An cafe
Antic Cafe is Back! Nyappy all cafekkos!
An cafe
Antic Cafe is Back! Nyappy all cafekkos!
An cafe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

An cafe

Forum cu an cafe din Romania
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Da-mi un motiv! (+16) - Finish-

In jos 
+2
Raxii
Nana Mikami
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Rada ne~chan
Admin
Admin
Rada ne~chan


Numarul mesajelor : 3160
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 29
Localizare : In catworld;))

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 9:34 pm

Hmm bizar finalul..
Ce face Bea cu doi baietii singura pe strazi, dar stai Heny tu ce faci cu doi in pat [IMG]http://i644.pho
Oricum imi place foarte mult, vreau next
Sus In jos
http://www.weloveancafe.com
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 10:43 pm

[IMG]http://i644.pho eh...las ca afli in next ce se intampla defapt [IMG]http://i644.pho
Oricum ma bucur ca iti place fic-ul [IMG]http://i699.pho [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 30, 2011 3:09 am

Ce tareeeee!!!!


VREAU NEEEEEEXT!!!!
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 01, 2011 4:23 am

Am venit cu next care este fooarte lung si sper sa nu va plictiseasca si sper sa fie citit [IMG]http://i644.pho ah da! unde scrie "P.O.V (si un nume) " acolo povestesc din puctul ei de vedere, adica parca as fi eu aceea persoana....


Capitolul 7 – Betivilor!...

Hmm...ce dracu! Ca deja mi-am dat si plapuma jos de pe mine, apoi ce dracu ma mai incalzeste asa mult? Imi spun in gand
Dupa care incerc sa imi deschid pleoapele, dar ochii mei sunt orbiti de lumina soarelui care patrundea prin perdele, dupa ce ochii mei se obisnuiesc cat de cat cu lumina, casc una mare si ma intind prin pat pana cand sesizez ca am o mana pe burtica si incep sa tip ca nebuna, intre timp ce eu tipam Kanon sa speriat atat de mult incat a cazut de pe pat, iar eu la fel dupa care ma ridic si incep sa tip din nou, deoarece era TERUKI in pat, ce dracu asta a dormit cu mine? OMG! Si cel mai rau era, ca era doar in boxeri, asa ca am tipat deoarece m-am si speriat si eram si socata deoarece cand a aparat Teruki langa mine si OMG am dormit cu Teruki? Dar gandurile mele au fost intrerupte de vocea lui Teruki
- Termina si nu mai urla ca poate iti bag doua, daca nu sti eu nu am dormit toata noaptea ca tine! Incepu’ Teruki sa mormaie cu jumatate de gura
- Cica auuu la tine, imi bagi doua? Poate iti bag eu trei! Ii spun lui Teruki foarte nervosa si cat pe ce sa ii dau vreo doua peste cap, numa ca avea noroc cu Kanon care a actionat si ma tinut, ca in rest ii dadeam vreo 2
- Aoleu! Ma pis pe mine de frica! Termina Bou si nu te prosti ca o fata! Se face Teruki auzit tot mormaind.
Iar eu doar atunci mi-am dat seama ca el nici macar nu si-a descis ploapele sa vada cu cine vorbeste, dar cel mai important lucru acum este „ ce cauta el in patul meu?”
- Auzi ma, inainte sa ma ameninti cu „iti bag doua” uitate cu cine vorbesti clar? Ii spun lui Teruki nervoasa si cu o voce foarte dura dupa care ma uit la Kanon, care inca ma tinea si ii spun, acuma deja ma poti lasa Kanon.
Iar Kanon mi-a dat drumul dupa care Teruki s-a „trezit” si el dupa o miie de ani si dupa ce ma amenintat, si sa uitat la mine de parca eram senzatia lumii.
- Ce te uiti asa? Il intreb tot nervoasa si cu o voce dura
- S-scu-scuze! Dar tu? Cand ai schimbat cu Bou? Daca vroiai sa dormi cu mine puteai sa imi spui, nu trebuia sa te trezesti noaptea pentru a schimba cu Bou si sa dormi cu mine! Imi spune Teruki calm si parca fericit
- Ai tu! Fifar sa fie! Bou ha? Incepeam sa urlu la el, daca nu stiai eu am adormit din gresala, ce-i drept, pentru ca va asteptam pe voi, defapt eu pe Bea o asteptam si am adormit aici si vi tu acuma cu duma aia ca EU am schimbat cu BOU numa pentru a dormi cu TINE? Il intreb nervoasa cat pe ce sa ii dau vreo doua.
- Ah! Bine, calmeaza-te, scuze, atunci eu sunt de vina! Credeam ca ii Bou, nu am fost prea atent, adica m-am bucurat ca am putut ajunge pana aici mai ales cand le-am carat pe Miku si Bea. Se face Teruki auzit dupa care isi trece mana prin parul lui negru.
- Credeai ca sunt Bou? Ma vezi pe mine cu parul BLOND? Si ma vezi BAIAT? OMG, inseamna ca trebuie sa imi vopsesc parul si sa fac rapid un transplant!!! Ii spun eu ironica dupa care termin si ma calmez si il intreb ca ce a patit Bea cu Miku ca le-ai „carat” dupa tine?
- Pai au baut cam mult si Bea dupa prima doza de bere o fost gata, dar a reusit sa ajunga pana la cinci doze iar Miku pe la opt o fost gata, iar eu care am baut zece inca eu o trebuit sa le car pana aici ca nu au fost in stare sa vina pe picioarele lor, deoarece mi-am cheltuit toti banii pe ei si nu am mai avut de taxi, deoarece Miku cu Bea nu au avut nici macar un ban la ei, asa ca am fost si beat si obosit deoarece din celalalt capat a orasului am venit si cum dormeai tu cu o mana pe podea, iar cealalta sub capul tau, credeam...defapt nici nu am fost atent cine era in pat, doar m-am bucurat ca in sfarsit am ajuns si sunt intr-un pat, ah da! Si inainte m-am dezbracat deoarece ar fi culmea sa dorm imbracat. Dar tu de ce esti imbracata? Si Bou unde este? Ah da! Si pe Bea am duso in cealalta camera cu Miku...cred...asa ca ei nu stiu ce au facut! Se face Teruki auzit.
Iar eu am ramas socata, dar si Kanon desigur! Dupa care am fugit repede in cealalta camera sa vad ce dracu sa intamplat cu Bea si fara sa ii mai raspund de ce am dormit imbracata intr-un maieu si pantaloni scurti...
Iar cand am ajuns acolo, l-am vazut pe Miku dormind singur in patul meu, defapt care vroia sa fie patul meu, cu...hmmm...cum so fi numit plusu ala lui Kanon...hmmm....
- Piyoko! Se face Kanon auzit, dupa care merge si ii ia dintr-e picioarele lui Miku, pe Piyoko.
Exact „Piyoko”, se pare ca si Kanon a ajuns dupa mine, dupa care il vad pe Bou la perete, iar Bea imbratisandu-l, dar...hmm...ce e ala de pe capul lui Bea? Oricum, noroc ca Bea era imbracata, defapt de pe Miku lipsea doar bluza si hanoracul deoarece era in bustul gol.
OMG! Cred ca stiu ce e ala de pe capul lui Bea...e...e...e bluza lui Miku! OMG! Ce dracu o facut fata asta? Hmm....
Deci prin urmare Kanon a dormit singur, Teruki cu mine, deoarece a crezut ca sunt Bou, Miku cu Piyoko, numa ca nu stiu ce io fi cautat intre picioare...iar Bea imbratisandu-l pe Bou...
Sincer, ma bucur ca nu au cazut nici unu in coma alcoolica, mai ales Bea care nu bea niciodata...hmm...oare cine la comvins sa bea? Hmm...
Si imediat a aparut si Teruki in camera numai in lenjerie intima, dupa care le-a trezit pe astea, Bou a inceput sa urle...hmm...de asta zicea Teruki ca imi „baga doua” deoarece chiar am reactionat ca Bou sau Bou ca mine? Hmm...intr-un final se calmeaza si il cheama Kanon la o parte si ii povesteste tot, iar intre timp se trezeste si Miku cu Bea care erau destul de...hmmm...mai bine nu comentez...dar amandoi au spus doar atat „ Ma doare capu” si imediat au fugit la baie, va puteti imagina ce sa intamplat nu?...
- Mahmureala asta! Se face Kanon auzit, dupa care eu si Bou dar desigur si Kanon incepem sa radem, numa Teruki nu radea, el...pai el astepta sa iasa careva de la baie si spera ca nu boraste pe covor...

*FlashBack*

P.O.V. Bea

- Bea! Du-te puneti si tu rucsacul in portbagaj la astea! Se face Miku auzit in timp ce ma impinge
Iar eu m-am dus si iam spus sa imi duca si mie rucsacul, dar Heny nu prea a fost incantat de idee fiindca se vedea pe fata ei. Dupa ce au plecat Bou, Kanon si Heny, iar dupa ce am scapat de bagaj l-am intrebat pe Miku de ce mo pus sa scap de bagaje cand si noi peste cateva minute mergem la hotel, iar el mi-a zambit dupa care mi-a zis razand ca mergem sa mancam ceva deoarece lui ii foame, sapoi sa nu purtam bagaje dupa noi.
Am inteles si ma bucuram intr-un fel deoarece si mie imi era foame fiindca azi nu mancasem absolut nimic, taxiul a venit dupa nici un minut de la plecarea celorlati. Am urcat in taxi Teruki statea in fata langa sofer iar eu si Miku stateam in spate, dupa care Miku a spus ca la primul fast food sa ne duca, zis si facut, soferul a oprit in fata unei MC’Donalds dupa care am coborat din masina si ne-am dus la MC’Donalds unde Miku a comandat un Big Mac, Teruki un McPuisor, iar eu mi-am comandat un McChicken si ne-au si dat pe loc dupa care Teruki a platit in locul meu, deoarece portofelul meu era in rucsac si ma simteam super prost fiindca o trebuit sa plateasca el pentru mine, dar oricum, cand ajungem la hotel primul lucru va fi sa ii dau bani, dupa ce am rezolvat faza cu comandatu am cautat un loc unde sa ne asezam, iar dupa ce am mancat si am baut fiecare cate un suc care la platit tot Teruki, am zis ca mergem acasa, dar inainte sa mergem acasa, Teruki a vrut sa mergem la un club ca sa bem o bere, eu nu prea am fost de acord, dar Miku a fost de acord indata ce a auzit propunerea lui Teruki, asa ca eu nu prea am avut de ales, deoarece dupa ce mi-a platit sucu si mancarea sa „bag fite” si sa nu ma duc? Oricum deja ma simt prost...asa ca sa nu fiu rea am fost de acord, iar peste 50 de minute dupa ce am mancat si am baut toti, pe bani lui Teruki am mers sa cautam un club, am cautat un club prin apropiere si am si gasit unu numa ca scria pe o foaie alba care era lipit pe usa din fier ca deschide la ora 1:30 asa ca am hotarat sa mergem intr-un alt club, deoarece nu o sa stam in fata clubului 40 de minute pana ce a deschide, asa ca Teruki cu Miku au hotarat sa mergem la un alt club, in timp ce ne indepartam de clubul care se deschidea la 1:30, am observat ca defapt era un night club si iam zis baietilor ca defapt este un night club cu animatoare si nu un club normal.
- Atunci aici trebuie sa vina Kanon! Se face Teruki auzit dupa care incepe sa rada
- Hmm...cred ca ai mai uitat pe cineva...hmm...defapt, nu! Nu ai uitat pe nimeni, deoarece eu nu am nevoie de night club mai ales ca am aici o „puicuta”. Se face Miku auzit in timp ce vine spre mine si cat pe ce sa ma imbratiseze, doar ca a fost intrerupt de Teruki care la prins de brat.
- Vezi, vezi Miku! Poate te atingi de ea! Tin sa te anunt si sa iti reamintesc ca Bea nu este proprietatea ta! Se face Teruki auzit, dupa care ii da drumul lui Miku.
- Da, da Miku, l-ai auzit pe Teruki, Teruki are dreptate si in plus daca te atingi de mine...hmm...Heny te rupe in doua daca afla! Ii spun eu lui Miku in timp ce zambeam, dar simteam cum fata imi arde si cu siguranta sunt rosie.
- Eh! Atunci o las sa ma rupa in cate bucati vrea ea, cu-i ii pasa? Pana cand nu stie, nu imi face nimic! Se face Miku auzit dupa care zambeste pervers si ma imbratiseaza, dar in loc sa ma prinda de talie sau de brate sau stiu eu de unde, el ma prinde de fund.
Iar eu am inrosit imediat, dar noroc ca o reactionat Teruki si m-a salvat dandu-l jos pe Miku de pe mine, i-am fost foarte recunoscatoare lui Teruki bine inteles, oricum Miku e mai pervers decat ma asteptam, dar el le ia pe toate ca pe o gluma si nu ca niste perversiuni.
Am cautat un club timp de o ora si ceva aproape doua ore si nu am gasit nicaieri numa night cluburi.
- Hmm...oare cat ii ora? Ne intreaba Miku
Dupa care toti trei ne-am luat telefoanele din buzunar si fiecare a avut cate 8-10-15 apeluri pierdute, dupa care desigur toti am fost socati cum de nu ne-am auzit telefoanele, dar dupa ceva timp de „meditatie” am realizat toti ca ne-am pus telefoanele pe silentios in caz ca suna cineva in timp ce repetau la studio, sa nu sune telefoanele si de aceea ne-au fost puse telefoanele pe silentios, dar am ales sa nu ii sunam pe astea, adica pe Heny, Kanon si Bou deoarece era deja ora 3:40 noaptea si cu siguranta ca deja dormeau toti, mai ales Kanon cu Bou, dupa cum ziceau Miku si Teruki, doar ca nu stiu daca si Heny doarme atat de linistita ca cei doi, Kanon si Bou.
Dupa 20 de minute de cautare, am gasit in sfarsit un club normal, numa ca...faza era, ca era pe celalalt capat a orasului, oricum cei doi, defapt si eu m-am bucurat nespus de mult ca in sfarsit am gasit un club deoarece era deja 4 dimineata.

P.O.V. Bou

Am ajuns la hotel, Kanon ia lasat bagajul lui Bea la ei in camera, dupa care noi ne-am dus in camerele noastre, primadata Kanon a facut un dus rapid dupa care m-am dus si eu si deja o trecut 20 de minute de cand noi am venit, iar astea numa nu apar, la un moment dat si Kanon deja incepea sa isi faca griji asa ca l-a sunat pe Miku si Teruki dar nici unu nu iau raspuns, oare chiar so fi intamplat ceva cu ei? Hmm...
Dar gandurile mele si a lui Kanon presupun au fost intrerupte de Heny care a dat buzna peste noi fara sa bata macar la usa, iar eu m-am speriat de credeam ca crapa inima in mine, dupa care ne intreaba...hmm...nu stiu ce! Deoarece eu eram concentrat la altceva dupa care o intreb ceva
- Esti cumva si tu o perversa nemernica ca si Miku cu Kanon? O intreb curioasa pe Heny
- Nu, nu sunt! Dar ma rog, de unde ai luat intrebarea asta stupida? Ma intreaba Heny bagand un zambet ironic.
Dupa care ii arat ca e doar intr-un prosop, dar vad ca ea nu realizeaza asta asa ca ii spun ca ii doar intr-un prosop, dupa care inroseste la fata si brusc si „dispare” dupa care vine inapoi peste ceva vreme imbracata intr-un maieu si pantaloni scurti negrii si ne intreaba tot felu si isi face grij de Bea, dar noi deja eram obisnuiti cu Miku si cu Teruki asa ca ea a plecat, iar noi ne-am pus in pat dar numa nu puteam adormi, deoarece camera avea niste culori amestecate ingrozitor asa ca peste ceva timp isi face din nou aparitia Heny intrebandu-ne tot cam aceeasi lucruri, dupa care vad ca se indreapta spre usa suparata, dar am oprit-o eu zicandu-ii daca are chef sa joace carti mai ales ca nici eu cu Kanon nu puteam dormi, nici ea, asa ca jucand carti timpul va trece mai repede, dar ea nu peste mult timp a adormit in patul meu si a lui Teruki, deoarece asa era ca intr-un pat dorm Kanon cu Miku, deoarece eu nu vreau sa dorm cu niste obsedati perversi! Iar eu cu Teruki intr-un alt pat, doar ca Heny a adormit pe patul nostru asa ca a zis Kanon sa nu o trezim si sa ma duc cu el in celalat pat, defapt inainte de asta vroia el sa doarma cu ea, dar cine stie ce ii facea si bag mana in foc ca o pipaia peste tot, asa ca eu nu vreau sa ma trezesc din vis la urlete si tipete, asa ca am mers in celalalt pat cu Kanon, iar nu peste mult timp am adormit si noi, iar cand aveam visul cel mai fain, Kanon se intoarce si nu stiu cum dracu, dar ma impinge jos si ma trezesc la realitate atunci cand sesizez ca sunt pe podeaua rece, deoarece Kanon ma impins din pat si era 4 dimineata...
Acuma inteleg de ce se cearca Kanon cu Miku care sa doarma la perete, ca de la perete nu cazi jos in caz de te impinge celalat, asa ca ma ridic somnoros si ma duc in cealalta camera unde vroia sa fie a fetelor si ma pun intr-un pat si am adormit imediat.

P.O.V. Teruki

Am ajuns in sfarsit in fata unui club si era deja 4 dimineata, asa ca am intrat toti fericiti, dupa care ne-am asezat la o masa si am comandat o bere dupa care si Miku si-a comandat o bere, numa Bea a comandat un suc.
- Spune-mi ca glumesti! Ii spun eu lui Bea dupa ce am auzit ce si-a comandat
- De ce? Ce am facut? Intreaba Bea in timp ce zambeste dar era foarte rosie la fata, oare de la ce? Hmm...
- Pai cum adica ce ai facut? Ne faci de tot rahatu! SUC? OMG! Se face Miku auzit in timp ce se tine de cap
- Off...bine, bine! Apoi vreau si eu o bere! Se face Bea auzita.
- Asa te vreau! Ii spun eu
Dupa care ma duc sa iau comanda si le duc la masa, am inceput sa bem dupa care eu am mai comandat una, Miku la fel numa ca Bea parea cam ametita, era deja gata, dupa cum vad nu prea consuma alcool. Imi spun in gand, dar imediat am fost intrerupt din gandit de vocea lui Bea care imi urla in ureche, ca sa o aud, deoarece eram la club si muzica era foarte tare.
- Si eu mai vreau inca o doza de bere!
Imi spune ea, dupa care se pune pe fotoliul aflat in fata mesei, am zis „ok” de ce nu? Daca fata vrea, asa ca am mers si am mai comandat inca 3 doze de bere, si le-am dus la masa, dar imediat in cateva minute dozele au fost goale, asa ca eu mi-am mai luat una dupa care a cerut si Miku inca una si fara sa o mai intreb pe Bea, i-am luat si ei inca o doza de bere, dupa care si alea peste cateva minute au fost goale, si am mai mers sa iau inca trei doze, deoarece stiam ca ii trebuie si lui Miku si, si lui Bea.
Cum am ajuns la masa cu berea, imediat cei doi au sarit pe mine, era deja a 4 a doza pe care o beam, iar Bea devenea din ce in ce mai beata, Miku...hmm...si Miku la fel.
Dupa care eu m-am ridicat de pe fotoliul in care stateam si m-am dus sa dansez cu o tanara domnita aflata prin preajma mea, care ma excita super bine.

P.O.V. Miku

Dupa ce am baut patru doze de bere care mi le-a platit Teruki, am mers catre Bea care statea pe fotoliul cel rosu si ma privea, asa ca nu am ezitat mult, deoarece acuma era momentul perfect ca sa o atac, deoarece Teruki dansa cu o roscata si se parea ca ii face pe plac lui Teruki, asa ca m-am apropiat incet de Bea, iar cand am ajuns acolo, ea mi-a facut cu degenu ca sa ma aplec, parea a fi perversa rau, dar era toata rosie la fata, oare o fi de la alcool?
Eu bine inteles ca m-am dus si m-am aplecat, dar nu am lasat-o sa imi spuna ceva deoarece m-am aplecat la urechea ei si i-am urlat ca de soptit nu am putut ca nu se auzea, daca vine sa danseze cu mine, iar ea mi-a zis ca nu stie, cica, oricum eu nu cred asta!
Asa ca am apucat-o de incheietura maini si am traso dupa mine pana cand ne-am amestecat printre oamenii care dansau, m-am oprit brusc si m-am intors catre Bea, am luat-o usor de talie dupa care am traso stramt de mine incat am lipito de mine, dupa care era o piesa lenta pentru indragostiti. Excelent! Este timpul meu, acuma pot actiona! In timp ce piesa lenta se varsa in trupul nostru, asa fetele noastre se apropiau din ce in ce mai mult, ii vedeam ochii cei verzi cum stalucesc in timp ce ea se uita in ochii mei, iar eu ma apropiam din ce in ce mai mult de fata ei, deja ii simteam fiecare rasuflare cum se zbate de pielea mea, dar pe cand sa ii savurez buzele ei moi, Teruki a intervenit intre noi cu o doza de bere.
- Firar tu sa fii! Ii spun urland lui Teruki, dar el numa radea.
- Miku! Ai grij cum vorbesti si ce faci, ca poate deseara nu ajungi la concerc ca dupa cum zicea Bea...Heny ii cam periculoasa! Se face Teruki auzit.
Iar eu ii zambeam ironic, dar el mi-a intins si mie si lui Bea o doza de bere, am si acceptat doza si am si plecat de acolo, cautand o fata frumoasa ca si Bea.

P.O.V. Teruki

- Auzi, eu nu vreau sa fiu dadaca sau ceva de genu! Dar ai grija cu Miku! Mai inteles Bea? Stiu ca esti beata dar totusi, mai inteles? Il intreb in timp ce astept sa imi raspunda la intrebare, iar ea da din cap in semn ca a inteles ce tot vorbesc eu, dar eu nu cred ca a inteles nici macar un cuvat, deoarece ii cam beata...hmmm...cred ca asta ii al 5 lea doza de bere pe care il bea Bea, a mea e al 7-lea iar a lui Miku...hmm...cred ca tot cinci.
Bravo! Miku a disparut, oare de aceea ca i-am zis sa nu se atinga de Bea? Hmm...oricum doar glumeam, sa fim seriosi...Heny e o fata, nu cred ca s-ar pune cu un baiat...sau? hmm...
Oricum nu am timp sa ma gandesc la tampenii de astea, OMG! Deja Bea a si baut berea? Se pare ca da
- Hei da-mi 5 lei Teruki! Ca imi trebe pentru bere! Se face Miku auzit
Ce era sa fac? I-am dat 5 lei ca sa isi ia o bere, dupa ce a plecat Miku o vad pe Bea apropiindu-se de mine si isi impreuneaza mainile in jurul gatului meu.
- Hei sexy boy! Ce facem? Se face Bea auzita la urechea mea.
Cum adica ce facem? Nu am inteles, dar pe cand sa o intreb simt cum o linie umeda se face simtit pe gautul meu, semn ca Bea ma lins de gat!
Cred ca fata asta nu-i asa de rusioasa pe cum se da si cum credeam, doar trebuie imbatata si devine o salbatica perversa!
Dupa ce m-a lins de gat se apropie de buzele mele foarte repede si pe cand sa vad ce face, deja sesizes ca buzele noastre sunt strams lipite printr-un sarut, limba ei isi face loc printre buzele mele, dar pe cand sa ii raspund la sarut, simt cum o mana ma apuca de bratul drept si sunt tras in spate, dezlipindu-ma de Bea, asa ca m-am uitat nervos cine a avut tupeul sa ne intrerupa sarutul, dar nu am apucat sa il vad deoarece l-am recunoscut dupa vocea lui nervoasa, care tipa din tot plamani la mine.
- Ce crezi ca faci Teruki? Nu ma lasi pe mine sa o ating zicandu-mi ca imi face Heny nu stiu ce, sapoi o saruti?
Incepea Miku sa urle la mine, pana cand m-am luat si m-am dus, iar pe cei doi le-am lasat in urma mea.
M-am dus si am baut inca 2 doze de bere pana cand se face si Miku vazut cerandu-mi bani sau sa ii fac cinste pentru 2 beri, asa ca i-am luat 2 beri, iar intre timp ce a baut mi-a cerut scuze pentru iesirea lui de adineaori, dupa ce a baut cele doua doze sa luat si sa dus zicandu-mi ca pe Bea a lasat-o singura si merge acuma la ea, iar eu mi-am luat inca o doza de bere si m-am indreptat si eu spre ei dar nu inainte de a bea berea.
Dupa ce am bauto m-am dus spre ei, dar am vazut ca pe la masa noastra se face un cerc mare care striga „striptiz”, asa ca m-am repezit imediat acolo si am ramas soc cand am vazut ca Miku era in bustul gol, iar Bea era intr-un sutien alb, imediat m-am dus si i-am dat, defapt pentru cateva momente eu am facuto pe mama iar cei doi pe copilasi mici de 3 ani, deoarece eu m-am dus si i-am imbracat, numa ca hanoracul lui Miku nu l-am gasit, dar nu asta era cel mai important lucru ci cel mai importana lucru fiind sa nu cumva sa fi fost ceva paparazzi prin apropiere, deoarece maine in toate ziarele, parca vad ca o sa fie „Miku vocalistul trupei Antic Cafe a fost vazut cu o tanara domnita facand striptiz intr-un club”
Si asta chiar nu ne trebuie acuma...off...atata sper sa nu fi fost nici un paparazzi si ca cei de acolo sa nu il fi recunoscut pe Miku. Imi spun in gand in timp ce ies in graba tragandu-l dupa mine pe Miku si Bea. Cei doi nu prea au fost deacord, asa ca dupa ce i-am tarat dupa mine cativa kilomertri, am gasit un parc si ne-am dus si ne-am asezat pe o banca, dar nici bine nu am ajuns la banca ca cei doi incepeau sa imi faca gura si ca ei vor inapoi...
Fi calm Teruki...calmeaza-te! Imi spun in gand, dar observ ca cei doi tot nu inceteaza.
- Gata! Ce mama naibi! Ii dupa voi? Mergem la hotel si gata! Am inceput sa urlu in gura mare, cat m-au tinut plamani.
Cei doi, adica Bea cu Miku, imediat au tacut din gura si dupa fetele lor s-au speriat una buna, dupa care am vrut sa chem un taxi, dar cand credeam ca mai ghinionist nu pot fi, atunci am realizat ca nu mai am nici un ban la mine...
- Off...asta imi mai lipsea! Ma fac auzit suspinand zgomotos
Dupa care ii iau pe cei doi si ii tarasc cu greu pana...habar nu am pe unde suntem...
- Tot drept, dupa care la stanga, iar la stanga, la dreapta si suntem acolo! Imi spune Miku ametit
Dar de unde stia el ca unde suntem? Hmm...mai ales ca venim din celalalt capat a orasului, oricum mai am un pic si imediat ajung...
Am mers dupa cum mi-a spus Miku si intradevar am gasit hotelu unde Miku a inchiriat camere, asa ca am cerut o cheie de la ambele camere si m-am dus, dar cu greu le-am dus pe cei doi sus pe scarii, ajungand la primul etaj, am gasit si camera fetelor asa ca pe Bea am pus-o in fata usii impreuna cu Miku, iar eu m-am dus in cealalta camera.
Deschid usor usa ca sa nu se trezeasca Bou cu Kanon, intru incet si vad ca Bou doarme cu o mana sub el, iar celalalta mana ii era atarnat in jos, iar Kanon dormea in aceeasi pozitie, imi dau bluza si pantalonii jos aruncadu-ii pe undeva dupa care ma pun in pat si realizez ca pe Miku l-am lasat in fata usii impreuna cu Bea pe hol, dar mi-e prea lene si sunt prea obosit ca sa ma ridic plus ca e deja 6:00 dimineata, cu siguranta vor intra in camera, iar daca nu...eh atunci sa doarma pe hol amandoi, ca eu deja nu mai ies ca ma dor toate cum iam carat pe cei doi si peste cateva secunde am si adormit
Iar de-odata sunt trezit de Bou care urla ca un tantalau...

P.O.V Miku

Sunt putin beat si confuz, simt cum totul se invarte in jurul meu iar eu sunt nespus de fericit!
Dupa cateva minute, realizez ca sunt in holul hotelului impreuna cu Bea care se razama de mine, cum am ajuns eu aici? Hmm...sunt prea fericit sa ma gandesc acuma la asta!
O iau pe Bea de mana si intru in camera dar cu greu deoarece am dat de tocul usii dupa care de usa si m-am impiedicat de...
- Piyoko! Incep sa tip, dar imediat ma trezesc cu o palma peste spate
- Taci si nu mai urla ca prostu! Vrei sa o trezesti pe Heny? Incepe Bea sa murmuie in spatele meu
Iar eu suspin dupa care ma intorc spre Bea, iar aceasta imi zambeste si vine spre mine si ma imbratiseaza punandu-si mainile in jurul gatului meu, iar eu imediat am prinso de talie si am traso spre mine, ea imi pupa buzele dupa care se dezlipeste usor de mine.
- Atat a fost? Doar un pupic? Ma fac eu auzit dupa ce raman in soc, deoarece ma asteptam la un sarut ceva nu la un pupic.
Dar ea nu imi da nici un raspuns si se indeparteaza putin de mine dupa care vine spre mine si cu niste miscari lente isi baga mana sub bluza mea dupa care o ridica si ma dezbraca de bluza, dupa care continua sa se joace cu degetele, mangaindu-mi trupul si creandu-mi fiori la fiecare miscare facuta de ea, dupa care vreau sa trec si eu la actiune, dar brusc mi-am amintit ca Heny ii cu noi in camera si se poate trezi in orice clipa si apoi sa zis cu mine! Asa ca o sarut scurt pe Bea dupa care ii spun sa doarma cu Heny si m-am dus si am impins-o pana la pat, unde ea sa pus langa Heny, iar eu l-am luat pe Piyoko cu mine, deoarece daca cu Bea nu am putut face nimica...eh! Trebuie sa ma descarc si eu cumva, nu? Mai ales dupa ce mi-a creat atatea fiori. Asa ca m-am „jucat” cu plusul lui Kanon, pana ce am adormit.
Dar nu pentru mult timp, deoarece sunt trezit de Teruki...

*EndFlashBack*

Dupa ce si Teruki in sfarsit a ajuns la baie, toti trei s-au pus sa doarma, adica Bea, Miku si Teruki deoarece...mahmureala
Iar Kanon, Bou si cu mine ne-am dus la un restaurant din apropiere ca sa halim ceva, deoarece ne era chiar foame, mai ales mie care nu am mancat de ieri.
Ajunsi acolo eu am comandat o pulpe de pui, cartofi piure cu salata de varza, intradevar ca chelnerita sa mirat ca mananc asa ceva dis de dimineata, dar nah, imi era foame...Kanon a comandat o portie de gulas, iar Bou a comandat carne de porc cu orez si ceva branza, deci prin urmare m-am bucurat ca nu eram singura care mananca dis de dimineata asa ceva, cu siguranta si lui Bou ii era foame.
Dupa ce am mancat ne-am mai dus la plimbare prin parcuri, pe la muzeul din Bucuresti, iar dupa aceea ne-am dus la hotel, deorece era deja 16:30 si astea cu siguranta ca s-au trezit deja!
Cand am ajuns la hotel, am mers sa ii vedem pe astea, iar astea, adica Bea, Teruki si Miku stateau si vorbeau despre ce au facut ei aseara, iar cand am intrat noi ei s-au speriat, iar noi am ras una buna de ei dupa care ne-am asezat si noi pe pat si am asteptat toti, adica eu, Kanon si Bou sa ne povesteasca, unde au fost si ce au facut.
- Mai cu curaj! Ma fac auzita, cerand un raspuns ca unde si ce au facut ca nu au venit la hotel numa la...habar nu am la cat au ajuns la hotel macar
- Pai eram cam piliti toti...cred ca singurul care isi aminteste tot este Teruki! Se face Bea auzita
Iar noi ne uitam toti spre Teruki sa ne explice...
- Bine, bine! Am prins ideea, pai am fost sa mancam dupa care am cautat un club dar nu am gasit numa night club dar pe la 4 dimineata am gasit un club care era pe celalalt capat a orasului, dupa care am baut bere, Bea a baut 5 doze, Miku 8 doze iar eu 10 si tot eu o trebuit sa ii aduc pana la hotel...ah da! Sa nu va speriati daca in ziar va aparea ca „Miku vocalistul trupei Antic Cafe a fost vazut cu o tanara facand striptiz”, aceea fata fiind Bea, doar sa speram ca nu au fost paparazzi prin preajma si ca nu l-au recunoscut pe Miku. Se face Teruki auzit, dupa care toti ramanem socati, defapt eu, Bou si Kanon ramanem foarte socati.
- CEEEE? Incepem sa urlam Bou, Kanon si eu in cor, deoarece nu ne venea sa credeam urechilor, dupa care m-am uitat nervoasa spre Bea, ca daca chiar apare asa ceva in ziar, noi am patito rau de tot, deoarece am si fugit de acasa si acuma sa mai apara ca Bea a facut striptiz...OMG! Nici nu imi pot imagina fetele mamelor noastre! Imi spun in mine in timp ce ma uit nervoasa inca la Bea, care facea o fata de nevinovata!
- Bine ca faza cu mine si Bea ca am facut striptiz o poti spune, dar ma Teruki, imi spui mie sa nu o ating pe Bea, dupa care peste 5 minute ma trezesc ca va sarutati! Se face Miku auzit
- Ceeeeeee? Incep sa urlu ca nebuna deoarece eram socata nu-i de ajuns ca a facut striptiz, sa mai sarutat si cu Teruki?
- Nu o fost ceea ce crezi! Imi spune Teruki incercad sa se scoata.
- Amandoi sunteti niste natafleti! Cum ati putut sa va folositi de Bea? Mai ales tu Teruki! Era beata, iar tu ce faci? Sari pe ea ca un animal obsedat! Ii spun eu nervoasa si tipand la Teruki
- Asta o durut, nu-i asa Teruki?! Se face Kanon auzit in timp ce bufneste in ras.
- Heny! Gata termina! Ce a fost a fost si gata! Se face si Bea auzita.
Oare ii convenea faza ca sa sarutat cu Teruki? Si ca nu stiu cati oameni o vazuta dezbracata...Hmm...incep sa cred ca nu o cunosc pe prietena mea, dupa care ma ridic si ma duc de acolo, fara sa mai spun sau fara sa mai fac ceva, deoarece eram foarte nervoasa si mai bine ma duc de acolo decat sa sparg tot ce imi vine in cale.




Imi pare rau daca am greseli! Oricum sper ca nu va plictisit
[IMG]http://i699.pho


Ultima editare efectuata de catre Nana in Vin Iul 29, 2011 5:50 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Rada ne~chan
Admin
Admin
Rada ne~chan


Numarul mesajelor : 3160
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 29
Localizare : In catworld;))

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 01, 2011 6:08 pm

Mama, e prea tare..
Vreau next-ul, chiar sunt foarte curioasa ce se va mai intampla..vad ca Bea are si o alta latura..cea salbatica [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
http://www.weloveancafe.com
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 01, 2011 10:30 pm

Kawaii . [IMG]http://i699.pho Imi place multt [IMG]http://i699.pho :kawaii : Nextt!
Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 2:20 am

Mai ce perversa is... [IMG]http://i699.pho

NEXT!!!!!!!
Sus In jos
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 2:38 am

Vai tu Bea doar acum ti`ai dat seama ce perversa esti ? [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 4:29 am

Vreau sa fie REALL!!!!

NEXT!!!!!
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 5:28 am

[IMG]http://i644.pho
Eh...o sa pun next cand il fac si aia o sa fie saptamana viitoare de miercuri incolo, deoarece am examen marti si trebuie sa ma concentrez pe examen si nu am timp sa scriu fic, dar pe ale voastre am timp sa le citesc oricand, asa ca puteti pune next! [IMG]http://i699.pho [IMG]http://i644.pho
Sus In jos
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 6:25 am

Mno , pacat ... [IMG]http://i644.pho
Oricum succes la examen . [IMG]http://i699.pho
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 6:52 am

Mersi [IMG]http://i699.pho
Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 5:41 pm

Bafta Mytza la examen...sper sa il iei... [IMG]http://i699.pho
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 9:21 pm

Mersi mult...sper sa il iau [IMG]http://i699.pho
Sus In jos
Raxii
^^The best antic cafe fan^^
^^The best antic cafe fan^^
Raxii


Numarul mesajelor : 3883
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 24
Localizare : somewhere.

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 10:11 pm

Il iei nu te teme [IMG]http://i699.pho
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 10:31 pm

[IMG]http://i699.pho [IMG]http://i699.pho [IMG]http://i699.pho sper
Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 9:00 pm

Acum incep eu [IMG]http://i644.pho :

1. ~ [E super-mega-giga-kawaiiii]
2. ~ [Nici nu stiam ca-s asa de perversa]
3. ~ ]VREAU NEXT]

VREAUU NEXT!!!
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 10:28 pm

Erai perversa ca erai beata! [IMG]http://i644.pho
hmm...next il pun pai [IMG]http://i699.pho inca nu stiu cand
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 8:50 pm


Capitolul 8 – Intalnirea cu mamele noastre...

Dupa ce am iesit din camera mi-am luat bagajele, am iesit din hotel si m-am indreptat spre un parc din apropierea hotelului, ajunsa acolo m-am uitat jur’imprejur dupa care am observat ca in partea stanga a parcului odihnea o salcie foarte frumoasa care parea a fi batran, de ce? Deoarece avea trunchiul gros, era inalt si avea niste cregi foarte lungi, iar pe crengiile copacului atarnau sute de frunzulite care apartineau copacului bineinteles, m-am uiat un timp la aceea salcie, parca, parea a fi dintr-un vis, arata de parca plangea dupa crengile lui, era atat de perfect! Dar imediat m-am trezit la realitate atunci cand am realizat ca mai multe perechi de ochii erau atintite asupra mea si atunci m-am enervat si mai rau, ce dracu nu o mai vazut un om sa se uite la un copac? Offf! Ce tantalai! Dar m-am dus de acolo inainte sa injur pe cineva si m-am indreptat spre acel copac perfect cu pasi mici si privind intens aceea salcie, ajunsa in fata copacului am lasat rucsacul din mana care a cazut pe pamantul care acuma era acoperit de iarba cea verde deschisa care crestea, iar eu m-am dus si m-am pus la trunchiul copacului...
Dar peste cateva secunde uitandu-ma in sus si observand ca nu prea trece raza soarelui prin crengile cu frunzulite ale copacului, imediat mii de ganduri isi faceau aparitia in capul meu, nemaiputand sa ma mai concentrez la frumusetea salciei...oare chiar nu o cunosc pe Bea? Si pe Teruki chiar nu il credeam pervers! Sa ma fi inselat?! Si de ce oare Bea la sarutat pe Teruki? Si de ce a facut striptiz cu Miku? Si oare ce dracu a mai facut Bea?
Prea multe intrebari si raspunsuri...pai zero...
Ii 20 august ora 17:00, deseara baietii au concert...sa imi fac si eu prezenta? Hmm...
Oricum...mereu intr-un lucru rau, este una buna, dar acuma oare ce e bun in asta? Gandeste Heny, gandeste! Imi spun in minte
Am inceput sa ma gandesc, oare ce lucru bun poate fi in fazele astea...pana cand...
- ASTA E! Spun cu voce tare, deadreptu tipand, dar ma opresc brusc din tipat cand vad mai multe umbre de siluete, erau baietii si Bea.
Iar eu m-am ridicat si i-am sarit de gat lui Bea, tipand in continuare!
- BEEEEAAA! Eu am castigat pariu! Ha! Ce ti-am zis? Eu nu pierd nici un pariu...ha, ha, ha! Ii spun pe un ton malefic, dupa care vad ca toate privirile sunt atintite spre noi si cu siguranta se gandeau ca oare despre ce pariu o fii vorba, asa ca ii dau drumul sorei si ma retrag cativa pasi in spate
- Hei, calmeaza-te! Si cum ca esti asa fericita? Eu credeam ca o sa fi nervoasa ca mama focului! Iar cum ai castigat tu pariul? Ha? Ia sa te aud! Imi spune Bea, uitandu-se la mine de parca ea ii a tot stiutoare.
- T-E-R-U-K-I! Spun eu apasand pe fiecare litera dupa care zambind pervers, dar imediat vad ca se uita iar toti la mine si sunt toti foarte confuzi asa ca continuu sa spun. Pai din moment ce Teruki te-a sarutat, inseamna ca TE PLACE! Asa ca eu am castigat pariul! Asa ca acuma fac ce vreau cu tine! Ii spun dupa care imediat bufnesc intr-un ras malefic.
- Ceee? Ma intreaba Bea socata, defapt deadreptu tipa. Nu! Nu! Stai! Ai inteles gresit! Nu Teruki m-a sarutat si eu l-am sarutat! Off si lasa pariu ala balta ok? Imi spune Bea si parea a fi serioasa, dar eu nu am crezuto si imediat am bufnit in ras.
- Fii serioasa! Inteleg ca...hmmm...vrei sa ii iei apararea lui Teruki din nu stiu, defapt habar nu am din ce motive, dar eu tot nu te cred! Adica TU care esti rusinoasa si alea, alea, tu sa il saruti? Neehh...imposibil! Imediat dupa ce ma fac auzita, pe fata mea se afiseaza un zambet fals desigur!
- Nu! Serios! Eu l-am sarutat! Teruki nu a avut nici o vina! Eram beata si de aceea l-am...sarutat! Se face Bea auzita dupa care suspina zgomotos
- Nu stiu de ce ii iei apararea lui Teruki! Cumva te-a santajat? Hmm...defapt nu-mi pasa!
Dupa care ii aud pe Bea si Teruki suspinand zgomotos, dupa care Miku incepuse sa rada pur si simplu si ne-a spus sa ne intoarcem la hotel si sa mergem la scena unde o sa faca concertu deseara, asa ca zis si facut.
In drum spre locul concertului m-am mai calmat, dar, doar un singur gand nu imi dadea pace, oare de ce Bea ia luat apararea lui Teruki?! Sau oare de aceea ia luat aparearea deoacere vroia sa scape de pariu? Neh...imposibil! Cred ca la intrebarea asta nu o sa aflu niciodata un raspuns, dar brusc am fost intrerupt din ganduri atunci cand am ajuns, m-am uitat jur-imprejur, iar locul era foarte imens, nici nu imi venea sa cred ochiilor, parca eram intr-un vis...in sfarsit...am ajuns si eu la un concert An Cafe!
Baietii, dupa ce au despachetat au inceput sa repete, Bea era atenta la baietii, iar eu...pai eu...pe mine nu ma lasa un gand sa ma odihnesc si sa savurez sunetele acele frumoase, aceela gand fiind „oare de ce Bea ia luat apararea lui Teruki, ce dracu ala nu o avut atata tupeu sa recunoasca, ca da! Eu am sarutato pe Bea si gata! Ce e atat de greu? Hmm...in fine.
Bea statea la vreo doua scaune de mine, fiindca eu m-am dus cu doua scaune mai incolo, de ce? Hmm...nici eu nu stiu! Oricum Bea tot marmaia ceva, dar eu nici macar un cuvant nu am auzit din ce tot imi spunea, deoarece mintea mea, zbura in alta parte...
Peste nu foarte mult timp s-a facut si ora 20:00 asa ca baietii au mers sa faca un dus, sa se imbrace si sa se aranjeze, pana atunci noi, Bea si cu mine am mers sa halim ceva deoarece ne era foame!
Am mers la un restaurat din apropiere, deoarece nu vroiam sa ne indepartam prea mult de locul unde baietii peste cateva ore vor avea concert.
Ajunse la restaurant ne-am asezat la o masa si am comandat de mancare, iar pana ce ne-o venit comanda am tot povestit cu Bea, iar ea...din nou a reusit sa ma cam enerveze fiindca ma intrebat ca de ce nu o cred in legatura cu Teruki, dar cum Doamne sa o cred cand ea e totusi rusinoasa si acuma ca prin o minune o mers la Teruki si lo sarutat? Eh sa fim seriosi, daca mi-ar fi zis altcineva ca a facut asa cu Teruki, poate l-as fi crezut dar pe Bea nu o cred in stare...in fine...
Dupa ce ne-o venit comanda am mancat una buna si ne-am dus inapoi la baietii ca deja era ora 21:30 si imediat incepe concertul, baieti erau deja imbracati si aranjati care mai de care sexos, toti erau in negru si aratau super.
Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 16m2kah
* Dupa 4 ore *

S-a terminat si concertul, este ora 1:35 21.August.
Concertul a fost super tare, multimea tipa, erau inebuniti dupa baieti, deodata pe scena aterizau mii de plusuri si tot feluri, iar dupa concert mii de fani au venit sa le ceara autograf unii pe harti alti pe corpul lor...in fine...dupa inca o ora de stat si impartit autografe si la stat de poze, baietii s-au hotarat sa mearga deja, asa ca ne-au luat si pe noi, adica pe mine si Bea, cu ei, indradevar ca fanii se uitau la noi cam urati dar asta e, erau si niste paparazzi pe-acolo tot ne faceau poze, dar noroc ca am avut o ceapilica pe cap si mi-am astupat cand de cat fata, deoarece nu am vrut sa apar maine in toate ziarele si acelasi lucru a facut si Bea.
*
Baietii par foarte obositi, dar nici nu-i de mirate dupa 4 ore de cantat si sarit, dat autografe si sa mai zambeasca la sute de fanii si sa faca poze, se pare ca cel mai obosit era Miku, deoarece cum ne-am pus in limuzina sa ne duca spre aeroport el a si adormit pe umarul lui Bou.
Ajunde la aeroport Kanon a cumparat 6 bilete de avion spre Satu Mare, dar el nu a vrut sa ne ia bani, intradevar ca m-am simtit super prost, dar am insistat foarte mult, dar el nu a vrut sa ia banii asa ca am lasat-o balta.
*
Peste cateva ore am si ajuns in Satu Mare, am mers sa mancam ceva, defapt baietii ca mie si lui Bea nu ne era foame, iar noi am baut cate un suc, iar baietii...hmm...habar nu am ce au mancat ca am fost intr-un restaurent chinezesc, stiu doar ca Teruki si Miku si-au luat sushi, iar Bou cu Kanon...hmm...nu stiu...
Dupa ce am stat si acolo ore intregi, baietii ne-au condus pana acasa si spre socarea mea si a lui Bea vroiau sa ne intalneasca parintii si cica sa le spuna ca a fost totul in regula deoarece tot acest timp noi eram cu ei...
Dar mie imi era putin frica, defapt si lui Bea era frica deoarece chiar nu stiu cum o sa reactioneze mamele noastre, mai ales ca ele nu au vrut sa ne lese la concert si noi am fugit si mai ales ca crede despre trupa An Cafe ca sunt niste gay...
Hmm...oare ce sa facem?
Dar baietii au insistat atat de mult incat noi am cedat asa ca am mai stat printr-un restaurant si am baut suc eu cu Bea, iar baietii au baut cafea, oricum fiecare era foarte obosit si somnoros, dar chestia asta nu conta, deoarece ei au vrut sa faca cunostinta cu mamele noastre...
Asa ca intr-un final am mers la noi, deoarece era deja 9:50 dimineata si cu siguranta s-au trezit ai nostri, dar totusi inca imi era frica ce va zice mama si parca ii aud deja predica, dar noroc ca tine doar maxim 5 minute predica ei.
Deci cum ziceam, am mers, primadata am mers la Bea, deoarece ea sta la etaju doi, Bea a deschis usa si imediat isi face aparitia mama sa venind spre ea.
- Domnisoara, tu nu crezi ca ne-am facut grij de tine! Off Bea, ii spune mama ei in timp ce ii sare de gat si incepe sa planga. Promiteni ca nu mai fugi de acasa? Si eu iti promit ca te voi lasa oriunde! Se face ea auzita
Bea, pe cat si eu am ramas foarte socata, deoarece credeam ca ne-a tine predica mie si lui ficasa, dar nu! Era foarte bucuroasa ca Bea e teafara, dupa ce a vazut ca in spatele Beiei mai stau eu, Bou, Teruki, Miku si Kanon, ne-a chemat inauntru si a zis sa ocupam loc pe canapeauna crema din living, zis si facut.
Baietii au inceput sa ii povesteasca ca tot acest timp eram cu ei si nu au patit obsolut nimic, mama Beiei, era foarte incantata si bucuroasa, iar eu speram ca si mama va reactiona atat de cute ca mama Beiei...dar, doar vise cred...nu am eu atata noroc...
Dupa ce am stat vreo 15 minute la Bea, mama ei mi-a zis sa mergem la mine deoarece cu siguranta mama mea isi face griji pentru mine! Asa ca am mers, am urcat 16 scari si am ajuns in fata usii mele...
Am deschis usa cu cheia dar nici nu am apucat sa scot cheia din usa deoarece mama deja era la gatul meu imbratisandu-ma, am ramas socata, dar m-am bucurat fiindca asta da de banuit ca mama era ingrijorata de mine.
- Heny, promite-mi ca nu mai fugi asa de acasa! Te voi lasa ori unde vrei tu sa mergi, numai sa nu mai fugi! Ok? Iti promit ca te voi lasa unde vrei! Imi spune mama aproape intre lacrimi si ma pupa pe frunte.
Se pare ca uneori si visele devin realitate! Imi spun in gand in timp ce ii zambesc mamei
Dupa care vede ca in spatele meu sta mama lui Bea, Miku, Bea, Bou, Teruki si Kanon, a ramas putin surprinsa dupa care ia chemat inauntru si ia poftit in living sa ocupe loc.
Dupa cum am vazut mama a reactionat chiar cute, eu ma asteptam la altceva..adica...hmm...habar nu am...oricum eu daca as fi fost in locul lui mama sigur as fi certat-o pe fica mea care a fugit de acasa, dar totusi eu nu fugeam daca ma lasa.
Baietii iau explicat acelasi lucru care ia explicat mamei Beiei, adica ca am fost cu ei si bla, bla, bla...
Mama se pare ca a fost foarte incantata de ei, la fel si mama Beiei, deoarece amandoua au reactionat foarte cute la fiecare cuvat rostit de baieti.
Baietii au hotarat sa caute un hotel unde sa doarma, iar atunci eu si Bea am ramas super mega socati deoarece mamale nostre s-au oferit sa doarma la noi, doi la mine iar doi la Bea.
Si ce sa vezi! Baietii au fost imediat de acord cu propunerea mamelor noastre asa ca Kanon cu Teruki a ramas la mine, iar Miku cu Bou au mers la Bea.
Dar inainte sa iasa din casa mamele noatre au spus ceva care ne-a facut pe mine si Bea sa ne simtim prosti ca mamele noastre au crezut despre ei asa ceva...


Ultima editare efectuata de catre Nana in Vin Iul 29, 2011 5:46 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Rada ne~chan
Admin
Admin
Rada ne~chan


Numarul mesajelor : 3160
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 29
Localizare : In catworld;))

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 11:06 pm

OMG!!
Ma uimesti Heny, e superb de abia astept next-ul chiar nu mai am idee ce o sa se mai intample si daca ar fi mamele asa..ahh da..
Mama cred ca ar turba [IMG]http://i644.pho, oricum ar fi mers dupa mine si m-ar fi cautat in fiecare colt din Bucuresti...dar mite sa ma lase cu baietii o god..ahh tu sti ce vise perverse ma i-a acum [IMG]http://i644.pho
Eu cu Takuya in aceeasi camera, in acelas pat o god :looool:
Sus In jos
http://www.weloveancafe.com
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 12:08 am

[IMG]http://i644.pho Rada ma faci sa rad si sa ma gandesc si eu la prostioare [IMG]http://i644.pho
Oh! Las ca va veni si randul tau! [IMG]http://i699.pho numa ca inca nu stiu cand [IMG]http://i699.pho
Sus In jos
Nana Mikami
Admin
Admin
Nana Mikami


Numarul mesajelor : 8637
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 30
Localizare : ♥ Intr-un univers paralel, unde nu exista limite ♥

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 3:06 am


Capitolul 9 – Plecarea spre Japonia...

- Nici nu par gay! Se face mama lui Bea auzita
- Da tu! Ai dreptate! Si noi care credeam ca sunt gay! Se face si mama auzita
Iar baietii au bagat o moaca , fiecare era socat deoarece mamele noastre au crezut ca ei sunt gay, dar imediat au bufnit toti in ras, numa eu si Bea statea si zambeam ironic si eram amandoua rosii la fata.
Totusi hei! Nu puteau tacea si ele din gura macar o data?...off...imi spun in gand, pe mine m-au enervat la culme dupa ce am auzit ca pomenesc de „gay” dar presupun, defapt 100% ca si Bea era nervoasa, dar sa privim si in chestia asta parea cea buna, macar acuma nu mai zic ce ei ca sunt si par gay...in sfarsit!
Dupa care Bea, Miku, Bou si mama Beiei au mers acasa, defapt aveau de coborat 16 scari, deoarece Bea statea sub mine la etajul doi.
Dupa ce au plecat astea, mama le-a facut patul baietilor si, si mie bineinteles si ne-am pus sa dormim, eu desigur am dormit in camera mea.
Dupa cateva ore bune m-am trezit din cauza ca era galagie pe la mine prin casa, apartament, si am observat ca afara deja era intuneric, dar totusi oare cat e ceasul? Hmm...am luat telefonul de sub perina si m-am uitat la ceas, era ora 22:00, am raspuflat zgomotos si m-am gandit ca e timpul sa ma ridic din pat sau nu? Intr-un final m-am ridicat cu greu din pat si am iesit in pijamale din camera mea, imi era prea lene si somn sa ma imbrac si eram si prea curioasa sa aflu ce dracu ii cu galagia asta care venea din living si m-am indreptat spre living incet, iar acolo ce sa vezi, erau toti fresh, Bou, Kanon, Miku, Bea, Teruki! Si pe langa ei, mai erau si mamele noastre si toti erau fericiti si radeau de nu mai puteau. Dar mie imi era asa somn de nu mai puteam, oricum eu mereu dorm foarte mult!
- Ce-i cu zarva asta? Incep sa mormai eu in timp ce ma frecam la ochii
- Heeeenyyy! O aud pe Bea tipand din rasputeri si aproape asurzandu-ma
Dar nu nici nu am apucat sa imi iau mana de la ochii deoarece Bea era deja in fata mea si imbratisandu-ma atat de tare incat credeam ca ma omoara...
- Uff...tu vrei sa ma omori? O intreb ironica, iar ea imi da drumul.
Era atat de bucuroasa si entuziasmata, dar de ce dracu? Habar nu am...
- Nici nu ai sa ghicesti! Un vis devenit realitate! Awww...ufff.... Incepea Bea sa scoata niste sunete pe care pana acuma nu am mai auzito in veci din gura ei! Dar sa oprit brusc cand il auzi pe Miku.
- Hai! Zii-i si ei, nu o mai tine in suspans! Se face Miku auzit, in timp ce se uita la Bea!
Iar pe mine intradevar ca ma facut un pic curioasa!
- MERGEM IN JAPONIA CU...AH...CU ASTEA! Incepe Bea sa urle de nu mai poate si sa topaie in fata mea, de bucuroasa ce era!
Iar eu numa stateam si ma uitam ca vitelu la poarta a noua...oare ii adevarat? Oare am auzit bine? Imposibil, ar fi un vis devenit realitate si oricum eu nu am asa noroc! Cu siguranta visez! Imi spun in gand dupa care ma intorc si vreau sa o iau spre camera mea ca ma sa pun in pat si sa ma trezesc la realitate deoarece eu acuma visez, cu siguranta e un vis, sa fim serios...inteleg ca mamele noastre ne-ar lasa prin Romania oriunde dar sa ne lese in Japonia? Pe celalalt capat a lumii? Ooo haii fato, fi serioasa, e doar un vis! Imi spun in gand.
Dar pe cand sa o iau din loc simt ca cineva ma prinde de incheietura maini si ma trage spre el, atunci realizez ca e Kanon.
- Ce nu te bucuri ca vi cu noi in Japonia? Credeam ca o sa te bucuri! Se face Kanon auzit si pe fata lui se afisa o tristete oarecare.
- Ah! Esti atat de dulce cand esti suparat stiat? Il intreb eu zambindu-i dulce, deoarece totusi e un vis ca oricum in realitate nu as zice asa ceva...adica noh...m-as fi rusinat un pic oricum, dar asta e doar un vis si in vise orice se poate intampla!
Imediat dupa spusele mele vad ca toata lumea se uita la mine si Kanon roseste foc si ceilalti incep sa rada!
- He-Hen-Heny! Incepe sa se balbaie Bea dupa care continua sa spuna. Asta nu e un vis! E realitate!
Atunci m-am „trezit” din „transa” ca sa zic asa si am realizat ca era realitatea, iar eu credeam ca visez dar cum? Imposibil! Adica sa mergem in Japonia? Ce?
- OMFG! Incep sa urlu ca nebuna si inrosesc imediat la fata dupa care fug repede in camera mea.
Nu imi vine sa cred ce iam zis lui Kanon! Ce dracu a crede despre mine? OMG! Ce proasta sunt! Off...la naiba!
Dar imediat m-am calmat si am iesit din camera! Cum am iesit din camera il vad inca pe Kanon stat acolo nemiscat si inca rosu la fata, iar ceilalti radeau!
- He-Hei! Sa nu intelegi ceva gresit! Eu...adica eu...pai...nu stiu ce ma apucat...oricum...hmm...HEI DUDE, ZAMBESTE SI STAI LINISTIT CA AM GLUMIT! Ii spun lui Kanon dupa care ma uit spre Bea si o intreb: Ce? Adica cum mergem in Japonia? Sau ce dracu ca nu mai inteleg nimic!
- Pai am rezolvat cu mamele vostre ca sa veniti in Japonia, deoarece Bea ne-a spus cat vreti sa vedeti Japonia si ca va place tara si ne-a zis mai multe, asa ca am hotarat sa veniti cu noi si sa stati pana cand vreti voi, iar mamele voastre au fost deacord cu asta! Se face Miku auzit
Iar mie nu imi venea sa cred urechilor!
- Asta e imposibil! Mama e adevarat? Adica m-ai lasa sa merg in Japonia si sa ma las de scoala? Ok! Asta e chiar un vis, imposibil asa ceva ca mama mea si tatal meu sa fie de acord cu asta! Ma fac eu auzita in timp ce imi trec mana prin parul meu castanui.
- Mi-am invatat lectia, oricum tu daca iti iei ceva in minte aia o duci pana la capat si vezi tu...Miku, Teruki, Kanon si Bou au fost destul de convingatori asa ca eu si mama Beiei am cedat! Imi spune mama in timp ce imi zambeste
Iar eu am inceput sa urlu ca o nebuna si sa sar de ici-colo impreuna cu Bea, pana cand am fost intrerupte de Teruki.
- Fetelor linistiti-va si grabitiva cu bagajele ca la 2 noaptea ne porneste avionul, Ca avem concert la 11:00 dimineata in Tokyo. Se face Teruki auzit
- Cum? Adica azi? Deja mergem? OMG! Ma fac eu auzita.
Bea deja stia, deci ea nu a ramas socata, dar in schimb eu am ramas foarte socata asa ca repede ne-am dus amandoua si ne-am impachetat haine si tot felu de prostii, peste doua ore am fost gata amandoua.
Eu am avut 2 geamantane mari, un rucsac si o plasuta, iar Bea a avut o geamantana, doua rucsacuri si doua plasute!
Baietii cand au vazut cate bagaje avem au ramas socati deadreptu, dar faza e ca pentru noi chiar nu era mult! Deobicei noi ne punem mai multe haine si chitibusuri, doar ca acuma nu stiu cum dracu am avut numa asa putine bagaje! In fine...
Timpul a trecut foarte repede si deja era 1:00 noaptea asa ca parintii nostri au hotarat sa ne conduca pana la aeropot, ajunsi acolo am mai stat putin in povesti si deja era 1:45 asa ca o trebuit sa ne luam la revedere de la parintii, dar totusi cel mai imporant era cum dracu ne-a lasat parintii cu...practic nistre straini! Hmm...in fine nu-mi pasa, important e ca m-au lasat parintii!
- Deci a venit clipa sa ne luam la revedere! Ma fac eu auzita
Iar mamele noastre si Bea au izbucnit in plans, intradevar ca si eu era sa izbucnesc in plac dar m-am luptat contra lacrimilor.
M-am dus si i-am pupat pe obrajii si i-am imbratisat pe mama si tata si mi-am luat la revedere de la ei, dupa care mi-am luat la revedere si de la parintii Beiei, Bea a facut la fel ca si mine dupa care ne-am indreptat spre avion, dar nu inainte de a trece peste usita aia care tacaie, plus ca am avut noroc ca pasapoartele noastre sunt valabile inca doi ani.
- Aveti grija de voi si sunati-ne! Se fac parintii nostri auziti strigand in cor!
Iar noi am dat din cap, eu inca ma luptam cu lacrimile, dar Bea, a izbucnit de mult in plans asa ca pe micutul drum pana la avion Kanon a mers si si-a pus mana de dupa capul lui Bea si ia zis ceva...nu stiu exact ce, deoarece eu ma uitam si ii faceam cu mana in semn de „Adio!” la parintii nostri!
Am intrat in avion, ne-am pus toti pe un scaun, eu am stat la geam in stanga, langa mine a stat Miku, Teruki dupa care pe partea dreapta langa geam a stat Bea, Kanon si Bou, intre Bou si Teruki era putin spatiu pentru a putea traversa...
Imediat sa auzit in boxe sa ne inchidem centurile si ca avionul va decola in 10 secunde.
Zis si facut...am decolat in doar 10 secunde, lasand familia si prietenii in urma, prieteni pe care nici macar nu iam putut anunta ca plecam, oricum sper ca in Japonia sa fie net caffe sau ceva...


Ultima editare efectuata de catre Nana in Vin Iul 29, 2011 5:44 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 4:06 am

Ce tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! Vreau sa fie real!!!!!!!!!! NEEEEEEEEEEEXTTTT!!!
Sus In jos
Rada ne~chan
Admin
Admin
Rada ne~chan


Numarul mesajelor : 3160
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 29
Localizare : In catworld;))

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 12:29 pm

Ahh Heny poate nu e deloc un vis si ne pacaliti pe noi ca nu-i cunoasteti pe An cafe:loool:
Oricum abia astept next-ul ^^ vreau sa vad cum arata Japonia in viziunea ta..
Sus In jos
http://www.weloveancafe.com
Beatrix
Moderator
Moderator
Beatrix


Numarul mesajelor : 4872
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Oradea

Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 4:06 pm

Asta si eu vreau sa vad... [IMG]http://i699.pho NEXT!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Da-mi un motiv! (+16) - Finish-   Da-mi un motiv! (+16) - Finish- - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Da-mi un motiv! (+16) - Finish-
Sus 
Pagina 2 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Da-mi un motiv [+12]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
An cafe :: ^^Arhiva^^ :: o(≧∀≦)o Arhiva fan ficuri o(≧∀≦)o-
Mergi direct la: