimineata cand m-am trezit eram in camerea mea, pe patul meu, piesa inca mai mergea, era pusa tot pe repeat, dar nu mai era piesa pe care am puso eu pe repeat era alta, aceea fiind „Anna Tsuchiya – Rose”, am stat un timp pe ganduri...de ce piesa asta? De ce nu alta? Oare semnifica ceva? Sau a fost pusa din gresala, chiar pe asta? Cine m-a adus in camera? Si de ce? Hmm...cateva ore bune chiar m-au pus pe ganduri aceste intrebari!...
Dar intre timp, Teruki si Zoe au mers dupa nyako, pisica lui Teruki, dupa care s-a trezit si Miku ca sa isi aduca cainele in casa, noi am fost incantati toti, inafara de Teruki care era zicea ca nu o sa se inteleaga, adica nyako cu hime-chan, sau cum ii mai zice Miku, nyappy-chan, dar noi am ras la ideea asta, mai ales ca Miku zicea ca hime ii obisnuita cu pisici, atunci Rada a inceput sa il tachineze pe Miku cu „Pai atunci aia nu ii caine daca se intelege cu pisicile!” iar noi ne-am ras si mai si.
Deci cum ziceam, Teruki a mers cu Zoe dupa pisica, dupa care a mers si Miku dupa cainele lui impreuna cu Bea, Irma si Bou, intre timp eu m-am dus la plimbare cu Rada, Deea, Takuya si Yuuki.
Iar dupa vreo 4 ore toti am fost acasa! Si intradevar ca hime cu nyako s-au inteles! Iar noi ne tot radeam! Dupa care Rada a fost sunata de Shizu care a zis ca a ajuns in Japonia, si ca maine putem merge deja sa inregistram cantecele, asa ca inca in aceea zi ne-am apucat de repetat, iar in urmatoarea zi ne-am dus la Shizu, si ne-a ascultat cantecele, aveam doar 7 cantece.
El a zis ca sunt bune, si imediat ne-am apucat sa inregistram cantecele dupa care sa ii facem un videoclip pe cinste.

* Peste 4 luni *


Au trecut repede cele 4 luni, in fiecare zi doar munca, munca, munca...
Chiar a fost foarte obositor, dar am reusit sa facem videoclip la 3 cantece, si am avut si 4 concerte in aceeasi timp.
Dar intre timp, Deea cu Yuuki s-au combinat, la fel si Rada cu Takuya, Irma cu Bou, Zoe cu Teruki...si Miku cu Bea, dar nu stiu exact!...deseori imi trecea prin cap Bea, daca s-a despartit de Kanon, dar nu am intrebato...ah da! Relatia mea cu a lui Kanon, tot asa a ramas! Nici o schimbare! Adica din cand in cand pe o saptamana o data era si el dragut cu mine pentru vreo 2 minute! Dar nimic mai mult...Eu cu Irma in cele 4 luni am intrat in si mai multe belebe, i-am surprins pe Bea cu Miku facand sex, din gresala, deoarece ne-am bagat in dulapul lui Bea, fiindca la Irma i-a trebuit o bluza de al Beei, dupa care am stricat, defapt o cazut chiuveta jos in baie si apa numa nu so oprit, dar cum drace o cazut, nici in ziua de azi nu stiu! Dupa care...hm... Ah da! M-am vopsit si eu blonda ca si Miku and Bou...dupa care am mai facut multe prosti cu Irma, iar Rada ne tot certa...tipic ei! Dar de aceea o iubim! Cu Deea si Zoe nu prea am stat...mai mereu eram cu Irma si cu baietii...iar relatia cu Bea s-a cam inrautatit!...
Dar nu stiu daca eu am fost de vina sau daca ea, stiu doar ca relatia noastra ca prieteni nu a mai functionat de cand ea a devenit iubita lui Kanon...
Este deja iarna...deoarece suntem in decembrie...dar inca nici acuma nu ninge...
Asa ca ne-am hotarat sa mergem sa mai repetam, deoarece maine va fi un concert, maine adica in 21, care cade sambata.
Asa ca am si mers, si am repetat, fain frumos...pana cand a aparut Kanon, si ne-a ascultat vreo 2 piese.
- Pfoooaii...Ingrozitor! Adica nu voi...Heny! Canta ingrozitor...iti trebuie diploma ca sa cati asa ingrozitor! Doamne, mai bine ai parasi trupa! Imi spune pe un ton rece, uitandu-se la mine
- Kanon! Zice Bea uitandu-se la el cu o fata „Termina!” dar Bea era foarte calma
- Serios, Kanon?! Il intreb eu pe un ton serios
- DA! Tu chiar nu auzi? Doamne, inca ma zgaria la urechi! Imi spune Kanon in timp ce gesticula cu mana
- Kanon! TERMINA! Intreci masura! Se baga Irma in seama pe un ton nervos
- EU? Pai i-am zis doar adevaru fetei! Ce vrei! Ii spune pe un ton revoltat
- Da, da! Hai termina si carate! Ii spune Irma
- Hmm...oricum canta naspa la bass! Dupa care se uita spre mine. Esti jalnica! Mai bine ai parasi trupa, ca le faci pe fete de cacat! Imi spune pe un ton rece
- TERMINA! O aud si pe Rada, Zoe si Deea urland la Kanon
- Deci, sper ca am fost clar! Daca nu sti la ce ma refer iti mai spun inca o data : PARASESTE TRUPA CA FACI FETELE DE CACAT! Imi spune Kanon in timp ce se uita la mine cu o privire rece, si bagand frigurile in mine si fara sa imi dau seama am mers la el si i-am tras o palma.
- FRAIERE! Am inceput sa urlu la el de nervoasa ce eram. DACA CHIAR II ADEVARAT CE ZICI, ATUNCI BINE! PARASESC TRUPA! Spun nervoasa in timp ce imi iau geaca de piele pe mine
- Poftim? Tu chiar crezi ce zice? Doar glumeste! Imi spune Rada, incercand sa ma tina, adica sa nu parasesc trupa. Kanon, zii ca doar ai glumit!
- De ce sa o mint? Zice Kanon catre Rada
- FRAIERE! Ii zice Irma lui Kanon
- Tu Heny, esti nebuna! Maine avem concert! Nu ne poti parasi! Zice Zoe cu Deea disperate
- De ce nu? Oricum v-as face doar de cacat, cum zice Kanon! Le spun fetelor pe o voce calma
- Nah vezi ce ai facut? Fraiere! Zice Rada catre Kanon
- Bine faci Heny! Fetele merita ceva mai bun! Zice Kanon zambindu-mi ironic
Iar eu nu m-am putut abtine sa nu ii trag inca o palma, dupa care am dat sa ies, dar m-am oprit in momentul in care am auzito pe Bea zicandu-mi ceva.
- Heny! Daca mai ti un pic la prietena ta cea mai buna, adica la mine! Atunci nu vei parasi trupa! Imi spune Bea calma
- Prietena cea mai buna? Hmm...pe Bea pe care am cunoscuto din copilarie, s-a pierdut de mult timp! Spun cu vocea tare si putin ragusita, dar fara sa ma mai intorc, deoarece pe fata mea mii de lacrimi isi faceau aparitia, curgand usor pe obrajii mei rosi, izbindu-se de geaca mea de piele.
Ce greu a fost sa spun acele cuvinte! Imi spun in gand dupa care pasesc hotarata, parasind studioul si lasand tot ce a fost in spatele meu, fara sa mai privesc macar o data in spate!
Oare totul s-a terminat? Imi spun in gand in timp ce ma uit si ma duc tot in fata pana cand dau de un copac, care o data era frumoasa si plina de flori, iar acuma a ramas doar cu crengile pustii...
Mda! Se pare ca totul s-a terminat! Imi spun in gand, dar lacrimile mele inca nu incetinisera...Oare plang de tristete sau fericire? De ce plang defapt?...Ce mi-ar place sa ninga...macar m-as linisti...
Dupa care am mai stat cateva minute privind copacul si gandindu-ma la ce am lasat in spate...deoarece practic, eram toti o familie...iar eu mi-am parasit familia pe care ii iubeam asa mult...
Totul se termina odata si odata! Asta e viata!
Dar pe cand sa dau sa plec sunt oprita de o voce
- Te rog nu pleca! Se aude o voce din spatele meu
- Kanon...?! Ma fac auzita, dar fara sa privesc in spate
- Sunt un fraier! Nu am vrut sa iti spun alea...Te rog nu pleca! Imi spune el cu o voce ragusita
- Si ma rog de ce? Nu am pentru ce sta aici! Ma fac eu auzita privind cerul si parca cu un sentiment deregret
- Te rog! Numa nu pleca!
- Da-mi un motiv! Ii spun in timp ce ma intorc spre el, dar am ramas uimita, deoarece si el plangea la fel ca mine...
- Te iubesc! Imi spune in timp ce vine si ma imbratiseaza, dupa care se uita adanc in ochii mei, si imediat un fulg isi face aparitia pe fata mea topinduse imediat, desigur! Dupa care inca mii de fulgi incep sa cada din cer...
- Ce frumos ninge! Nu-i asa? Il intreb pe Kanon zambu-ii dragalas dar inca plangand
- Da! Imi spune el, in timp ce imi sterge lacrimile de pe obraji si ma saruta cu pasiune, dupa care isi trece limba peste buzele mele moi, dupa care ii sarut buzele si l-am imbratisat si eu...
Asa am stat timp ce vreo ora, in zapada, in frig...dar niciunuia nu ii era frig, deoarece ne incalzeam reciproc, arzeam ca doua focuri care nu se pot stince in veci...Suntem doua persoane care in sfarsit au ajuns sa se iubeasca, deoarece pana acuma nu au putut din cauza ca erau amandoi prea incapatanati...

* Peste 6 ani *


Se zice ca timpul trece prea repede...Dar nu este asa! De ce? Deoarece timpul sta in loc, doar noi trecem prin ea...
Au trecut sase ani de atunci si de cand sunt cu Kanon, si in fiecare iarna am mers la acel copac in data de 20...
Intre timp s-au intamplat foarte multe, dar am afalt si foarte multe, defapt Kanon nu Bea nu au fost in veci impreuna, Kanon statea cu Bea ca sa afle mai mult de mine...in fine, am debutat cu o piesa scrisa de Rada, dar peste 4 ani ne-am destramat, deoarece Rada s-a casatorit cu Takuyachi, la fel si Irma cu Bou, dar si Yuuki cu Deea, dar sa nu ii uitam si pe Miku cu Bea dar si Teruki s-a insurat cu Zoe...iar noi, eu si Kanon, anul acesta vom face nunta in data de 20 decembrie...
Bou cu Irma au o fetita frumoasa de 1 an pe nume Moriko si s-au mutat din centrul orasului, uneva pe parea de est a orasului.
Dar si Rada cu Takuyachi au un baietel frumos, care anul acesta va implini 3 anisori pe nume Yuu si ei s-au mutat din centru orasului, undeva la sudul orasului.
Deea cu Yuuki stau prin apropierea centrului...Zoe cu Teruki stau chiar la iesirea din oras...Bea cu Miku sunt pe drumuri...adica ei canta amandoi solo, deoerece inca nu s-au lasat de muzica...
Iar noi...pai...
Dupa casatorie...adica astea! Toti s-au mutat in case diferita, dar casa nu am vandut-o ca am zis ca o sa ne fine buna pentru ceva... dar la fel si eu cu Kanon ne-am mutat, doar ca noi stam inca in centrul orasului, dar nu in casa in care am stat toti...odata!...
Trecem prea repede prin timp, si murim prea repede, nu apucam sa savuram viata si sa ne imbatam de frumusetea ei, deoarece suntem luati prea repede, din pacate...
Sper ca intr-o zi sa ne adunam din nou aceea gasca in casa in care am fost odata si sa facem nebunii din nou...
Inca si acuma imi amintesc aceea seara minunata in care ne-am imbatat toti...
Sper sa mai fie inca o data o seara de aia...
Sper....
Oricum...motive avem destule ca sa ne adunam...asa ca....
Dar totusi...sper ca intr-o zi sa ne adunam din nou si sa ne distram...cu mici si mari...
Sper...

~ Finish ~
Sus In jos
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeVin Sept 02, 2011 2:21 am

Wow cat de kawaii [IMG]http://i699.pho [IMG]http://i699.pho O sa-mi fie foarte dor de ficul asta [IMG]http://i644.pho [IMG]http://i644.pho Intr-un fel ma apuca plansul cand stiu ca ii gata [IMG]http://i644.pho [IMG]http://i644.pho Dar nah , macar ma consolez cu faptul ca incepi un nou fic , si ca va fi la fel de bun ! [IMG]http://i644.pho
Aishiteru Heny si aishiteru fic ... [IMG]http://i699.pho !
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeVin Sept 02, 2011 2:56 am

Ma bucur ca ti-a placut! [IMG]http://i644.pho
Si in legatura cu fic'ul nou...pai...hmmm....nu stiu cand il voi incepe...momentan iau o pauza luuuuuuung cam de o luna, doua, trei! [IMG]http://i644.pho
Si doar dupa aceea ma voi apuca de noul fic [IMG]http://i644.pho care sper sa nu fie asa luuung ca asta [IMG]http://i644.pho adica sper ca mai mult de 15 cap. nu o sa fie! [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
Rada ne~chan
Admin
Admin
Rada ne~chan


Numarul mesajelor : 3160
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 29
Localizare : In catworld;))

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeVin Sept 02, 2011 7:46 pm

Ahh, Heny am ramas fara cuvinte, cand am vazut ca e ultimul capitol ma gandeam ca o sa inchei brusc totul si nah urasc finalurile bruste dar n-a fost asa a fost pur si simplu perfect..
Chiar mi-a placut o faza mult , iar Rada ne tot certa...tipic ei! Dar de aceea o iubim! haha
Si a aparut si micutul Yuu pe aici si tot a fost prea fain..
Vreau urmatorul fic imediat ^__^
Sus In jos
http://www.weloveancafe.com
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeVin Sept 02, 2011 8:19 pm

Ma bucur ca ti-a placut si tie Rada [IMG]http://i644.pho
Urmatorul fic o sa il fac prin luna viitoare [IMG]http://i644.pho acuma iau o pauza [IMG]http://i644.pho [IMG]http://i644.pho [IMG]http://i644.pho
Oricum ma bucur ca ti-a placut [IMG]http://i644.pho
[IMG]http://i644.pho
Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeSam Sept 03, 2011 1:37 am

Ce tare neko...sincer mi-au dat lacrimile cand am citit next-urile...mai ales la ultimul capitol!!

Si si eu imi amintesc de faza in carene-am imbatat ca nebunii [in fic, desigur]


Nu eista cuvinte sa descriu fic-ul...pentru ca PERRFECT si MINUNAT nu e de ajuns!!


Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeSam Sept 03, 2011 3:13 am

iuuuu... [IMG]http://i644.pho
Ma bucur ca ti-a placut si tie [IMG]http://i644.pho
...

Apropo, Irma sau Rada...imi puteti muta fic-ul la arhiva si la titlu scrieti va rog : Da-mi un motiv! (+16) ->Finish


Multumesc anticipat [IMG]http://i644.pho
Si ma bucur ca va placut! [IMG]http://i644.pho aishiteru all :*
Sus In jos
°o.O Skittles O.o°
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
°o.O Skittles O.o°


Numarul mesajelor : 3178
Data de inscriere : 19/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Pe Marte~

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeMar Sept 20, 2011 1:25 am

Iti ador ficul,e super [IMG]http://i644.pho
m-a atins la corason [IMG]http://i644.pho [IMG]http://i644.pho
pacat ca s-a terminat,mai vroiam [IMG]http://i644.pho [IMG]http://i644.pho
dar lasa...abea astept sa incepi celalalt fic [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitimeMar Sept 20, 2011 2:36 am

Waaauuu~~~ Ma bucur ca ti-a placut [IMG]http://i699.pho [IMG]http://i644.pho

[IMG]http://i644.pho

Si inca nu stiu cand o sa il incept...adica continui..fiindca am deja vreo 7 capitole din aia [IMG]http://i644.pho
In fine...
Ma bucur ca ti-a placut [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
Continut sponsorizat





Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 9 Icon_minitime

Sus In jos
 
Da-mi un motiv! (+16) - Finish-
Sus 
Pagina 9 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Subiecte similare
-
» Da-mi un motiv [+12]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
An cafe :: ^^Arhiva^^ :: o(≧∀≦)o Arhiva fan ficuri o(≧∀≦)o-
Mergi direct la: